Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:47 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Скалско - Казанлък
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2007 6:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 1:09 pm
Мнения: 159
Местоположение: Gabrovo
Име: Евгений Гичев
Този полет в събота наистине беше вълнуващ за мен (с моите 20 часа) а и показа че Скалско си е един перспективен старт.
На 2100 пуснах към Габрово и с две термки над града влязох в облака на около 2500. Оттам - само нагоре и над Шипка бях на 3580. Там ме задруса яко (или излизах от конгестуса или ръба на планината предизвиква турболенции - на трак лога движението е спираловидно напред) и разбрах истинския смисъл на "активното пилотиране". Най красивият момент беше отчупването на парченцата лед от облединените въжета и издухването им назад - шума е като при ледоразбивач, а гледката е незабравима.

Поздрави и нови успехи,
Евгений - Габрово


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2007 9:40 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 26, 2007 4:29 pm
Мнения: 207
Местоположение: Варна
Изчетох всичките "разкази" тук.Има доста интересни,други са само описание на полета,но този определено надъхва...Как ми се ще само и аз да се отбележа тук с някой "разказ" :lol:

_________________
MacPara Eden 3
Червено и Сиво


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов