Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 342 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Съб Окт 28, 2006 5:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Темата "Забрана за ползване лифта на Сопот за СКАЙНОМАДИ" бе изтрита поради искане на една от страните и частично уреждане на въпроса.
......

Постингите на Хвърчилото и отговорите им в темата "Да спасим Расник" бяха изтрити поради груб език и отклоняване от същността на темата. Ако някой потребител поиска сваляне имунитета на Хвърчилото (т.е. забраната му да публикува мнения във форума) и останалите гласуват положително с 2/3 мнозинство, то желанието им ще бъде изпълнено

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2006 11:16 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
стига бе - как ще забранявате на някого да пише :D :D :D

ако писането на някого не ти харесва най-лесното и ефективно средство е игнорирането - ще си попише глупости известно време и като види че никой не му се връзва - ще се откаже...

и запомнете едно нещо - Никой не може да те обиди ако ти не му позволиш!


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2006 11:18 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 4:27 pm
Мнения: 466
Информация за Xvar4ilotooo

Acromad
Регистриран на: 02 Апр 2006
Общо мнения: 258
[4.95% от всички / 1.23 мнения на ден]

Ако някой смята ,че има полза от такива постинги да си ги чете,мен лично вече ме дразни спама.Ако иска да пише- да пише на кирилица,ако не-DELTREE

1.mda nadu6ixte az koi si i kav si i ko prai6 ihaihaihaihaihihaihaihaihaihaihihhiiihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
2.ihaihaihihaaihihii Smile
3.teka aide stiga pra6tei te vaprosniqt Gospodin pri men da mu ubesniavam texniki i taktiki da daveniq pot Cb-tata i izlitaniq i kacaniq v rotorite Smile))0,......a krilo 6te mu dam nai qkoto na BABA MI FAR4iLOTO Smile)))))
4.gbghgfjxhgjhgs eti ot tova. blqlllqllqll
5.eiiiiiiiiiiii Vladi4 .......... mnogo mislexpredi da napi6a slednoto .......a be ti kav si i zakav se misli6 da raspriava6 koi kakvi gre6kie dopusnal bil bil na 6400 ama kade ?????? .
6.otnostno prezidenskite izbori ---'Shte galsuvam za tozi koito opravi turbolenciqta vyv vyzduha (da ne drusa tolkova), obe6tae krila,sbrui i zapasni za vsi4ki, i dostavi letatelno vreme vseki den za 4 ...

_________________
В дългосрочна перспектива вероятността за оцеляване на всеки един спада до нула.


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2006 12:12 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 12:20 pm
Мнения: 38
Местоположение: Страната на Чудесата
1. Да има полза! А, като не ти харесва(pa4o) не ги чети!
2. Няма точно установено и задължителнно правило на какъв стил да се пише...
3. Lqlqllqlqlqlqlql muhaha "DELTREE" -da, ama NE!

_________________
Понякога седя и си мисля... понякога само седя.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2006 3:23 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
мен пък ме дразнят всички които проповядват разни безсмислени забрани само защото така им е кеф на тях :evil:


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2006 4:35 pm 
... забраните са безполезни,когато на хората им идва от вътре да се заяждат...


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2006 5:35 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
С глупостите на Хвърчилото "почти" бяхме свикнали. Естествено по-дългите му от 10 думи постинги, отдавна бях престанал да чета, но той на моменти става агресивен и прескача доста отвъд добрият тон!
Така че много правилно, модераторите взеха мерки.
Това е най-големият форум на парапланеризма в България. В известна степен определя и показва лицето на този спорт (и забава) у нас. Четат го доста хора, не само в България, а и по света, така че аз поне винаги се съобразявам, какво и как пиша тука.
Моля съобразявайте се и Вие!
Не сме на селска вечеринка, край мегдана, в тесен приятелски кръг, за да си подхвърляме глупости и обиди и да се радваме, и забавляваме от това!

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2006 7:04 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 12:20 pm
Мнения: 38
Местоположение: Страната на Чудесата
Агресивен!? Хм... интересно... аз пък смятам, че нечии комплексиран мозък взима постингите за такива...или ако има нещо такова е оправдан "ответен удар".
Пък като каза за селските вечеринки...елее,'ф'ерно ли бе?! Ми, че не помня аз да съм била някога на такива...защо ти до сега все такива ли посещаваше!?!

_________________
Понякога седя и си мисля... понякога само седя.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2006 8:54 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Никога не сте посещавали "селски вечеринки"?...Интересно... Аз не съм визирал конкретно Вас, когато използувах въпросният израз, но когато прочетеше човек постингите Ви, (особено онези които изтриха) определено оставаше с друго впечатление.

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2006 9:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 11:35 am
Мнения: 677
Местоположение: София
Име: Христо Джамбов
вие какво още малко ще забраните на фърчоплана и да лети, щото пише на маймуница ... човека е пич и внася колорит във форума.
ако не те кефи не го четеш ... и толкоз.

Фърчило .. инсталирането на кирилица е елементарно, положи малко усилия плс. :D


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2006 11:16 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 12:20 pm
Мнения: 38
Местоположение: Страната на Чудесата
ВладиЧ написа:
Никога не сте посещавали "селски вечеринки"?...Интересно... Аз не съм визирал конкретно Вас, когато използувах въпросният израз, но когато прочетеше човек постингите Ви, (особено онези които изтриха) определено оставаше с друго впечатление.




"Говорите ми" на Вие за миг бих си помислила, че познавате речевия етикет, но в следващия момент си спомних, че оооппппсссс. Не сте визирал мен!? Има ли значение!? Постингите ми..хм написах само един, но явно поради неизвестни на мен причини на Вас са се "сротили" повече...Останал сте с друго впечатление? Каквото и да е то, не бих те могли да сте сигурен, че е вярно, поради простата и елементарна причина, че не ме познавате!
И все пак да се върнем на "любимата" ви тема- тази за правописа! Обръщам се към Вас ВладиЧ, защото явно на Вас най-много Ви пречат писанията на Xvar4ilotooo...така щом искате да издребнеем, нека го направим... В изречението " ... когато използувах въпросният израз ... " словосъчетанието въпросния израз е неправилно членувано с пълен член! Употребата е неправилна, тъй като задаваме въпроса "Какво използвах? " , тоест това не е подлог, а допълнение!

_________________
Понякога седя и си мисля... понякога само седя.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2006 11:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 11:48 pm
Мнения: 301
Местоположение: haskovo
Да бе, хвъчопостинги с над 10 думи и аз не ги чета .
Ама той той пък става вече досаден (беше итересен
само като се появи) .
offroad-bulgaria.com е форум доста по-голям от този ,
но там латиницата и груб език няма - щото са забранени
и щото си имат модератори (нищо лично) , ама там
модераторите - модерират .

_________________
недей да летиш по-бързо от твоя ангел пазител (бяло-син Aspen)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: sadfsa
МнениеПубликувано на: Пон Окт 30, 2006 12:05 am 
dabe d a ti kei si i4 da eotinema ti ke si pa blagodrim ti blqlkql ahaihaihaih meris
ba te
<(
)


Върнете се в началото
     +0 / -1 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 30, 2006 12:06 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
songbird написа:
вие какво още малко ще забраните на фърчоплана и да лети, щото пише на маймуница ... човека е пич и внася колорит във форума.
ако не те кефи не го четеш ... и толкоз.

Фърчило .. инсталирането на кирилица е елементарно, положи малко усилия плс. :D


purvo izvinete za latinicata, v momenta mi e nevuzmojno da pishe na kirilica.
xvurchipliosko si ima kirilica, ne e problema v tova. prosto e unikalen 4oveka ... tova e :mrgreen: i koito go drazni "maimunicata" prosto da ne ja chete.
niki pulen ignore na potrebiteli po princip ne e dobra ideja ... moje prosto da se vkara v foruma disable na opredelni dumi i frazi s losh kontext. :!:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие: ,.,
МнениеПубликувано на: Пон Окт 30, 2006 8:32 am 
mda .. mnogo stanaxte xorata na koito 6te im padam po krilata noooo,..,.. za vsi4ko si ima vreme ,....m,...


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 342 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов