Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 12:06 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Какво да се прави с Хвърчилото
Анкетата свършва на Чет Ное 09, 2006 9:56 pm
За - Страхотен е, трябва да има повече като него 21%  21%  [ 10 ]
Въздържам се - Не ми пречи, да си пише, не му чета постингите 45%  45%  [ 21 ]
Против - Пречи ми, разваля форума 34%  34%  [ 16 ]
Общо гласове : 47
Автор Съобщение
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 9:17 am 
ok zozo mersi za saveta 6te se postaraiaa"::))) a pak 6to se otnasia do pa4o boi skoito sme se vijdali i moje da se kaje 4e poznavame li4no :)) 4e pi4 pi4 e no xumorist i maitap4iq ene tozi koito rasi smexori po adres na drugi a darji i na sa6toto kogato se stovariq varxmu ....mai e teka neznam pa4o???aa i vaska prekaliava6//./...pe6evata spokoino pora4alisme reza4ki :)))


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Лично съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 9:33 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 3:20 pm
Мнения: 352
Местоположение: Пловдив
Коментара оставам на вас ;-)! Г-н Томанов, то бива бива, ама просто нямам думи. Даже и на кирилица прописахте заради мен! Това е невероятно! Или явно в яда си забравихте да минете на латиница ;-)??

Във връзка с поведението на Светослав Томанов, аз лично предлагам на модератора г-н Хвърчилото да бъде баннат във форума.

Цитат:
От: Xvar4ilotooo
До: Д. Селенски
Пуснато на: Вто Ное 07, 2006 9:24 am
Заглавие: ll
И сега какво утре исти4а vreme za glasuvane i kakvo postinga SPAM xakerio ni6to pove4e ... nito me poznava6 i neznae6 ni6to za mene a pak 6to se otnasia do leteneto kazaxa mi .... trai trai ne dumai ,,..sledva6tiq pat se zamisli 4e ako se sre6nem vav vazduxa mani ,mani sas 6te ti se vrejea v kupola tova ve4e ne e maitap az sam mnogo gadno modlo mrasno i mizerno kopelence da zane6:)))) ai so zdrave i se privarduvai )))

_________________
I v rotor i v CB vse sam si dobre ... CB TEAM Svetoslav Tomanov
[/b]


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 9:37 am 
bingo sega ve4e si mi 1000000%qsen 6to za 4ovek si za mik edin edinstven ne sam se samniaval kava 6te e sledva6ata ti kra4aka elemntaren si ihaihihaihaaihaihaihihaihaaihaihaihaihaihaihaih :)))))))))))))))))))))))))))))


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 9:40 am 
a zaradi teb sam propisal na kirilica sme6nik ihaihaih :)_ zaradi 6ev dirigint direktora na nebesnite skitni maiko zaradi di teb ihaihaihaihaihihaiha :)))) moderatora da bamne far4iloto negova rabota samo nemoga da razbera za6to.....................


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 12:07 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
Xvar4ilotooo написа:
a zaradi teb sam propisal na kirilica sme6nik ihaihaih :)_ zaradi 6ev dirigint direktora na nebesnite skitni maiko zaradi di teb ihaihaihaihaihihaiha :)))) moderatora da bamne far4iloto negova rabota samo nemoga da razbera za6to.....................



оххххххххх личи си че не става за летене в Сопот ..щом се пише толкоз ...
ама явно и из цяла БГ е така .. спааааааааааааааааааааааааам! ужаааааааааас мразя спааааааааама! :twisted: :P :lol: :shock: :? :wink:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: fg
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 12:09 pm 
obarni sekam Selenski Mitio...


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 1:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 4:27 pm
Мнения: 466
Мрежата
Вашето търсене - "Василка Томанова" - не съвпадна с никакви документи.

Предложения:

* Убедете се, че всички думи са написани вярно.
* Опитайте различни ключови думи.
* Опитайте с по-общи ключови думи.
Основавайки се на изледванията си върху интернет търсачките достигнах до заключението ,че щом Google не знае нещо ,следователно не съществува.Изхождаики от от този факт продължавам да вярвам ,че Фар4илото няма сестра.

_________________
В дългосрочна перспектива вероятността за оцеляване на всеки един спада до нула.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :))
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 1:58 pm 
Pa4o nema tekav :)))


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Лично съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 6:48 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
[quote="Д. Селенски"]Коментара оставам на вас ;-)

Във връзка с поведението на Светослав Томанов, аз лично предлагам на модератора г-н Хвърчилото да бъде баннат във форума. /quote


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

EEEEeeee това вече е много несиореозно. ако спре да пише фърчипльос както не става за фърчЯне няма да е добре .... :twisted:


Последна промяна pesheva на Вто Ное 07, 2006 6:52 pm, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 6:49 pm 
Kakvo dase pravi s fariloto ami ti li4no seleski moje6 da mu pravi6..... sopokoino prevodi bre ti pak kakvo si pomisli iska ti se no nqma samo ... moje da pravi6 znae6 li kolko xora mi napisaxa dane se zanimavam s teb no noooo nqma da spra dokato ne ...... se vreja s dinami4en SAT v kupola ti ..... anketi ke mi gi pravi toi na mene a ti kvo pi be pomia........


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: asd
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 6:50 pm 
za seleski e ne za Ada6a :)


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 08, 2006 8:01 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 4:27 pm
Мнения: 466
Специални благодарности,4е ме защити в по-горните постинги на небесната галъбица,цветето на Skynomad, най-стръмната спирала на Acromad,покорителката на Алпийски върхове и мъжки сърца,мокрия сън на бай Хаджи -spe6eva
+10 ти желая и база 5 бона.

_________________
В дългосрочна перспектива вероятността за оцеляване на всеки един спада до нула.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: fth
МнениеПубликувано на: Сря Ное 08, 2006 8:55 am 
ММммм дааааа Селенски искам публи4но да не ти се извиня за вси4ко на про6ки те 4акам да доиде6 да си потарси6 про6ката от мен спокоино няма да ти нооо като се позамисля ако баде6 послу6но дете мойе и да се позамисляя о6те малко и да достигна до изВода 4е триабва да опростиа неупростимото аиде со здраве и 6те говорим пове4е на баира .. бади здрав.....


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 08, 2006 9:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 7:35 am
Мнения: 57
Местоположение: Plovdiv
Селенски, достатъчно умен си, умолявам те, не се занимавай повече с този.
Фърчило, относно тебе, сигурен съм, че динамичен сат не си виждал и по телевизията даже. И не в на Селенски, а те чакам в моя купол, за да видиш какво е динамичен сат оттук нататък. Много рядко някой може да ме ядоса толкова-ти мина всякакви норми на благоприличие.
Не знам колко гадно копеленце си, но бъди убеден, че има много по-гадни от тебе. Чакам те във въздуха. Господ да те пази, защото нивото ти на летене, доколкото се сещам, е доста ниско,(не че моето е много високо). УМНАТА и най-вече ПРЕДПАЗЛИВАТА, защото мачтата на делтата е твоя, ако изобщо знаеш какво е мачта. Прости ми, че паднах на твоето ниво.
АЙДЕ БАЦЕ!!ТУЙ ТО!!СТАНА СЛОЖНА!!

_________________
misho skynomad


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 08, 2006 10:46 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 17, 2006 9:11 am
Мнения: 19
Местоположение: София
misho, недей така . Не е правилно. Не искам да защитавам никого , ама тва дет го праите ( пишете ) е грозно - в момента визирам не само теб, ами всички заплашващи! Та дори и Фарчилещката...! Грозно и неприатно е отстрани.
Аз лично летия от хипер скоро, и не смятам че меродавно мнение мога да изкажа за летене, но това са вече отношения човешки, извън летенето и е неприятно да чете човек отстрани.

_________________
Георги Павлов
....@#&*#@.., FreaK On A LeAsh.............!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов