Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Полети все още през септември....
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2004 6:54 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Да закрием септември а?
Днес бяхме с Пачо на Ново село. Пачо (Спас Бояджиев) лети с Паратеч П60, а аз с Озон Октан. Духаше запад, северозапад от 2,5 до 5 м/сек. Ясно слънчево след 15 часа с леки кумулуси. Разкошно време за летене. Летяхме в посока Исперихово. Аз направих 4 полета , а Пачо 5 броя. Той направи повече защото се изхитри и три пъти каца на старта, а аз успях само веднъж да кацна на старта, но след 15 мин. полет и вдигане до 592 метра НВ. Като се вземе предвид че денивелацията на този баир е 180 метра, да хвърчиш по15 мин. там си е постижение, иначе нормалният полет е 3-5 мин. Всички полети бяха между 10 и 15 мин като последните след 14,30 часа си бяха чисто реене по склона без вдигане над старта който е на 390м НВ. Изкефихме се много и доволни закриваме Септември.

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов