Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 7:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 6:34 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
Мненията от темата "Тетевен-Сопот-Тетевен" са преместени в "Октомври 2011"

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 10:56 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1184
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Изтрити са темите "Интересен инцидент" и "Парапланер VS. Орел" поради еднакво съдържание една с друга, както и с трета тема - "Парапланеристки филми".

Моля потребителите да пускат търсене във форума за дадено нещо преди да откриват нова тема. Вероятността някой да е задал въпроса който искате да питате или да е пуснал филмчето което искате да пуснете е голяма.

Също избягвайте да слагате ненужни неща в подфорума "Инциденти" - на много хора им се изправят косите като видят ново мнение там.

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Нед Ное 06, 2011 9:25 am 
Site Admin
Offline

Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 10:02 pm
Мнения: 19
Бяха изтрити мненята на Хари и iv1972 от темата "Окрилен 2011 - номинации", поради несвързаност с темата.
Беше изтрито мнението на iv1972 от темата "Весели картинки" - поради несвързаност с темата и нарушаване правилата на форума.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Нед Ное 06, 2011 6:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Прочетох написаното от iv1972 и се отвратих. Верни или не, написаните гадости срещу Габровеца са в пълно противоречие с духа на темата за избор на Окрилен, както и темата Весели Картинки. Недопустимо е разчистването на лични сметки, чрез форума, особено от новорегистриран анонимен потребител, който започва участието си във форума с негативизъм.
Предлагам потребители, които се влючват с явната цел да интриганстват и омърсяват съдържанието на форума да бъдат изтривани по бърза процедура без да се правят гласувания, както за останалите и допринесли с нещо за форума и парапланеризма потребители.

За да не мислите, че защитавам Габровеца, ще ви кажа че тази година, поради някои различия и разминавания, престанах да работя с него. Е - пак си говориме за термики и полети, както с всички останали, но вече има една бариера в нашите отношения.
Мисля че в случая с iv1972 успях да погледна неутрално от гледната точка на потребител на форума и искам отново да се извиня на всички, на които съм им замърсил пейзажа с участието си във форума.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 7:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 10:00 am
Мнения: 427
Местоположение: София
Име: Георги Стефанов
Не че ми е работа, ама седя и си мисля за номинациите за "Окрилен".
Лично аз не мога да преценя кого да номинирам, понеже доста хора са ми помагали и ми помагат. Но ми хрумна нещо инвертирано на "Окрилен", един вид като "Златен скункс" в летенето :-). Къде на майтап къде не, може и да се намери някой, на който такава награда да му е полезна

Хайде със здраве и наздраве и повече летящи и по-малко скимтящи


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 11:24 am 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 06, 2006 8:46 am
Мнения: 153
Местоположение: Тетевен
GeorgiDobrich,и на мен ми мина нещо подобно през главата ;)Къде на майтап,къде не,ама има пилоти през годината с придървявания и хвърлени запасни,е те тия хора за мене са "окрилени",щом са се измъкнали невредими!

_________________
TETEVEN PARAGLIDING TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 9:29 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Нямам нищо против, че ми е изтрито мнението, но ме хвана яд на тоя образ, за оплювките дето е написал. Сори.

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Нед Ное 20, 2011 11:13 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 01, 2011 6:15 pm
Мнения: 2
Използвам правото си на отговор,
Написаното преди приехте, като заяждане и разчистване на сметки. То изобщо не ви хареса и побързахте да го класифицирате като обидно! Обидата е несправедливо , неистинско оскърбление. За съжаление всичко , което написах за Георги – Габровеца е истина и само истина. На мен също не ми е приятна, но не мога да я променя. Реших , че повече хора от вас „летящите” трябва да я знаят, защото за този конкурс „Окрилен” е номиниран лицемер и лъжец. Това е моето мнение за него. Изложих, колкото е възможно по сбито фактите, но явно те не ви стигат а искате и подробности.
Аз написах :
Имам няколко въпроса, относно номинирането на Габровеца.
1. Как е възможно човек, пребивавал два пъти в Психиатричната болница в гр.Севлиево, да извършва тандемни полети ?
2. Може ли психически лабилен човек, да е отговорен за собствената си и чужда безопасност?
3. Кой може да се възхищава на някой, осъден по чл.5 и чл.15 от Закона за защита от домашното насилие? Явно много от летящите могат.
4. Нима в този спорт липсата на нормална ценностна система се толерира ?
Факти,доказателства и прочие:
1.Октомври 1990 година – 20 дневен престой в клиниката, Март 1991 година – 14 дневен престой. диагонози : Obs Raranoia vera Obs Биполярно афектнивно разстройство
– данни от Психиатрична болница гр.Севлиево, ул .Видима 33

- Февруари 1992 – наборна комисия Решение Г.А.И. – годен за наборна военна служба – Трудови войски, като обслужваш персонал.Води се на отчет в психодиспансер.За повече информация – от Георги – къде и като какъв е служил.
2. Габровецът извършва тандемни полети за Йотов или за някой друг.Ако не дай си боже, се случи нещо, той не носи никаква отговорност.Не може да се използва и застраховка.В случая не се изплащат обезщетения за вреди, причинени от психично болни лица. Справка – коя да е застрахователна компания.
3 Габровски Районен съд
Дело номер 2329/2011 с решение 463/21.09.2011 г.
“Забранява се на извършителя на домашно насилие на 18/19 .08.2011 Георги Атанасов Иванов ЕГН….. ,да приближава М.И.С. ЕГН… ,както и децата и нейното жилищена разстояние до 200 метра, на основание чл.5,ал.1,т.3 от ЗЗДН итн

4.Аз бях приятел на Георги.Възхищавах се на жеалнието му да лети и на упоритостта с която направи кораба „ Prince Wiliam”. Помагал съм му, давал съм му пари за няколко състезания – Драма, Сопот,Шумен, както и за пътуването до Германия – Световното по корабомоделизъм.Никога преди 20 юли тази година не съм подлагал под съмнение и една негова дума. Бяхме се събрали да празнуваме рождения му ден . Тогава той каза, че цитирам „ Личното ми портомоне, ще ми палти състезанието в Шумен” Оказа се че говори за Росен Николов. Тогава си помислих, че по същия начин, може да говори и за някой друг свой приятел…… А след 19 август и невероятните му изпълнения в дома на бившата му приятелка, се уверих, че изобщо не е това, за което се представя.
Това е информацията, която реших да споделя с вас. Може да продължите да бъркате истина с оплювки – ваш проблем. Държа обаче на извиненията ви – може и мислено. Не възнамерявам да влизам в този сайт повече.
Светът ще загине , не заради лошите хора за заради тези, които нищо не правят за да спрат лошотията.
Хората трябва да са Човеци , не само във въздуха а и на земята.


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -1 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Нед Ное 20, 2011 12:09 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
iv1972 написа:
Не възнамерявам да влизам в този сайт повече.

А дано.

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Нед Ное 20, 2011 5:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Милена,
смущаващото в цялата ситуация, че ти изведнъж се загрижи за парапланеризма, след като се разделихте с Габровеца.

Относно психичните състояния на Георги - познавам го над 10 години и не съм видял нищо притеснително в поведението му. Казвам го от гледната точка на родител и човек поверявал му други хора за тандемен полет. Това което съм видял е една огромна жажда за полет и отдаденост, за които много от нас му завиждат. Това че е избрал нестандартен живот в името на летенето, за нас летящите е плюс, докато за вас нелетящите е проблем с ценностната система.
До колкото знам "проблемите" му са били в тинейджърска възраст, когато е починал баща му.

Относно "домашното насилие". В досегашния си семеен опит, не съм използвал насилие и въпреки всичко мисля, че понякога е по-добре да набиеш жената за да и освободиш душата, отколкото да култивираш гузна съвест в главата и. Естествено в съвременното общество, домашното насилие е дълбоко заклеймено и жената само това чака, за да ревне, че е неоправдана. Нека да оставим бъдещите поколения и психиатри да ни съдят това.

Относно "спонсорирането" на Георги. За 15 години парапланеризъм съм се нагледал на всякакви вариации на нелетящи около летящи. Направо да им се чудиш на тия хора какво търсят по баирите с нас. Някои не издържат дълго, други се кефят цял живот, защото усещат че се случва нещо особено. Нещо различно. Затова имаме много фенове, които ни се радват. Е покрай многото има и разочаровани - особено тия дето виждат нашето вдъхновение, но не могат да го сграбчат в ръце. Помисли защо си помагала на Георги с кораба или ходенето по някакви състезания? Не знаеш ли че правенето на добро не е търговия или застраховка срещу самота? Трябва да даваш без да очакваш.
Защо просто не забравиш всичко лошо и запазиш само хубавите моменти с Георги?

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Нед Ное 20, 2011 9:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 6:56 pm
Мнения: 404
Име: Димитър Миладинов
Отвратен съм от това публично жигосване на Габровеца. Не съм запознат с фактите и не ги оспорвам, но си мисля, че ние все пак гласуваме за наградата Окрилен, нали? На света е пълно с хора, които са психически здрави, не упражняват домашно насилие, не са служили в строителни войски и тн. Те сигурно може да спечелят наградата "Клинично здрав". Обаче Габровеца е Окрилен. Никой не може да го обвини в лицемерие по отношение на летенето. Той носи в себе си пламъка на летящите и много хора се вдъхновяват от него. Ето за това аз гласувам за него


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Пон Ное 28, 2011 2:52 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
Поради дублиране на информация, мненията от темата "Радиостанции!!!...интересно!" са прехвърлени в темата "Избор на радиостанция".

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Пон Ное 28, 2011 6:21 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1184
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Потребителят "Svilen" беше деактивиран по негово желание!

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Пет Дек 02, 2011 10:03 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
Темата "Олекотена екипировка" е преместена в подфорума Екипировка.

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Модерирани теми във форума
МнениеПубликувано на: Пон Дек 05, 2011 2:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1184
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Мненията от темата "Квартира" в раздел ParaShop които не бяха по темата бяха преместени в "Отдушника" на Maniana.

Темата "Паднах с колелото" беше преместена от "Инциденти" в "Maniana" - Румпи - оправяй се, ама все пак става въпрос за парапланеристки инциденти който на никого не пожелавам.

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов