Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:37 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Администратори & модератори
МнениеПубликувано на: Сря Май 26, 2010 4:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Предвид ентусиазма на Марко го упълномощих с администраторски/модераторски права.
Знам че някои от вас се дразнят от форумната активност на някого, когото не са виждали по стартовете, но моля не бъдете предубедени и не убивайте ентусиазма и на малкото ни приятели.

Ако считате, че трябва да избираме с гласуване своите администратори/модератори, кажете го тук, а не после да недоволствате и оводнявате темите?

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ре
МнениеПубликувано на: Сря Май 26, 2010 6:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 11:47 am
Мнения: 90
Местоположение: Varna
Мислих, мислих и накрая реших и аз да се обадя. По принцип съм доста толерантен, но понякога някои неща трябва да имат мярка. Не познавам Г-н Марко (както и повечето в форума не го познават) и в началото на появата му бях приятно изненадан, че някой човек който не е свързан директно (мое предположение) взима такова дейно участие в отразяването на световния парапланеристки спортен календар- толкова дейно, че даже миналата година на PWC Денизли беше побликувал неща които аз докато бях на състезанието не бях научил:) Което си е похвално. Но нека да не преминава тънката граница на уважение към реално летящите и техните мнения- което дразни последните. Аз пиша рядко и не ми пречат коментарите- аз гледам да мога да отида да летя, а не да пиша. Нека това да е съвет приятелски към Г-н Марко. Защото има много други много добри пилоти които не пишат активно във форума или не вземат дейно участие тук, но могат много да кажат и покажат :)

Поздрави и продължавай с отразяването на състезанията:)

_________________
GO into The Sky:)
UP Edge


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 27, 2010 8:48 am 
Имаш право, ако репликира и бат Кало :D :D :D :D


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 27, 2010 11:08 am 
Милен написа:
Имаш право.... :D

Първо да ви поздравя, че махнахте "клипа".
Не ми я ясна логиката поради, която сте качили "клипа"? Според мен човек, когато разбере, че нещо е станало с негов съмишленик, първо се обажда да го попита, как е и какво е станало, дали е получил някаква контузия. Така поставен клипа без коментар и с това заглавие е по-скоро за жълтата преса, от колкото за форум на съмишленици. Можеше да дадете коментар и така, нямаше да има недоразумения, а ако нямате информация, трябваше ли да го качвате?
Поздрави


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 19, 2010 10:10 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Не знам дали е точно тук мястото да споделя нещо за форума.
От известно време ( май над два месеца) се е появил някакъв бъг. Там където има дълги теми на много страници последената обикновенно е празна. Така е в рубриката "Парапланеризъм" в темата парапланеристки филми и в "Маняна" в темите весели картинки и в отдушника.
Когато чукнеш последно мнение в тези теми ти отваря, че последната страница е празна!?!? И тогава трябва да отваряш предишната страница и да местиш на последното мнение, за да видиш, за какво става въпрос.

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 19, 2010 6:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Готвим инсталация на новата версия на форума, така че се надяваме да го няма този проблем повече.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 29, 2010 2:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Предвид негативизма към Марко, с него решихме че е по-добре да се оттегли от модераторската си функция във форума.
За съжаление нашето общество не е дорасло за чисто отношение към летенето и страда от предубеждения и клишета.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 29, 2010 3:30 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 12:43 pm
Мнения: 346
Местоположение: София
Ники - винаги е било така в БГ. Лично на мен ми харесва работата, която върши Марко, а и досега никой от другите членове на форума не е полагал толкова усилия, за да ни информира за всички събития, които се случват в света на парапланеризма. Не трябва да се влияем от негативното отношение на 1 - 2-ма души. Изчетох всички глупости, които се пишат за Марко, но аз съм твърдо ЗА той да остане като модератор във форума.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 29, 2010 4:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
ЗАЩОООООО - не правете глупости! Много си е добре момчето за модератор и идеално отговаря на изискванията... освен това нали не е само той - до колкото знам и Красьо от Бургас и ти сте модератори така че проблем не виждам изобщо!!! Който не го харесва - негов си проблем!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 29, 2010 4:49 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
Нека си остане Марко модератор. Практиката показва, че винаги е имало, има и ще има недоволни. Това не трябва да го отказва. :wink:

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 29, 2010 4:58 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 08, 2006 6:44 pm
Мнения: 841
Местоположение: чака Годо
Име: Пешо
Не закачайте човека. Пише добре и помага страшно, за индексирането на форума в гугъл.

_________________
YouTube facebook


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 29, 2010 5:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 11:48 pm
Мнения: 301
Местоположение: haskovo
... че то мнения за инпийчмънт на Марко няма , просто да каже Здравейте , аз съм еди койси ималко ще помодерирам тука , иначе като модератор си е ОК

_________________
недей да летиш по-бързо от твоя ангел пазител (бяло-син Aspen)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 30, 2010 8:15 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Марко се отказа да бъде модератор във форума.
Ако промени мнението си да ми се обади.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 30, 2010 11:44 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 29, 2010 9:54 pm
Мнения: 203
Местоположение: София
Жалко, че се отказал, ако продължат нападките срещу него сигурно ще се откаже и да ни поднася информация. Иска се голяма любов и всеотдайност към авиацията за да си толкова активен. Защото Марко не получава заплата за отделеното време през което чете, анализира, превежда и ни поднася информацията в стегнат и полезен вид. Помислете си всички колко време на ден трябва да отдели Марко за да ни информира нас и се засрамете дето постоянно му трошите хътъра на човека.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 30, 2010 5:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Защо мислите, че е човек, може да е новата инфо-програма? След време ще трябва да си я купим за сумата от нам колко си Евро, за да може да влезем във форума, който някои хора от нас са го създали. :shock: :shock: :D

А на вазе майтап ви се струва, а?

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов