Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:06 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 

Желаете ли Форума да се преименува - от "Sky Nomad" на "Xvar4ilotooo & Фамилия" net.
Да 61%  61%  [ 11 ]
Не 39%  39%  [ 7 ]
Общо гласове : 18
Автор Съобщение
 Заглавие: Преименуване на Форума!
МнениеПубликувано на: Сря Ное 08, 2006 8:51 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 15, 2004 2:26 pm
Мнения: 392
Местоположение: Sofia
Предлагам Форума на "Sky Nomad" да се прeименува на - "Xvar4ilotooo
& Фамилия" net.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: .......?????????
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 4:20 am 
ван4о незнам каво цели6 но ми изглежда като ..... ве4е маи е на ли4на уснова тези беспри4ини дразги не ме дразният но дразнят другите тоес в сла4аия ти се явиава6 като дразнител последния пат когато публи4но те нагробиx ти ве4е бе пуснал парва крав като ме бе нарекал малумник поста е истрит мислиx си 4е стова вси4ко е свар6ило но явно не е тека ок добре о6те един кандидат 4лен за купола маи ве4е малко по малко заповам да разбирам С4упения маи ве4е се досе6там когато запо4наx да се занимавам с фар4ила и фар4а6ти бяx напално 100000% процентово обеден 4е между вси4ки парапланеристи цари мир лубов xармониа и разбирателсво а сега сам на мнение 4е цари пална ненавис омраза завист и всиакви про4ии други от сорта там подобни бляляля ихаиха ... тоvа което искам да кажа е 4е ТИ КЕ СИ ОТИ НЕМА КОИЕ ДАЕ ТИ КЕ СИ след време живи и здави като се сре6нем неиде по баирите 6ти убесня ко зна4и туи а за сега ТИ КЕ СИ ...oti nema koi drug da aide van4ooo di6ai dalboko vikai spoko i kato ti kaja da ska4a6 6e me pita6 kolko visoko preimenuvane na fora tin tiri mintiri tova e post za maniatata koi se e malumen a pone se opitai da preceniava6 koe za kade e ,...,.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: ..
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 4:23 am 
o gospodi tuko 6to glasuvax s ne i iustanovix 4e ima bazik4i koi sa glasuvali s da ihaihaihaihih po4vam da se smeq zdravo ihihaaiha maleeee 4etri 4asa i dvaiset minuti a az pak pi6a 6turoti ihaihaihaihihaihaihaihihaiha


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 9:59 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 12:20 pm
Мнения: 38
Местоположение: Страната на Чудесата
Не! Не е истина! Мисля, че настъпи момента, в който трябва да ви призная цялата и абсолютна истина, тоест да разкрия съответствието ( или не съответствието) между масовото познание за случая и реалните му параметри (и нали знаете ИСТИНАТА не е свойство на нещата изобщо, а на нашето познание за тях) ... и такааа ... Бе лятото на 1988 опа това е за друг форум ( хаха ) . Аз и брат ми сме професионални спамери ( за което в същност ни плащат мнооого добре) . Обучавани сме в Школата За Професионален Спам, Инвайт и Саботаж. Завършихме с пълно отличие ( но благодарение на леля ни, която плати на изпитващите) . Това е!

_________________
Понякога седя и си мисля... понякога само седя.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ............
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 3:49 pm 
...................


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 3:56 pm 
Vancho laifa...много ама много си зле...
по скоро такива като тебе трябва да се чистят от форума...
Летете си с ВАС и ... маняна


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 4:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2006 2:13 pm
Мнения: 16
Местоположение: Бургас
Пичове...наистина ли времето толкова не става за летене? Днес по нашия край е такъв хубав есенен ден, а виж ти колко много хора вместо да летят си чешат клавиатурите с цел образуване на нерви и покачване на адреналина...


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 4:17 pm 
Ne be Miro stava az dneska se izdavix po sredata na male6evskata planina zna4i 6tom sam se izdavil parvo nqkolko pati sam se vadil ot koeto sledva 4e e stavalo....vapreki vsi4ki blq lq prognozi po tuk stava6ee...


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 09, 2006 4:32 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2006 2:13 pm
Мнения: 16
Местоположение: Бургас
Ми екстра... 5 мин да е, ама да литнеш....ама явно не навсякъде става...


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов