Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:52 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Да се отстрани ли за 1 месец потребителя Димитър Вълков (Mitaxa)?
не 28%  28%  [ 19 ]
да 72%  72%  [ 49 ]
Общо гласове : 68
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Пон Май 09, 2011 5:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Потребителя Димитър Вълков (MitaxaBG) бе активиран отново!

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -2 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2011 12:17 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Чудех се дали изобщо си струва да се отговаря на помията на Ники, но след размисъм повече от 1 месец реших, че си струва. Първо ми направи впечатление явното разминаване между данните в така нареченото "гласуване" и написаните мнения в Темата. Мненията са повече в моя полза, като Светла, която Ники намеси и директно участва в тази тема е изказала неутрално мнение. Явно това на Ники не му е направило впечатление. Явно си личи Дирижираното "гласуване". Участвал съм в броенето по време на избори и съм бил в Президенството и знам че това в България е масово разпространена практика, която Ники добре е усвоил. За какво е направено това гласуване-ами защото започнах да пиша изтината за Ники и СкайНомад. А тази истина не е приятна. Убеден съм че 6 дневния курс на СкайНомад не създава пилоти, а в повечето случаи е опасен и доста недоучени пилоти са пострадали след него. Доказателства колкото щеш! А "фактите" които Ники пише за мене са прост метод да окаляш някого. За случая с 3-та ми ученици на които съм бил продал 3 нови резервни които се оказали после втора ръка, Ники е забравил да съобщи факта че те са забравили да ми платят 1100 Евро. Ти Ники би ли дал дори и втора ръка резервни парашути ако не са ти платили 1100 Евро след година и половина обучение напреднал курс? Силно се съмнявам.

Вселената на омразата и предубедеността на Ники срещу мене го е погълнала като черна дупка и му пречи да представи всеки факт за мене в пълния му обем и истина.

Просто ги насича с касапския нож - с онзи, който репортерите използват за репортажите си, за да окастрят едно или друго изявление. Няма спасение от този нож - и казаното или направеното от теб доста често е оставено на милостта на случайността. По този начин се редактира всъщност и фактологията и истината. Някои коментари на Ники Йотов се позоваха на редактираните с касапския нож изявления на Ники Велев (работи при въпросните 3-ма мои ученици) въпреки че Велев знае фактите, че не са ми платили Курса за напреднали след повече от година и половина обучение. По същия начин и обявеното мнение на Йотов че съм бил за Психиатрията и Криминален тип се опират само на касапското редактиране и личното му мнение. За да покажа, че не се впечатлявам от личното му изкривено и фалшифицирано мнение на Българския шампионат със стар планер 3-лайнер се борих доста успешно с 8 нови 2-лайнери. И показах че не са ме впечатлили лъжите на Ники Йотов. Доста хора изказаха положителни мнения за мене и спора ми с него. Както и че са сигурни че гласуването в притежавания от Ники "Форум" е режисиран. Е истината рано или късно се изяснява все пак. Само се надявам повече ученици на СкайНомад да не завършват с гангрена във Военна Болница със счупени крайници след неудачното им 6-дневно обучение. Сменете си методиката Ники, най-искрено ви го пожелавам. Не е добре за Българския парапланеризъм да има пребити ученици! 1 ден на Дъбене и после веднага на Сопот не е най-удачния метод за обучение! Не знам коя Комисия ще се произнесе по върпроса, може би Техническата (за жалост със силно представителство на СкайНомдад подръжници), но това трябва да спре! Убеден съм и го казвам най-отговорно! Доказателство за това е че над 10 години нямам никакви инциденти с ученици! НИКАКВИ!

Друг факт-никога не съм си позволявал да изнудвам Светла Пешева. За каквото и да е било! Тя дори ми помага за посещението в Швейцария за Пленарната Сесия на CIVL, където представих Кандидатурата на България за провеждане на Световно първенство 201З г. Защо Ники си е позволил да изкриви истината си е негова работа. Вече обясних какво представлява вселената от представите му за мене...Касапина на истината си остава винаги касапин! Имах добра комуникация с нея по въпросите които Ники е засегнал и там никъде не се споменава за това което Ники е изкривил.

Надявам се, че се изказах сдържано и не съм обидил никого тука.


Върнете се в началото
  Профил    +12 / -10 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2014 9:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Dneska U Nemsko U grAdo deto jiveq sled polet na kacalkata ide edin nemec i dobar den kak si dobre ot koga letish blq blq i nakraiq ot kade si ot BG ...Leleeee ot BG tak li? E ti toiq Valkov Mitkou
poznavash li go? Ami da otvarnah az ...sramm ..Toiq me zavleche s tri krila i dve zbrui ... Ei Shupeniqk Ot Pokhara do Freiburg da me sram che si Balgarin uuuuuuuuuu ne te sram kak ne ti omrazna cel jivot da mentrish lajesh i kradesh Uuuuuu....

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -0 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2014 6:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
hahah vaprosniq dnes me sreshtna otnovo i me pita abe ne li vazmojno da mi dadesh adres neshto telefon za vrazka neshto mail kakvoto i da e az mu vikam ne piq tolkova mnogo che takava cena da plashtam na vselenskiq mir i balans hiahiaih Shupeniqk toiq nemec te trasi i ke naide sa ke pitam horata deka jivesh da vidim dali shte si ispalni obeshtaniata ne sam go nasaskval gram toi si te pomni do Vsichki kakv e adresa na MitahaBG che edni nemci iskat da mu hodat na gosti da se ubuchavat na brizovo reene ne nerazbiram nemski nali e nemski i ne razbrah bash kakvo ama neshto takova shte da beshe hiahiaihahihi

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов