Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 1:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Отпуска в България - края на Август началото на Септември
МнениеПубликувано на: Съб Май 05, 2012 5:23 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 3:02 pm
Мнения: 81
Местоположение: Алпите
Име: Ивайло Митев
Публикувано на: Пет Авг 24, 2018 5:21 pm ==================================================================

Здравейте,

сериозно се замислям тази година да си взема екипировката за отпуската ми в България от 01.09 до 15.09. Та затова реших малко да поопресня моето запитване.
Отпуската си ще прекарам основно във Варна с няколко пътувания до Антоново(намира се горе долу по средата по пътя между Търговище и Велико Търново).

Та бих се радвал ако мога да се включа в някоя група, при наличие на такава, на летящи от СИ-България било тя WhatsApp, Telegram, Viber, FaceBook или нещо от рода. При необходимост си давам номера по ЛС.
За всякаква друга информация ще съм много благодарен. :)

Малко информация за мен: Летя от 2011 до момента имам около 303 полета, правил съм и 4 пъти SIV-Курс за екипировката ми и полетите ми погледнете в Подписа ми. В XContest са по-голямата час от полетите ми.

Благодаря ви предварително с пожелания за сполучливи излитания приятни полети и меки кацания. :)





Публикувано на: Съб Май 05, 2012 4:23 pm =============================================================================

Здравейте!

Планувам си отпуската в България за края на Август началото на Септември. Бих искал и да полетя малко докато съм си в България и да се запозная с някои от вас и лично. :)

Относно моите умения не са много големи имам 49 полета до сега, имам си и екипировка, мисля през Юли да направя и един SIV-Курс.

Плановете ми са: да си взема кола под наем от София и да мина през БГ с нея по по-интересните и за по-начинаещи стартове. Това през първата седмица, след това съм във Варна за около 2 седмици и няма да е проблем да отскачам по североизточна България за по един - два полета. Всичко това е естествено при подходящи условия, плановете са си само планове, като дойде време то ще си види.

Та приятели хвъркати, давайте предложения! Къде, как и с кого?

Благодаря ви предварително! :D

С Поздрави от Австрийско,
Ивайло!

П.П.: Документирани полети:
YouTube
Vimeo

_________________
Крило: 777 - Rook2 S - Lilac....................................XContest - Ivko
Сбруя: Woody Valley GТО Light - S......................... Страницата на Клуба ни.


Последна промяна Ivko на Съб Авг 25, 2018 10:36 pm, променена общо 5 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие: Re: Отпуска в България - края на Август началото на Септемвр
МнениеПубликувано на: Съб Май 05, 2012 5:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 23, 2012 6:24 am
Мнения: 171
Име: Венелин Грозев
Щом си начинаещ няма да е лошо да минеш през Шумен първо и да се повозиш на Шуменският бриз. В началото на септември в Сопот ще се провежда Въздухария, което за запознанства е подходящо събитие. :)


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отпуска в България - края на Август началото на Септемвр
МнениеПубликувано на: Съб Май 05, 2012 8:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 24, 2012 8:42 pm
Мнения: 14
Име: acta
http://www.skynomad.com/club/sites.htm


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отпуска в България - края на Август началото на Септемвр
МнениеПубликувано на: Съб Май 05, 2012 10:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 4:23 pm
Мнения: 101
Местоположение: гр.Лом
Начинаещи пилоти се събират и на "Дупките" Петрохан.Ако имаш възможност мини и през това място, много е красиво.Там са няколко склона с различни посоки и мястото е супер за обучение.Струва си човек да мине от там дори само заради гледката.

_________________
Скочи, за да разбереш имаш ли криле.
Живей на ръба, но недей да падаш!


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отпуска в България - края на Август началото на Септемвр
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 9:03 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 3:02 pm
Мнения: 81
Местоположение: Алпите
Име: Ивайло Митев
Благодаря ви и на тримата много интересна информация. :D

Въздухария - звучи много интересно, мисля да я посетя. :lol:
Аз ще съм на 100 км от Шумен през остатъка от отпуската, така че и там ще мина със сигурност.
"Дупките" Петрохан - малко ми е в обратна посока, но да видим знае ли човек. ;-)
Линка е наистина супер, не знаех, че има описание на стартовете в БГ. :oops:

_________________
Крило: 777 - Rook2 S - Lilac....................................XContest - Ivko
Сбруя: Woody Valley GТО Light - S......................... Страницата на Клуба ни.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отпуска в България - края на Август началото на Септемвр
МнениеПубликувано на: Пет Авг 24, 2018 6:21 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 3:02 pm
Мнения: 81
Местоположение: Алпите
Име: Ивайло Митев
Здравейте,

сериозно се замислям тази година да си взема екипировката за отпуската ми в България от 01.09 до 15.09. Та затова реших малко да поопресня моето запитване.
Отпуската си ще прекарам основно във Варна с няколко пътувания до Антоново(намира се горе долу по средата по пътя между Търговище и Велико Търново).

Та бих се радвал ако мога да се включа в някоя група, при наличие на такава, на летящи от СИ-България било тя WhatsApp, Telegram, Viber, FaceBook или нещо от рода. При необходимост си давам номера по ЛС.
За всякаква друга информация ще съм много благодарен. :)

Малко информация за мен: Летя от 2011 до момента имам около 303 полета, правил съм и 4 пъти SIV-Курс за екипировката ми и полетите ми погледнете в Подписа ми. В XContest са по-голямата час от полетите ми.

Благодаря ви предварително с пожелания за сполучливи излитания приятни полети и меки кацания. :)

_________________
Крило: 777 - Rook2 S - Lilac....................................XContest - Ivko
Сбруя: Woody Valley GТО Light - S......................... Страницата на Клуба ни.


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов