Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 8:28 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2012 9:23 am 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 12:43 pm
Мнения: 346
Местоположение: София
Това момче е само ИДИОТ и нищо друго. След вчерашното летене на Коняво се убедих, че не трябва да бъде допускан до старта и във въздуха ако не е в нормално адекватно състояние. Вчера беше или пиян или надрусан ( всъщност аз само така съм го виждал ).
След като дълго време не можеше да си оправи вървите ( въжетата както той сам се изрази ) колеги пилоти му помогнаха и излетя. Неориентирани движения след излитане - опасни за него и за останалите, които вече бяха във въздуха. В последствие - неспазване на правилата за реене на склон, неспазване на дистанция от другите крила, които летяха, летене без каска - това са само част от нещата, на които бях свидетел вчера.
Нека не забравяме и инцидентите с тандемни полети, за които беше виновен през годината.

Мисля че ние като пилоти трябва да предприемем някакви мерки спрямо този човек, да не допускаме да излита ако не може да се държи адекватно. Нямаме контролни органи на старта, затова трябва сами да поемем инициативата и да направим всичко възможно , да не позволяваме това да продължава да се случва - доколкото можем .

Николай Константинов - Petrarca

_________________
НК
Element Air 4
Gin Race II


Върнете се в началото
  Профил    +18 / -3 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2012 9:54 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 9:58 pm
Мнения: 182
Местоположение: България -София
Име: Еленко Божков
Щом на Ники ( един от най-толерантните) му е писнало значи работата е сериозна!!! Аз от своя страна се обръщам към колегите с които се движи Ивайло. Моля ви: край на снизходителното и насърчаващо отношение!!!

_________________
Ozone - DELTA 2


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -2 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2012 3:19 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
Само да кажа, че не става дума за мен, а за друг Ивайло, понеже вече ме питаха.
По темата ще се въздържа от коментар.


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -9 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2012 11:03 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 21, 2008 12:02 am
Мнения: 15
Местоположение: София
:lol: :lol: :lol: Бля бля бля, некви форумни драскачи! На който не му харесвам да не се омъжва за мен. Псевдонима ПАРАИДИОТ ще си го нося с още по галяма гордост, независимо, че на някой си не му харесва!
Познават ме много пилоти в БГ и целия свят и за да избегна обясненията към ПараПалячовци, ще кажа само: коментари на старта и във въздуха- да видиме тогава колко сте отворени!!!
Благодаря на пилота който ми помогна за " въжетата " познавам го само визуално има бира от мен!
P.S Относно инцидентите с тандемите май ме бъркате с някой друг, имах инцидент миналата година ама явно на някой много му харесва да се присмива на чуждото нещастие! :twisted:
Така Че, Чакам ви на старта и във въздуха!
Вярвам, че този който го е страх да рискува никога няма да изпита разочарования
нито ще страда като тези които следват мечтчите си! :idea: :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -25 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2012 10:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:48 pm
Мнения: 3
Страшни сте бг парапланеристите. Само се плюете. Някой се опита да направи нещо - 20 човека контра, от тук от там се появява някой с някой съвет. Някой предложи нещо - веднага цялата сурия - не трябва така...Видял го на старта и аре във форума тема. И после кво? Нищо. Едва ли нещо ще се промени. Да му беше казал на старта - колега не си в състояние да летиш...написал сульо за пульо. Всекви такива теми имаше във форума имаше...


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -10 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2012 12:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
мнението на потребителя Бенджи е типичен пример за безадресно, зле формулирано като мисъл послание. Модератора може да го изтрие поради глупост.
Иначе напълно съм за налагането на определени рестрикции към пилоти, които са неадекватни и съзнателно се привеждат в неадекватен вид. По едно време беше "модерно" да се лети със стари издухани крила и с концепцията "аз ще внимавам повече". Сега виждам употребата на дроги е новата концепция.
Ако някой ИДИОТ, бил той ПАРА или НЕ ПАРА се омаже, идиотските заглавия в медиите имат ли основание, или не? По скоро имат - за идиот, идиотско заглавие :D
не познавам въпросният ивайло и не съм присъствал на случая, познавам ники и считам че има трезва преценка за нещата. Затова и недоумявам при мнения като на горния Бенджи - пич, какво точно искаш да кажеш???? обясни.

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -4 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2012 1:32 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
Понеже видях лепнат етикет "дроги" за втори път по темата, искам да се включа.
Това, че да речем тревата се води наркотик, означава ли, че е опасна за хората? По-опасна от алкохола? Ако някой ми го ДОКАЖЕ това ще му купя каса бира.
Не ме разбирайте грешно - винаги (всъщност имам 1-2 изключения) летя абсолютно трезвен, но това е въпрос на личен избор.
Познавам хора, които пушат преди всеки полет. Тия същите хора летят по-внимателно и поемат много по-малко рискове, отколкото аз. И пак това е лично впечатление, не мога да сведа под общ знаменател.

Направих това лирично отклонение, за да спрете с етикетите, защото така излиза "тоя се дрогира, значи не трябва да лети". Със същия успех, че даже и по-логично аз мога да кажа, че учениците на скайномад не трябва да летят. Да не говорим колко хора, които нито пият, нито пушат, правят МНОГО по-груби грешки и ми побеляват косите от тях. Говоря за въртене в термика и склоново реене, от което съм пряко засегнат аз.
Много хора се изказват абсолютно неподготвени, без да имат бегла представа от наркотици, употребата им и въздействието им.

Никой от тук пишещите няма никакво право да спира някой друг да лети, така че смисъл от темата, освен да налее малко акъл на Иво, не виждам.

Не защитавам никой, аз лично ако бях на мястото на Иво щях да си остана вкъщи този ден, но, пак повтарям - това е въпрос на личен избор. Ако аз бях контролен орган щях да спра много други хора от летене преди Иво.


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -14 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2012 3:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 21, 2008 12:02 am
Мнения: 15
Местоположение: София
Обръщам внимание на парапалячовците дето седят като препарирани във въздуха и за тях дърпането и " сецането " е нещо опасно и непонятно! За чисто физическите състояния на пилота си е негова работа и не ми дрънкайте глупости преди нощтни полети, полети в условия които ги няма в учебниците, на места кадето не- искате да бъдете, преди да сте летяли крила от всякакъв тип, модел...тандеми всекви и.т.н : ( като почнете да правите гореспоменатото) ще почна да се съобразявам със вас и ще си извадя всекви лизензи и др. хартии, само да видя как ще ме научите да спирам и да отбивам в дясно- ляво или кадето си изберете във въздуха! До тогава Sorry пичове но за мен си оставате едни обикновенни, силно комплексирани форумни драскачи и Парапалячовци!!!
Дано Никога Не се Срещаме!!! :lol: :P
P;S Със закостенялото си " морално и по- всякакъв др. начин мислене" спрете да държите по една две години учениците на старта, пак Може би ще има Диалог!!!! :P :mrgreen:


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -12 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2012 3:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 9:58 pm
Мнения: 182
Местоположение: България -София
Име: Еленко Божков
@Ивайло (luftwafe), прекаляваш и съм сигурен, че го разбираш, но защо вместо да кажеш, че не си прав продължаваш да се държиш тъпо не ми е ясно.... Аз наистина мисля, че в същината си не си лош човек, обаче безотговорността ти е в повече. Извини ме, че ти правя анализ и просто ме послушай: Стегни се! Не знам разказвали ли са ви по-старите пилоти за Мицу (Бог да го прости) и неговия начин за регулиране на подобни прояви.Ако, не са разпитай Иво Геров, Ники Велев, Ванката докора, Митко Вълков, Църо, Боби Ралчев, Ебанеца, Пешо Капиталски (който е писал по-горе) и др... Между другото искам, да те питам какъв е източника на самочувствието ти за пилотските ти умения.? Не бъркай безрасъдство с майсторство защото резултатите могат да са фатални не само за тебе но и за хора, които за лош късмет са наоколо. Впрочем само за това съм седнал да пиша: Разбери, че когато си безрасъден си опасен не само за себе си.... Ти се трепи щом така си решил, но защо трябва да погубваш и други, защо трябва да внушаваш страх в странични хора и наблюдатели. Достатъчно добре се познаваме и мисля, че мога да ти говоря направо: Стегни се!!! Ако имаш лични проблеми не ги решавай по този начин!

@Ivailo,извинявай че ще ти противореча но за панагерици на марихуаната има далеч по подходящи форуми от този. Не че имам нещо против растението и разностранното му приложение (някои твърдят, че има лечебни свойства) но,просто не тук е мястото. Иначе аз ще трябва подробно да опиша благотворното влияние на наливната бира върху укрепването на мъжкия характер и ще стане една.
Цялата работа се състои в това: Пил не пил, пушил не пушил да не застрашаваш живота и сигурността на другите във въздуха и на земята, а при желание и своя собствен живот.
Накрая искам само да помоля да не употребявате обидни изрази към хора с които утре ще се срещате по стартовете или във въздуха най-малкото заради колегиалността.
Като пиша това в никакъв случай не се "направям" и се надявам на разбирането ви.

_________________
Ozone - DELTA 2


Върнете се в началото
  Профил    +17 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2012 4:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 21, 2008 12:02 am
Мнения: 15
Местоположение: София
ЕЕЕЕЕЕхехеххехехехехеее СМЯХ, за обидните думи що не кажеш на приятелката си дето отвори тая тема! Аз лично за себе си я приключвам с това: Като сте толко VERY OPEN, да вземете да се вържете с мене на Тандема на Еленко и после да видиме кой ял кой срал и кой булката е..л
и който 1ви хварли запасен Черпи.... АЙДЕ ЛЕТЕТЕ СИ И НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С МЕН.
И НЕГЛЕДАЙТЕ КАКВО ПРАВЯТ ДРУГИТЕ СТРУВАМИ СЕ, ЧЕ ВСИЧКИ СИ ИМАТЕ ОГЛЕДАЛА У ВАС


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -8 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2012 5:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 21, 2008 12:02 am
Мнения: 15
Местоположение: София
- Как е жена ти в леглото?
- Как да ти кажа... Едни казват едно, други - друго...


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2012 6:00 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 12:43 pm
Мнения: 346
Местоположение: София
luftwaffe написа:
ЕЕЕЕЕЕхехеххехехехехеее СМЯХ, за обидните думи що не кажеш на приятелката си дето отвори тая тема! Аз лично за себе си я приключвам с това: Като сте толко VERY OPEN, да вземете да се вържете с мене на Тандема на Еленко и после да видиме кой ял кой срал и кой булката е..л
и който 1ви хварли запасен Черпи.... АЙДЕ ЛЕТЕТЕ СИ И НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С МЕН.
И НЕГЛЕДАЙТЕ КАКВО ПРАВЯТ ДРУГИТЕ СТРУВАМИ СЕ, ЧЕ ВСИЧКИ СИ ИМАТЕ ОГЛЕДАЛА У ВАС



Само ще кажа, че " идиот " не е обида, а квалификация. Мисля че Еленко много правилно е написал нещата и няма нужда да се дават допълнителни обяснения.
Надявам се да си направиш съответните изводи и да затворим темата.

_________________
НК
Element Air 4
Gin Race II


Последна промяна Petrarca на Вто Дек 04, 2012 6:31 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +10 / -1 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2012 6:28 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
И само да не остана криворазбран (защото вече стана така) целта на примера ми за учениците на скайномад беше точно да покажа защо не трябва да слагаме всички под общ знаменател!
Познавам и летя редовно с някои бивши ученици на скайномад, които летят много добре!


ВСИЧКО Е ДО ЧОВЕК!


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -8 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2012 10:06 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:48 pm
Мнения: 3
petar g написа:
мнението на потребителя Бенджи е типичен пример за безадресно, зле формулирано като мисъл послание. Модератора може да го изтрие поради глупост.
Иначе напълно съм за налагането на определени рестрикции към пилоти, които са неадекватни и съзнателно се привеждат в неадекватен вид. По едно време беше "модерно" да се лети със стари издухани крила и с концепцията "аз ще внимавам повече". Сега виждам употребата на дроги е новата концепция.
Ако някой ИДИОТ, бил той ПАРА или НЕ ПАРА се омаже, идиотските заглавия в медиите имат ли основание, или не? По скоро имат - за идиот, идиотско заглавие :D
не познавам въпросният ивайло и не съм присъствал на случая, познавам ники и считам че има трезва преценка за нещата. Затова и недоумявам при мнения като на горния Бенджи - пич, какво точно искаш да кажеш???? обясни.


Абе трийте ми кометар, регистация също...следващият път да си знам как се пи6е по форум, че за първи път наистина пи6а. И то пък точно във вашия форум.... Айде със здраве :D :D :D


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -7 
 
 Заглавие: Re: Ивайло - Епата - Параидиот - ИДИОТ
МнениеПубликувано на: Вто Дек 18, 2012 2:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
smardi mi na razvaliane da discpilinata hiahiahi mdaaa to4no teka ... piqn napushen o6te e jiv kato shofiorite po patiq i kato majete deto hodiqt po prosti.... za6to ne im stava ot jenite im ... sahtoto e hiahahiahiahihia Petrarca za sebe si i blijnite se pomoli .... i losh na tozi sviqt 4ito gost samo si poviqrvai mi ne sadi hiahiahiahiahiahihi ... gospot shte vi postri na site ,...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -7 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов