Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:55 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Да се отстрани ли за 1 месец потребителя Димитър Вълков (Mitaxa)?
не 28%  28%  [ 19 ]
да 72%  72%  [ 49 ]
Общо гласове : 68
Автор Съобщение
 Заглавие: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Вто Апр 05, 2011 6:32 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Потребителя на форума Димитър Вълков (MitaxaBG) бе предупреден, чрез лично съобщение че нарушава правилата на форума като спами темата "Правилата и контрола в парапланеризма" и използва лични нападки.
Въпреки всичко той продължи да нарушава правилата и след предложение от друг потребител (не мое) нека гласуваме временното му отстраняване от форума?
Резултатите ще са валидни при повече от 30 гласували и повече от 2/3 мнозинство!

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -4 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 1:06 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 12:03 am
Мнения: 559
Местоположение: Шумен
Име: (Хаджи) Северин Акерски
Ники, тази анкета си е чист удър под кръста.
Вярно е, че Митака пише по-разгорещено, но ако пък ти искаш да си коректен, напиши името на потребителя предложил тази анкета - но реалното му име.
В противен случай аз оставам с убеждението, че всичко, което е написал Митака е истина и гледате да го отстраните...

_________________
Парапланер - Windtech "Fenix"
Сбруя: APCO "Spark"

Изображение
ДИСТРИБУТОР

Kites Maker Olds looking good!
http://kites-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -5 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 6:26 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Хаджи, уверявам те че потребителя който предложи отстраняването на Димитър Вълков е уважаван (вкл. от теб) член на нашето общество. Тъй като Димитър Вълков е отмъстителен човек с криминални прояви и психични отклонения, считам за уместно да не споменавам името му.
Нека той сам прецени дали да се назове. Ще му бъда благодарен за това, защото е много изтощаващо да се изправяш сам срещу лошотията на хора като Вълков.
Между другото докато течеше тази дискусия, друг потребител на форума сподели три пресни случая, в които Вълков продава чисто нови комплекти екипировка, а в последствие се оказва, че в сбруите са наблъскани запасни, които е трябвало да са бракувани според изискванията на фирмите производители.

Тази анкета не се прави заради моите, твоите или на Вълков убежденията, а заради нарушаване на правилата на форума.
Тази анкета не е някаква политическа игра или машинация срещу Вълков, а желание за спокойствие. Знаеш ли колко добре се чувствах, когато години не си говорих с него?
Хаджи, ти си свободен да се съмняваш във всичко или да си уверен във всичко. Съветвам те обаче да не обобщаваш, а да подхождаш по всеки въпрос индивидуално и да мислиш и разсъждаваш. Митко излага свои теории и аргументи, аз също, трети също и ткн. Не приемай автоматично, че нещо е вярно само защото го е казал Митко, Ники или някой друг.

Ако се поровите във форума, ще откриете доста сеир от миналото между мене и Митко. Когато преди месец два активирах акаунта на Митко, бях запитан дали не правя грешка. Дори и след сегашните конфликти аз считам че не съм сгрешил, защото резултата за мен е знание.

Например за пореден път се убеждавам, че след 30 години човек може да си променя възгледите, но не и характера.
Хора като Димитър Вълков често са определяни като конфликтни личности. Не че и на мен не ми се събраха доста конфликти напоследък. Само че разликата между Вълков и мен е че аз търся спокойствие чрез прочистване, докато той не се чувства комфортно в периоди на мир. Той се нуждае от конфликти и постоянно си ги измисля. Теорията му за положителната карма и гъзоблизането показват как той се храни с отрицание и когато някой му подаде ръка, той се смущава, но после бързо се самоуспокоява като си казва че му се помага защото някой му е длъжен за нещо или защото този някой принадлежи на обществото което му е длъжно за нещо. Тежко на попадналите в книгата му на длъжниците и пропуснатите ползи (наистина има такава).

Хора като Вълков умело се адаптират към способността ни да забравяме лошите неща и да прощаваме. Затова и в поведението им се наблюдава характерна цикличност. Редуват се периоди на добрия Митко с лошия Митко. Спомнете си раздвоението на Голъм (Ам Гъл) във Властелина на Пръстена.
Друг характерен подход на Вълков и сие е избирането на индивидуални жертви, като се разчита на това че няма да споделят с опита си с другите. Ето защо едно информационно общество като нашето дава сила и закрила.
...

Тъй като всички тези гласувания са доста неприятни и изтощителни предлагам занапред временното деактивиране на потребител да бъде за три месеца, а след него да е директното отстраняване.

Също така предлагам през август модераторите да отидат на почивка.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +9 / -4 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 8:09 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Между другото благодаря на тези които се включиха а гласуването. Включително и на тези които гласуваха за Митака. Само че се запитайте защо го правите?
Ако е заради сеира, то не искате ли този форум да е различен от чалгата и жълтите вестници?
Ако е заради естествения инстинкт на глутницата да чака своя момент, когато две кучета се бият, то къде остава човешкото?
Ако е защото в спора се ражда истината, то преценете до колко конструктивен е спора? За кратката си конфронтация с Митко, аз си спомних как се води спор с него - никак. Когато оспами една тема, аз преместих мнението му на подходящо място и го информирах чрез лично съобщение за това. Когато пак оспами темата аз пак преместих мненията му в съответните теми, аргументирах своята позиция и пак му пуснах линкове към темите. Когато последно оспами първоначалната тема, аз просто изтрих мнението му. Трудно е да се спори с развалена грамофонна плоча. И преди съм забелявал как той просто изключва аргументите на другия. Няма ги. Само неговата истина и толкова. Дори и да успея да го притисна с факти и логика, той накрая ще ми се изсмее и ще каже "Какво ми се вързваш. Нали съм луд"

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -1 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 10:29 am 
Offline

Регистриран на: Пон Яну 11, 2010 8:54 pm
Мнения: 61
Местоположение: Варна
Име: Пламен Атанасов
niki написа:
Когато оспами една тема, аз преместих мнението му на подходящо място и го информирах чрез лично съобщение за това. Когато пак оспами темата аз пак преместих мненията му в съответните теми, аргументирах своята позиция и пак му пуснах линкове към темите. Когато последно оспами първоначалната тема, аз просто изтрих мнението му.


Може би на Вълков му харесва всичкото това внимание което му отделяш, и по този начин се храни. Аз гласувах за нeго да остане, нито за сейра, нито защото съм съгласен с него, нито защото сме приятели. Дори не го познавам. Но знам че ако не беше да му видя мненията, или да чета тази дискусия и го бях срещнал някъде нямаше да имам и бегла представа с какъв човек си имам работа. Според мен повече информация е по-добре от никаква информация.

Ако толкова много те дразни даден потребител, просто си го добави в списъка с "враговете" от контролния панел, и повече няма да виждаш нито едно негово мнение.


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -1 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 6:52 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
pba написа:
niki написа:
Когато оспами една тема, аз преместих мнението му на подходящо място и го информирах чрез лично съобщение за това. Когато пак оспами темата аз пак преместих мненията му в съответните теми, аргументирах своята позиция и пак му пуснах линкове към темите. Когато последно оспами първоначалната тема, аз просто изтрих мнението му.


Може би на Вълков му харесва всичкото това внимание което му отделяш, и по този начин се храни. Аз гласувах за нeго да остане, нито за сейра, нито защото съм съгласен с него, нито защото сме приятели. Дори не го познавам. Но знам че ако не беше да му видя мненията, или да чета тази дискусия и го бях срещнал някъде нямаше да имам и бегла представа с какъв човек си имам работа. Според мен повече информация е по-добре от никаква информация.

Ако толкова много те дразни даден потребител, просто си го добави в списъка с "враговете" от контролния панел, и повече няма да виждаш нито едно негово мнение.



това с контролния панел е неуместно


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2011 7:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:20 pm
Мнения: 42
:) !!


Последна промяна dent на Вто Дек 13, 2011 11:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +3 / -6 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2011 10:39 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
pba написа:
Ако толкова много те дразни даден потребител, просто си го добави в списъка с "враговете" от контролния панел, и повече няма да виждаш нито едно негово мнение.

На какво ще заприлича форума ако почнем да "изключваме" съществуването други потребители. Ще ни освидетелстват психиатрите, като прочетат изкривените диалози/монолози които водим.
Също така резултатите от гласуването потвърждават, че раздразнението се споделя от повече от 2/3 от мнозинството потребители, което определя развитието на форума.
Между другото можеше да пусна анкета за временно отстраняване и на други потребители нарушаващи правилата на форума, но прецених че няма смисъл да го правя ако мнозинството няма да гласува за тяхното отстраняване, защото в техните действия няма лоша умисъл и манипулация, а характерните за много от нас разсеяност и шеметизъм.
Така, че когато сме решавали за случая Вълков, освен въпроса за нарушаване правилата на форума ние сме били предубедени от "имиджа" му.
След успешната му кандидатура за Световен Шампионат той получи възможност да почне начисто, но вместо това щом се добра до трибуната той реши да се удави във миналото.
Да се надяваме, че ще си вземе поука от този вот и като се върне във форума след месец, ще поправи грешките си като се придържа към темите в които участва, избягва манипулативни изказвания и лични обиди. Хаджи това да наречеш някого убиец или гъзоблизач на теб може да ти звучи просто разпалено, но на мен ми звучи обидно и блокиращо форума. Да съгласен съм че ние също го обиждаме като го наричаме изнудвач или крадец, но тези определения са резултат от явни доказателства, а не желание за конфликт и унижение.

dent написа:
От както чета тази дискусия ме човърка един въпрос. Не са ли го проучили този Вълков неговите американски приятели преди да му станат ученици ?? И ако са го направили, и са избрали него за инструктор, не грешим ли ние някъде в преценките си към него?

Досега сме имали няколко ученика дипломати. Не мисля че могат да си позволят използване на служебните си канали за да проучват хобитата си. В София се сещам за двама инструктора - Пастора и Митко Вълков. Пастора е повече в движение и лети повече в СЗ България, така че колкото и да проучваш нещата пак нямаш особен избор. Между другото един американски дипломат бе почнал да се обучава при нас, но поради извънредната си ангажираност идваше нередовно. Мисля, че дори и сега близостта му с Бистрица и Витоша не могат да решат основния проблем в парапланеризма - липсата на свободно време...
...Както и преди казах на Хаджията - не вярвай на нещо, защото така е казал Митко, Ники, Гугъл или Америка, а мисли и разглеждай всеки случай индивидуално.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -2 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Сря Апр 13, 2011 6:36 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 9:48 pm
Мнения: 5
Относно Димитър Вълков - част от нарочения елит(питам се кои ги е лицензирал тях) са се настроили отрицателно стещу митака и естественно са го узлобили.,ами каквото повикало такова се обадило, за митака аз мога да говоря само прекрасни неща,както и много други колеги също,но тези които избиват комплексите си на негов гръб не биха били мехлем за наще уши!Митака е готин пич, започваики курс при него за напреднали тои казва-не ви искам пари, когато имате тогава ще плащате.отделно на всеки никога нищо не е отказал винаги дава съвети и се притичва на помощ,лично аз съм се уверил в неговата всеотдаиност и лоялност,ама нали такива хора които се намесват без комерсиални ценности в съзнанието си., са вредни за бизнеса на топ гън иотов! и точно поради тази причина се лае срещу митака и му се саботират деиствията му като организатор за предстоящото световно.В щатите всичко е с конкурс, там няма - наш човек! как мислите защо точно митака е избран там за инструктор,ето и школата топ гън работи,моля заповядаите на 6 дневен курс за траино осъкатяване и счупване на краиниците питам се ,кои е лицензирал тази школа???


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -17 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Сря Апр 13, 2011 6:47 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:20 pm
Мнения: 42
:) !


Последна промяна dent на Вто Дек 13, 2011 11:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +11 / -2 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Сря Апр 13, 2011 10:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Г-н poli,
Благодаря за определението Скайномад - топ гън школа, но нека ви напомня, че никога не сме твърдели че сме лицензирано училище. Просто в България такова няма.
Моля ви занапред да не спамите темите в които участвате. Например в тази тема разискваме въпроса за временното отстраняване на Димитър Вълков. Специално за такива като вас създадох тема за първоначалното обучение на начинаещи пилоти. Ще се радвам на вашето конструктивно включване в нея:
viewtopic.php?f=3&t=4999

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -1 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Чет Апр 14, 2011 11:57 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 12:03 am
Мнения: 559
Местоположение: Шумен
Име: (Хаджи) Северин Акерски
Лично аз гласувах Митака да не се отстранява от форума.

Не ме интересува, кой има проблеми с него и кой не. Да си ги решават споровете помежду си.

През годините имаше обвинения с/у Митака, които в последствие се оказаха неоснователни, но обвинителите така и не му се извиниха публично - както публично го обвиниха.

Обвиняват го за крадец!.... Алоуууу... когато е заведено дело и го признаят за виновен, тогава му слагайте определения.

Споровете м/у Митака и Ясен разпалиха във форума доста дискусии. Още миналата година разговарях и с двете страни, за да си създам мое мнение. И то е категорично в полза на Митко. Стига с тези слухове, че е откраднал някаква си чантичка и да се слагат определения!
Ясен може да е отличен пилот, но за сега само толкова. Имам лични наблюдения от миналата година, когато на състезанието в Шумен се опитваше да изтъргува участието си с измекярско и некоректно спрямо другите участници предложени. Естествено номерът му не мина и в Шумен никога няма да мине.

Преди години някой обвиниха Митака, че е "откраднал" крилата им. Какво се оказа, че "пилотите-клиенти" просто не са си платили, ползват екипировката и се ослушват. СОРИ! Плащаш - вземаш. Аман от тарикатчета.

Не защитавам изцяло Митака, сигурно има и грехове - че кой не ги има?

Не мога да кажа, че Митко ми е приятел. Твърде рядко се случва да го видя, но винаги отношенията ни са биле коректни - вкл. и търговски. При срещи с него и разговори, не винаги сме биле на едно мнение.

Очевидно е, че има някакво неразбирателство м/у Митака и Ники. Поне аз до този извод стигнах. Надявам се, че като се срещнат, очи в очи ще решат спора.

Не съм съгласен и със злословието към училищата. Който не се е занимавал сериозно с обучение, той не знае колко бели косми се появяват по косите на обучаващите.
Не може да им се държи сметка за злополуки извън процеса на обучение и извън училището.
На всеки и по всяко време може да се случи инцидент. Застраховани няма!
Всеки може да сбърка, и учител и ученик. Хора сме.
Това относно определенията "убийци".
......................

Хайде, измекярите могат вече да слагат минусчета :lol:

P.S. Много от нещата, за които пише Митака са в голям % истина. Това, че масите не са в час, не го правят лош.
Проблемът на Митака е че иска нередностите да ги няма. Няма как да стане Митак, няма как!

_________________
Парапланер - Windtech "Fenix"
Сбруя: APCO "Spark"

Изображение
ДИСТРИБУТОР

Kites Maker Olds looking good!
http://kites-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +12 / -7 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Чет Апр 14, 2011 7:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Ако извадим статистика на инцидентите при нас и автомобилистите ще се установи, че процентно при тях работите стоят доста по-зле. Е, че почти всички летящи са и в двете категории. Ако сметките са ми вярни, защо автомобилизма не се смята за екстремно преживяване? Не че не е, ама! Защо любител шофьор има право да вози тандемно до 8 човека? Нали за да возиш трябва да си професионалист! Мотаят ми се разни облачета в главата, ама ето това излезе от тях. Това за естремното.
Не знам защо трябва да се ядем един-друг толкова много. Мислех навремето, че летящите са по-особенни хора замесени от много по-качествено тесто. Все още съм оптимист по въпроса. Не ме правете песимист.

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Последна промяна Х А Р И на Чет Апр 14, 2011 9:21 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +10 / -1 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Чет Апр 14, 2011 8:18 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Хаджи защо не се обърнеш директно към мен, а говориш в множествено число.
Хаджията написа:
Обвиняват го за крадец!.... Алоуууу... когато е заведено дело и го признаят за виновен, тогава му слагайте определения.
Споровете м/у Митака и Ясен разпалиха във форума доста дискусии. Още миналата година разговарях и с двете страни, за да си създам мое мнение. И то е категорично в полза на Митко. Стига с тези слухове, че е откраднал някаква си чантичка и да се слагат определения!

Когато заявих, че Митака е крадец, го направих, защото Ясен каза така, приятелката му каза така и Милен също заяви, че е свидетелствал в полицията за това. Факта че се задвижи някакво полицейско разследване е достатъчно красноречив. Това, че няма официална присъда не означава, че няма престъпление. Ти да не би да твърдиш, че в България всичко е наред и можем да мислим и твърдим някои неща, едва когато властите ни ги напишат черно на бяло?
Освен текстовете в законите, етичните норми ни учат, че не е редно да се насилва жена (възприемам кражбата като вид насилие), не е редно да си го изкарваш на някой друг (в случая приятелката на Ясен) и е добре да се държиш по-възпитано пред чужденците (момичето е полякиня). Доста неудобно се почувствах, когато конструктора на Мак Пара ме попита защо Орлин Димов е откраднал чантата на приятелката на Ясен. Върви после обяснявай че нямаш сестра.

Хаджията написа:
Преди години някой обвиниха Митака, че е "откраднал" крилата им. Какво се оказа, че "пилотите-клиенти" просто не са си платили, ползват екипировката и се ослушват. СОРИ! Плащаш - вземаш. Аман от тарикатчета.

Ако имаш предвид случая със Спешева, то недей да говориш в множествено число "крилата им", че звучи манипулативно. Не съм твърдял че Митко е откраднал крилото на Светла, но твърдя че Митко се държа като изнудвач, защото се обади на Светла, че ще и уреди връщането на крилото срещу откуп. Когато Светла се обърна за съвет към мен и аз и препоръчах да използва един бивш парапланерист за посредник при откупа и когато Митко научи за това, той побесня спрямо мен. Защо ли? Ами защото му попречих да измами Светла. Ако Митко наистина щеше да съдейства за връщане на крилото, то не знам какво го бъркаше участието на независим арбитър - нали пак щеше да си вземе своето. Дори и Светла наистина да му дължи някакви пари, някак си е долно да се възползваш от нещастието на другия. Откраднатото крило бе откупено след 2 години от заложна къща в Пловдив. Въпреки че Митко не е откраднал крилото, мога спокойно да го нарека изнудвач. Мисля че бе участвал и в някакви други изнудвания за крадена екипировка. Колкото и да е виновен Ясен пред Митко, не мисля, че изнудването е правилния начин за постигането на целите ( viewtopic.php?f=3&t=2044 )
Хаджията написа:
Очевидно е, че има някакво неразбирателство м/у Митака и Ники. Поне аз до този извод стигнах. Надявам се, че като се срещнат, очи в очи ще решат спора.

Да очевидно е че имаме неразбирателство и конфликти, но не мисля че ще ги решим защото сме твърде стари да се променим. Най-добре е да стоим настрана един от друг и да нямаме допирни точки. Може би сбърках като му подавах ръка.

Хаджията написа:
Хайде, измекярите могат вече да слагат минусчета

Хаджи, не разбирам връзката между измекярството и това някой да ти даде отрицателна оценка на мнението. Да не би да ти сме се клели във вярност? Можеш да обогатиш темата за гъзоблизането и кармата ( viewtopic.php?f=10&t=4966 ) с твоята теория за измекярство. Според Митко натискането на "+" те прави гъзоблизец, а според теб натискането на "-" те прави измекяр. Вижте се очи в очи с Митко и се уточнете, че иначе се бъркат потребителите.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -4 
 
 Заглавие: Re: Димитър Вълков (MitaxaBG)?
МнениеПубликувано на: Пет Апр 15, 2011 10:24 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 12:03 am
Мнения: 559
Местоположение: Шумен
Име: (Хаджи) Северин Акерски
Никииии, Никииии...
Къде пък прочете, че визирам теб за нещо или пък Пешева????????????

Написах обобщения от много постове през годините и разнасяне на слухове по стартове и т.н.
Както писах, нито Митко ми е приятел, нито пък ти. И изобщо не ме интересуват вашите взаимоотношение.
Написах предния пост защото в много случаи в този форум Митко го изкарват черната овца. Ама не е така.
Пак казвам, Митко нито ми е приятел, нито съм му защитник.
Но напоследък този форум придоби синдром на стадо.

А защо измекяри ли? Ами ще ти отговоря. Има същества тука, които ще сложат "-" дори и да напиша "А...."
Ама както ти казах, все ми е тая.

Хайде със здраве.

P.S. Ники, в последното ти изречение нещо май ме сравняваш с Митака, а? Бъркал си ме с него - така ли?
Излиза, че който не е съгласен с теб е лош за теб!?
Май и аз ще направя като много други, да не чета този форум. Пък и така десеттината души дето си пишете тука ще постигнете спокойствие и душевен мир - без опоненти, без "лошите", няма да има спорове защото ще сте на едно мнение... Супер ще е "форум-чат".

_________________
Парапланер - Windtech "Fenix"
Сбруя: APCO "Spark"

Изображение
ДИСТРИБУТОР

Kites Maker Olds looking good!
http://kites-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -2 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов