Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 9:48 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Какво да се прави с Хвърчилото
Анкетата свършва на Чет Ное 09, 2006 9:56 pm
За - Страхотен е, трябва да има повече като него 21%  21%  [ 10 ]
Въздържам се - Не ми пречи, да си пише, не му чета постингите 45%  45%  [ 21 ]
Против - Пречи ми, разваля форума 34%  34%  [ 16 ]
Общо гласове : 47
Автор Съобщение
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 4:01 am 
маина маинаа:)))ихихих 6те го приема като поздрав и няма да ти отговориа ни6то 6то те знам кои си и 6то си скитник небесен пак и маи си в опрвителният савет на SKYNOMAD ако не гре6а.. таитаи .. 6то се отнасиа до динами4ният сат хмм,,,... гледал сам по канал едно два три пати и по 6оуто на слави ако се врежа с динами4ен сат в делтата ти като ве4е сам пожела усвем ма4та реики и про4иие 6те ти триабва и нов плат вса6тност с моито елементарно и ниско ниво на летене и зелената ми букова глава циала делта 6ти триабва ... аи со здраве и се привардоваи///...


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 8:46 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 7:35 am
Мнения: 57
Местоположение: Plovdiv
Zozo, съжалявам приятелю, че паднах на нивото на това градоносно CB, но това е един от хората, които всячески се опитват да съсипят форума ни с глупави постинги. Приятелю, повярвай ми, още по-грозно е някой да съсипва неща постигнати с доста труд. Смея да го твърдя като един от създателите на SKYNOMAD, така че държанието му го приемам доста лично и ще направя всичко възможно това да приключи, но извън форума.
Хвърчило, ще бъда искрено щастлив, ако си помислиш какво сипеш върху нас. Надявам се, че си разбрал, че наистина си ме обидил лично. Запомни, аз не ти позволявам!
АЙДЕ, БАЦЕ, УМНАТА!! Ще се видим във въздуха.

_________________
misho skynomad


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 9:47 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 12:20 pm
Мнения: 38
Местоположение: Страната на Чудесата
misho а питал ли си се какво мислят другите създатели на SKYNOMAD? ... хм саморазправа я се замисли какви ги пишеш и кой, как "разваля" форума... написал си " Хвърчило, ще бъда искрено щастлив, ако си помислиш какво сипеш върху нас... " върху ВАС? Кой вас? Не може да "подлагаш" под общ знаменател група от хора, който първо, че са пълнолетни и второ имат възможност да се изкажат по въпроса !?!? ( е освен, ако не " говориш " за другарчетата си от детската градина )

_________________
Понякога седя и си мисля... понякога само седя.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 10:06 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 7:35 am
Мнения: 57
Местоположение: Plovdiv
vtomanova- коя си ти и какво правиш в този форум изобщо? Относно НАС, ти си последния човек, на който ще давам обяснения. Такива като теб съм ги надживял отдавна, затова се затвори в себе си и замълчи.

_________________
misho skynomad


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: .
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 12:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 3:20 pm
Мнения: 352
Местоположение: Пловдив
На мен лично ми писна много. Целият форум е задръстен от мненията на Хвърчилото за всичко. Вижте статистиката по брой мнения:

1 Красьо Бургас 01 Апр 2004 536
2 niki Сопот 05 Мар 2004 376
3 ВладиЧ Пазарджик 09 Мар 2004 310
4 Xvar4ilotooo skitnik 02 Апр 2006 309
5 YaHooooO Казанлък 26 Юни 2004 189
6 Hacko София 20 Апр 2004 178
7 petar g Sofia 12 Дек 2005 171
8 Доктора Шумен 23 Мар 2004 135
9 mitaka Горна Оряховица 08 Юни 2004 127
10 songbird София 26 Сеп 2005 116

Обърнете внимание кога се е регистрирал Хвърчилото и колко мнения има написани.

Обърнете внимание на КАЧЕСТВОТО на неговите мнения. Това не е говорилня. Не сме в седми клас. Това не е лафче.дир.бг. Повечето хора в този форум си имат работа и сериозна професия. Тук е мястото да се обсъждат сериозни теми свързани с ЛЕТЕНЕТО с парапланери. Хвърчилото "говори" само глупости - ако неговите постинги въобще могат да бъдат понякакъв начин определени като членоразделена реч!

Да не сме в училище, че да се разправяме за глупости и да си отправяме заплахи, колкото и да са смешни?!? Щял да ми се вреже в купола, със сат?!?

На мен ми пречиш, г-н Томанов. Да всеки може да прави каквото си иска и ако модераторите на този форум смятат, че трябва да толерират такива като теб, аз повече няма да го посещавам.

След като не пречиш на повечето хора в този форум, а сериозна част даже те подкрепят, е тогава изказвам публично свеото искрено съжаление, че любимият ми форум стана място за срещи на тийнеджъри.

Повече няма да се занимавам с теб, нито да пиша каквото и да е било по тази тема.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 12:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 4:27 pm
Мнения: 466
Е и аз тва питам де-от доста време се чудя коя е vtomanova кат се разбра ,4е не е сестра на Фар4илото :D :D :D .
Относно динамичния САТ мисля,че не е подходяща фигура за врязване в делти ,параплани ,самолети и прочие,защото при него се въртиш назад(така сам чул) и има голяма вероятност да не уцелиш обекта.По добре пробваите спирала ,има вероятност да се улучи и със пълен срив.
Касмет с акрото.
rakiqqqq + vino= beton
:shock:
PC
Мене ме нема в горната схема ,щото който фар4и нема време за писане :oops:
Изображение


Последна промяна pa4o на Пет Ное 10, 2006 9:46 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ............
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 3:48 pm 
...............


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 4:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 7:35 am
Мнения: 57
Местоположение: Plovdiv
Браво Хвърчило, напредваш. Благодаря!

_________________
misho skynomad


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 4:50 pm 
mal4anieto nito e saglasie nito zlato nito DA a samo mal4anie porodeno ne ot za6to nqma kakvo a az6totoooo..... Mi6o maina q mi kaji sega utre drugi den kat spria da pi6a vav forama na koi 6te se smeete i koi 6te vi zabvliava/..../?????? koi 6te raznoobraziava na laifa van4evski i naselenski komunisti4eskite tapoum6tini..... latinica qlqlqlqlqlqlqlql:)))))))))))))))))


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 5:11 pm 
абе каквото и да си говорим хвъчито е част от форума, за разлика от доста други хора, които само гледат с кого да се драчат, да се показват колко са велики и да си мерят пишките един друг...хвърчито поне казва и прави това което е ...а не като Па4о примерно...сложил си аватара на Арджан от Турция и ко колко съм велик въртя динамични сатове... един, който да пише весели неща , вярно е има и много глупости и излишни постинги от страна на Хвърчито ама опредлено има много по-голяма полза от него от колкото ... да не споменаваме имена :] идеята е да се развиваме и веселим, а не да се драчим и да си мерим патките...ок?
вместо да коментираме теми как да подобрим летенето си, правилата и куп други неща....ние се заканваме кои кого щял да прегази с мотоделта, самолет, сувалка...3ти щял да променя името на форума, 5ти щял да пада в купола на 7ми и кво ли още не... мислете малко преди да пишете..ок не става за летене всеки изперква на някъде ама ...баси... вместо всеки да сподели каква тактика за прелети ползва при еди какви си условия или някой да седне и да напише статия за негативна спирала(мене много, ама много ме мързи) или нещо от сорта, вие се драчите....успех ви пожелавам с това начинание ама според мен е доста ТЪПО ГУБЕНЕ НА ВРЕМЕ


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 5:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 11:35 am
Мнения: 677
Местоположение: София
Име: Христо Джамбов
А така Фози. Писна ми да гледам дребнави заяждания. Кажи сега за негативна спирала ... и асиметрична също :D


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 5:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 4:27 pm
Мнения: 466
Посипвам си главата с пепел-махам вси4ко което Ви дразни. :P
mastika +menta = Cb


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 5:47 pm 
ами аре ама много ме мързи да пиша, ама тези дни...не се знае обаче... хаха

ако някой иска да отвори тема...да почнем да я коментираме и накрая ще напиша и темата като обощение на дискусията...така даже мисля, че ще е по-добре...???


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: sefdsfs
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 8:37 pm 
Ice по принцип с моито неграмотно некомпетентно и бляяллляля двете оправления в газа :)) в момета които грани4и с отрицателен агал на атака момента в които фар4илото сиа4ески се ма4и да откасне потока и да се срине едното оправление на 0 неотрално пасивно а другото потд газа двапати навито и ра4ка даи тека и гледаи косз става негативката ти е сигорна в карпа варзана питаи фоз4о как се излиза аз предлагам през пален срив таи.. таи за да се глази6 за негативна спирала негативка парво триабва да познава6 срива вапреки 4е не е задалжително има и друга теxника за излиза от негатив но я я яяя яя Фоз4о я даи как се правии и иии за6то ли пак пи6а пак бози за6то ли пак СПАМВАМ... еидеиноста на негатива е не как 6те го вкара6 а как 6те го искара6 пресз срив лапа6 много висо4ина ако го пусне6 когато е претд теб когато е момента да обарне6 ида се ис6атка6 заааааааааааааааааааа..............МИ6о ти си >.....о не не ... Фоз4о я даи leeeeeeeeeee tova ne e za tuka


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: xvbmnbcmnbkjbc,cjnb,nbc,jnvlvmn,.mnv;ln mkgnkhcjhgjhjhgjgjgj
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 9:42 pm 
dnes 9-ti noemvri излетиаx от малко пар4е гола поварxност... старт като една 4ове6ка длан или излита6 или си си се придарвил... трагнаx от вка6ти в 7;30 на старта бяx в 10: 30 - 11;00 излетиаx в 14;00 14:30 колко сам 4акал колко сам дебнал не е истина окккк излитам на магия покраи xрасти и дарвета на магия с идеиата прав полет.. ок излитам на магия 4ело0 граб северо--иуг иии си говориа сам на себе си ОК пи4 сега го налапа големия но не6те6 ли като в приказките тит титиитиииттт тит ттииттттттттт титттттттттттттттт титтттттттттт а термика ...я даи даи даи натд централното било натд мале6евската планина варти варти и натд централното било ок триста метра натд релефа и Ве4е бе6е ло6о дроп от виатар вапреки прогноза UG Ugozapatd lai lai .. lqlqln sever severozapad i teka nabrax se malko i pusnax ,,,,,..... po pATIA aaa ima ne6to vartia go ,,, pak tolkoz natd relefa ,,,,mmm,... и пак на горе ок и си гожориа сам пи444 ако се измакне6 от тук си ... измаьнаx se s tolkoz nat relefa again i pak napred и гледам едно място и си жикам краи тук 6те да е но нееееее,,,,мммннннн........ ням6е никои бяь на джаисетина километра от старта и се издавиx s tri termiki pat кацнаx на горски пат ,,,... и баxтаx до вка6ти лимит .....за6то го пи6а това прелет на три термики на 300 метра от релефа вадене от ................................... ракияяяяяяяяяяяяя даите ракииииииииииии......................................... това е последният ми постинг които ме разбра и тези които не


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов