Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 2:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 23, 2009 11:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 11:16 pm
Мнения: 99
Местоположение: София
Добре де...Добре :) Ша ви кажа :)
Мобилни мрежи ,GSM комуникации и линук системна администрация с програмиране на всевъзможни езици :)
Аре ,че полет трябва да хващам и дано тоя безжичен на турското летище да е free :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
//In a world without walls, who needs Windows ?!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 24, 2009 2:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 4:27 pm
Мнения: 466
Днес ми е хубав ден....
Най-сетне открих един умен човек между планеристите, програмира програматори, знае какво е GSM и кат Влади4 работи на Линук.
Ученото си учено....
ps
После се замислих, той ако е много умен няма да лети :!:

_________________
В дългосрочна перспектива вероятността за оцеляване на всеки един спада до нула.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 24, 2009 5:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 11:16 pm
Мнения: 99
Местоположение: София
pa4o, къртиш ,но имаш ли кирка :D
А за летене ,летя бря :) Ама то всичко си иска време. Все пак аз съм от 4 месеца във въздуха с това парче кевлар :)

Снимки малко по-късно.
П.С. Утре ще ходя до първия старт ,който е на 100 км от границата с Кашмир. И от там ще има снимки :)

_________________
//In a world without walls, who needs Windows ?!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Летене в Кения ?
МнениеПубликувано на: Вто Май 26, 2009 6:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 19, 2008 10:16 am
Мнения: 6
Местоположение: Германия
rumbala написа:
... Та, някои има ли опит в летенето в Южна Африка и конкретно в Кения.
Питам ви защото информацията в нета е доста оскъдна и незадълбочена. От тук и там откривам къде са стартовете там ,но информация кой лети там почти няма.
...

Може ли малко помощ =)

Благодаря предварително =)


Ето помощ, макар и да е прекалено късно и дори не на български. Още помощ (в снимки) и още помощ (подробен разказ на немски) и XC-траклогове.

Инфото е от вицешампиона по парапланеризъм в Германия, Ralph Schloeffel. Бил е в Кения (Rift Valley ... най-дългата рифтова долина в света!) началото на февруари тази година и аз бях на една негова лекция преди месец-два. Беше феноменално впечатлен от летателните условия там! Базата през повечето дни била на 3500 метра. Височинният му рекорд там бил 5500 метра (ако не се лъжа)! :wink:

Общо взето сутринта излиташ, летиш направо 100 км без да направиш нито един завой и след това обръщаш обратно и вечерта при залез слънце кацаш пред хотела.

Звучи доста добре, само дето инфраструктурата не била от най-развитите и ако кацнеш долу в долината, може да те изядат изгладнели лъвове или да те стъпчат разсърдени африкански слонове! Ако ли извадиш късмет, да не те сбарат нито лъвовете, нито слоновете, то след 3-4 дни се прибираш в хотела пеш.

Като цяло, ако ти се отдаде отново ходене, възползвай се безпощадно :D ... и направи също някое и друго клипче, да гледаме.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов