Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:52 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Някой летял ли е от Мечи чал, Чепеларе?
МнениеПубликувано на: Чет Ное 13, 2008 3:28 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 12, 2008 9:19 am
Мнения: 122
Местоположение: София
Някой летял ли е от Мечи чал- Чепеларе? Мисля да изкарам на ски тази зима там една седмица. Пистата е супер за ски, но трябва да има сняг. Пускат от декември нов лифт, който ще е явно по-бърз от старата седалка. Дали Става за летене от Мечи Чал? Някой летял ли е там?

_________________
CloudBase Sopot guest house


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 13, 2008 4:56 pm 
Да, там се лети- хврък-кац, но кацането е малко трики :D . Един "Инструктор" от голям наш морски град се опита да прави тандеми там, но слава богу след първия полет си събра нещата и се прибра по живо по здраво, не че после не счупи краката на един пасажер с парамотор, но това е друга тема.....Иначе Андро е летял там с тандеми, но не беше очарован- за по-подробно инфо за летене там потърси в пресата-Чепеларски баби виждат НЛО, това е статия посветена на парапланеризма там с главен герой Андро :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 13, 2008 9:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
аз съм летял

зимата, но беше много слънчево и топло, имаше термики... успях да се извадя на около 50 м над върха - повъртях се малко над него и пуснах напред да си кацна

кацането е малко особено - подхожда се по посока на движение на скиорите, но трябва да се държиш максимално в ляво където не карат и да кацнеш на страничния наклон - иначе рискуваш да се блъснеш с някой или да ти минат със ски върху вървите


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов