Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 9:31 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Местене на теми и триене
МнениеПубликувано на: Вто Ное 13, 2007 12:43 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Момчета модератори (най-вероятно Красьо),

Високо оценявам стремежа ви да държите форума чист и спретнат, но на моменти не разбирам критериите, по които взимате решения за местене и триене на темите. Днес пуснах две съвсем забавни теми "за разтуха" - едната за Вертикалното излитане и кацане, а другата за "Откаченото" летище в Алпите. И двете теми сложих в Маняна, която тема носи пояснението "за останалите неща от живота..." :!:

Само след няколко часа, втората тема (за летището) май е изтрита, а първата е преместена в "Моторно летене", където според мен пък изобщо не й е мястото. В тоя форум под моторно летене се разбира преди всичко мотопара, пък аз пуснах темата точно за разтоварване (за останалите неща от живота...), не за друго ...

Ако нещо не ви харесва, ОК, трийте на воля, ама това местене хич не се връзва с каквато и да е логика ...

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 13, 2007 12:55 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 4:27 pm
Мнения: 466
Извинявам се Наско, темите ги преместих аз. Модератор съм на Маняна и страдам от чувство за хумор, но и в 2-те клипчета не видях нищо смешно.
Клиповете са със самолети и е редно да са в раздел Моторно летене. Ако бяха безмоторни щях да ги преместя другаде.
Нищо лично, радвам се, че си деен участник във форума и уважаван пилот, но няма да допусна кой каквото клипче намери в нета да го слага на Маняна.
Ако смяташ, че съм си загубил чувството за хумор, може да дадеш предложение да ме уволнят-няма да ми е сефте.

_________________
В дългосрочна перспектива вероятността за оцеляване на всеки един спада до нула.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 13, 2007 1:03 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Еее, хайде сега, ще се засягаме на тема уволнение, уважавани пилоти и т.н. ... :wink:
Просто си помислих, че "за останалите неща от живота" не е задължително да е смешно ... Няма драма. кейз клоузд :wink:

P.S. Искам специално да се извиня на Красьо, задето го заподозрях в това пъклено и човеконенавистническо дело ... :wink:

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 13, 2007 11:31 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
Hacko написа:
P.S. Искам специално да се извиня на Красьо, задето го заподозрях в това пъклено и човеконенавистническо дело ... :wink:

:twisted: :lol:

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов