Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 4:00 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: да се ликвидира "Гнездото"
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 28, 2012 3:31 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1979
Име: Даниел Димов
темите от там да се преместят по другите раздели за където са.

Причината: най-вероятно никой от опитните пилоти не чете този раздел и съответно не отговаря и съответно идеята да съществува раздела не се осъществява.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -3 
 
 Заглавие: Re: да се ликвидира "Гнездото"
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 28, 2012 4:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 10:00 am
Мнения: 427
Местоположение: София
Име: Георги Стефанов
Ако прочетем Гнездото като "Гнездото" ще се получи известна разлика :roll: - може би идеята е била да се задават въпроси да се дават отговори. Това че някой не чете там или не пише, не означава че трябва да я няма (лично мое мнение де)

Дали е възможно да има анкета, или да използваме "+" и "-" до определен срок и така да стане ясно :-)

Пак лично мое мнение, е че всеки винаги може да научи нещо ново, или поне да опресни стари знания.
Как/кой ще определя дали въпроса е за тема "начинаещи", за тема "напреднали"

Вижте в шуменският форум - "Обучение и Дискусии", "Класна стая" - топлата вода я има, има я и горещата и хладката, защо трябва да я ликвидираме :roll:

Тъй де, стига съм разсъждавал на глас ... а как е според вас ? :-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: да се ликвидира "Гнездото"
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 28, 2012 4:41 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1979
Име: Даниел Димов
аз ако бях начинаещ щеше да ми е много неприятно да пиша отделно от другите (опитните) и още по-неприятно щеше да ми стане ако примерно питам нещо в техния раздел и някой ми каже нещо от сорта на "този въпрос не му е мястото тук, а в раздел еди-кой-си - задай си го там!"

та така - връщайки се назад във времето когато аз бях начинаещ мога да кажа че успях да прогресирам в летенето толкова бързо благодарение на факта че във Варна не се деляхме на начинаещи и напреднали както сега се случва!

затова се застъпвам за идеята да няма разделение и във форума.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: да се ликвидира "Гнездото"
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 28, 2012 8:13 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 7:30 pm
Мнения: 283
Местоположение: Ботевград
Име: Иван Ценов
И големите орли имат гнезда, където се прибират през нощта....
Гнездото може да се схваща като място, където едни питат, други отговарят, нещо като място за обмен на знания. Никой не се ражда научен и също така, човек се учи докато е жив. Затова, нека там да има място за теории, описания на опит -- нека да си стои Гнездото така... Силата е в споделянето на знанието.

Изображение

_________________
Щастие за всички даром и никой да не бъде пренебрегнат. Редрик Шухарт
http://www.redmine.org


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: да се ликвидира "Гнездото"
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 28, 2012 8:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 10:00 am
Мнения: 427
Местоположение: София
Име: Георги Стефанов
Даниеле, аз не говорих за разделение - напротив останах с впечатление, че ти искаш нещо такова (заради заглавието на темата) :) - какво нещо е онлайн общуването
Просто ми се струва че името е подходящо или пък ....... дадох пример с шуменският форум. Както и да е - факт е че рубриката гнездото е полезна за всички.

P.S. Един щъркел колкото и да лети, все си се завръща в гнездото - нищо, че вече е напреднал и е майстор :lol:
P.S. Сетих че преди време някой беше пуснал една снимка с облачета и част от терена и беше задал въпрос - много добра дискусия се беше получила и много отговори даде, също така създаде и много въпроси. С една дума "готино"

Хайде със здраве и наздраве


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
 Заглавие: Re: да се ликвидира "Гнездото"
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 8:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Daneil e competior toi se deli zashto se ima za ...( DVD poznavame se za kaka Petka se grijish jivo i zdravo da e deto )(biri si me cherpaval)... obache mani taq rabota s deleneto na nachinaiki novobranki competitori acrobati docelnisplioskalnici napravachi i red drugi ...gnezdodo e na edna mila jenica ne go barai tq go satvori s lubov Daniela ( Dachi) moje se seshtash ... a ti na vmesto da mi pisatelstvash hodi napravi nekoi rekord hodi leti s Qsen Shampiona poveche planinsko che s tiq ravnini termiki i ot tam gaz po viqtara kakto praktikata pokaza i tiq sashtite novabranki i tiq sashtite com piloti v danen den pravat po 200 + tai che kvo delish

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов