Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 11:35 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Митко в БРАЗИЛИЯ
МнениеПубликувано на: Вто Окт 31, 2006 3:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 11:13 am
Мнения: 29
Местоположение: Varna
Eto ti moite istorii ot Brazilia, mojesh da gi publikuvash vuv Foruma (molia te publikuvai go, ako iskash snimki sledvashtia put shte ti pratia).

Pristignah v Brazilia na 25-ti, na obiad sled dulgo patuvane pristignah v Patu. Po putia mi se doplaka ot shtastie kato gledah nebeto-perfektni uslovia s bezkraini ulici. Uspiah da izletia v 2 chasa za izsledovatelski polet i vednaga me shutiraha niakolko 7-ci! Bojestveno...no za jalost drugite piloti ot SOL otdavna biaha izleteli! Da-a-a, tozi den se okaza specialen, zashtoto te se vurnaha chak na drugata sutrin i biaha napravili nov tandemen svetoven Rekord-315 km...neveroiatno! Az na sledvashtia den (26-ti) izletiah sam, zashtoto drugite biaha skapani, kolata se dvijeshe pod mene prez ciasloto vreme. Napravih 225 km...samo ot uvajenie kum RumboRak ne mu bih rekorda! Nali sme priateli! Izletiah pak 2 chasa i polovina po-kusno ot kolkoto obichaino se izlita tuka, a to e v....(hvanete se zdravo sega...7:30 sutrinta! Neveroiatni uslovia oshte v 7 chasa ima tuka pochti vseki den. Gospoda-TOVA E MESTOTO! Samo triabva malko po-silnichuk viatur (SOL-adjiite se oplakaha che bil malko slabichuk tazi godina). A zabravih da napisha che preletiah nad Quixada, napravih strahotni snimki nad tova strahotno miasto! Sled 2 sednmici sum tam za XCeara 2006 sustezanieto.

Ta taka, kacnah shtasliv v edno malko selce, na dvora v edno uchilishte i decata mi pomagaha da si sguna planera, dokato doide kolata da me vzeme! Tia pristigna dosta skoro i sled 5 chasa pribirane si biah v Patu. Hotelcheto e specialno napraveno za parapiloti...

Na 27-mi i 28-mi usloviata ne biaha podhodiashti za polet nad 150 km taka che reshihme da si letim v raiona i da ne se morim s dulgi i izmoritelni vrushtania ili kacanbia v jegite na polupustiniata! Hrastalaci s dulgi i ostri bodli sushto kolkoto shtesh! Ama ako si vnimatelen niama problemi!

Ne znam kakvo da vi kaja ili pisha, dushata mi leti postoianno, ako imashe Rai moia bi bil v Patu ili Quixada.

Sledvashtata godina smiatam da organiziram neshto kato ekspedicia do tuka i veche niakolko pilota ot drugi durjavi proiiaviha interes! Poznamav veche horata, te sushto me poznavat tuka, napravih kontakti i s radost pak shte doida s grupa piloti maniaci za XC preleti!

Mislia che ni chakat oshte strahotni preleti tuka...a idva i sustezanieto v Xceara kudeto shte letia i s drugi jivotni (Thomas Brauner mai pak se e zapisal tazi godina).

Tova e za sega ot 4-te mi dni tuka.

Pozdravi ot Brazilia,
Mitaka

_________________
Fly as a bird.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Митко се състезава
МнениеПубликувано на: Чет Ное 16, 2006 11:30 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 11:13 am
Мнения: 29
Местоположение: Varna
Tuka usloviata produljavat da sa ubiistveni, vchera napravih 170 km, no burzah i riskuvah spresichaneto na sini dupki i zasencheni prostranstva, zashtoto skorosta mi po viatura beshe 72-80 km/h i beshe vuzmojno za rekord nad 400 km, srednata mi skorost za 3:20 min polet beshe okolo 50 km/h, kato na starta se zabavih malko dokato se izvadia. Koito riskuva obache chesto greshi, zatova se udavih v edna pustosh pokrit ot CiroStratus oblak bez nito edin Cu, drugite piloti izbraha po-sigurnia i okolon put s Cumulusi, no napraviha max 340 km...dosta dobre e, no ne e rekord. Az chakah na asfalta 4 chasa da me priberat i posle oshte pone 5 chasa dokato trugne reisa ot blizkia grad...pribrah se v 2 sled polunosht i estestvenoi na sledvashtia den biah smazan i ne mi se leteshe osobeno. Sled 1:15 h polet si kacnah i se pribrah v Hotela da se pliskam v basewina i da pospa malko! A i dnes beshe dosta po-zasencheno ot vchera!


Usloviata vchera naistina biaha Rekordni, no samo ako letish napravo bez da zaobikaliash beshe vazmojno za Rekord! Az pone na tova se metnah...vsichko ili nishto, makar che 170 km ne e suvsem nishto!

_________________
Fly as a bird.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов