Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:47 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: ВНИМАНИЕ ИЗМАМА В РАЙОНА НА ИЗМИР!!!
МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2018 2:28 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 02, 2010 7:41 am
Мнения: 42
Ето какво ми се случи. тръгвайки от ОЛУДЕНИЗ посока Чанак Кале,в района на Измир точно на моста лек автомобил ми дава сигнал,като ми посочва задна дясна гума и с жестове ми показва че има проблем?Спирам в аварийната лента и човека от леката кола-отруден ,с работни дрехи,с едно око,другото бе протеза-самата невинност! Ми казва че е механик в Мерцедес и се прибира от работа но забелязал повреда в колата ми.Извади кръстачка и започна да натяга болтовете на джантата ми.Те естествено не помръднаха и тогава той започна да опипва гумата за забит пирон,накара ме да се кача в колата и да мръдна с педя напред за да опипа и контактната площ и точно в този момент когато не съм до него,той вади толумбичка със спирачна течност и пръска зад джантата.Вика ме и ми показва-проблем комшо!Е аз се смутих.Все пак и синът ми и брат ми имат сервизи и там ми се прави колата,това възможно ли е се попитах аз .Вътрешен глас ми каза-я карай и доливай,но жена ми настоя да карам след него,той имал сервиз ми обясни!Отбихме под моста в промишлената зона и там на импровизирана тротоарна площ разглобихме джипа.Като по-поръчка той извади инструмент точно за ленд круизер със удължените рамена и шестограмни вложки и какво ли не, цял пътуващ сервиз,дори имаше силиконова смазка за апарати.Свали апарата и ми показа от къде тече??? Нали се сещате че когато всичко е омаслено няма как да познаеш точно от къде тече.Тогава аз взех апарата и понечих да скъсам уплътнителният маншон около буталото и той подскочи и веднага изтръгна апарата от ръцете ми.Тогава аз вече знаех че това е измама защото от долу щеше да е сухо.Но вече съм на хорото ако се врътна те имат схема за пълно разбиване а и колата вече е разглобена.Няма мърдане!Реших да играя! Обясни ми мангала че наблизо имало морга и от там апарат инък мхого скъпо! И да съм чакал тук той щял да дойде бързо!?Аз му обясних че е обед и познах че риба е ял и му меришът устата-и затова тръгвам с него!Той се опъваше но аз безцеремонно седнах в колата му и зачаках.Накрая се качи и той и ми заговори на неразбираем мангасарски език!От всичкото разбрах че не трябва да се обаждам в автоморгата,която в последствие се оказа че няма такава! И така тръгнахме.Сега идва един много важен момент от турската психология и единност на нацията им.По-пътя той не знаеше къде точно е автоморгата -бяхме спрели на пешеходна пътека и до нас имаше тир с висока кабина той отвори шибидаха и в големия шум от тракане на двигатели попита водача на тира на къде да кара -съответно с готовност започна да го напътства през това време пешеходец от зебрата чу и той се включи в разговора ,а колите седяха мирно и чакаха??? Не е за вярване нали? това не бе театър! Но за жалост в БГ не може да се случи.И така тръгнахме и се озовахме след 4 преки в промишлена зона,какво ли не се правеше там имах чувството че съм в филма обетована земя! Той започна театъра че трябва да търси моргата обаче отиваме пеша! Оооо.пак му напомних че риба е ял! аз седя в колата и чакам тук му казах . След 25 минути той дойде с апарат за прадо ленкуизер сребърно боядисан без защитната ламаринка отвън която е ненужна -схващате ли??? ако е на място няма как под нея да се почисти с песъкоструйка!Да това бе моят спирачен апарат почистен на песъкоструй и боядисан с сребърен бързо съхнещ спрей!За отбелязване е че през цялото време човекът бе невероятно учтив вежлив културен и спокоен! показа невероятен професионализъм в монтажа и обезвъздушаването накрая дори ме изведе на магистралата . а парите които му дадох бяха 100 евра.През цялото време жена ми явно са я пазили при вдигнатата кола на крик за да не и се случи нещо! Защо мисля така ли, защото телефона непрекъснато му звънеше и той даваше инфо до къде е стигнал,явно са цяла група и тази схема рабори от преди 2 години,защо си мисля така ли, защото на Марти по същата схема са го изработили, а 3 часа преди мен Гочето с ново субаро му се е случило съшото! Така че не се оглеждайте ако ви махат да спрете направете се че не разбирате ,помахайте и вие дружелюбно но не спирайте! спрете ли вече сте в схемата!


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -0 
 
 Заглавие: Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМА В РАЙОНА НА ИЗМИР!!!
МнениеПубликувано на: Нед Ное 18, 2018 3:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 2:15 pm
Мнения: 50
Местоположение: BLAGOEVGRAD
Наборе ,браво за публикацията!


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМА В РАЙОНА НА ИЗМИР!!!
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 9:36 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 10:00 am
Мнения: 427
Местоположение: София
Име: Георги Стефанов
paratech2 написа:
Извади кръстачка и започна да натяга болтовете на джантата ми.Те естествено не помръднаха и тогава той започна да опипва гумата за забит пирон,накара ме да се кача в колата и да мръдна с педя напред за да опипа и контактната площ


Аз това не го разбирам - как така някой ще тръгне да ми пипа с инструменти колата без мое позволение. Не е нужно да го разбера..но все пак би ли пробвал да ми обесниш?

Преди време и аз съм спирал да помагам така на хора...имал съм случаи да ме изгонят - познай защо


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -2 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов