Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 11:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Смятате ли, че форума трябва да е анонимен
Твърдо съм за да се виждат реалните имена на всички 74%  74%  [ 28 ]
Както е си е добре 26%  26%  [ 10 ]
Предпочитам пълната анонимност 0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 38
Автор Съобщение
 Заглавие: Анонимност
МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2006 8:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 3:20 pm
Мнения: 352
Местоположение: Пловдив
Мисля, че много хора малко или повече се крият зад прякори, които не са известни на всички. От форума вече познавам и имам мнение за много хора, но много от тях използват псевдоними (и малко имената или прякора, под които ги знаят хората на баира).

Когато срещна някой пилот на старта вече ми се налага да питам "влизаш ли в скайномадския форум и как се водиш там". Доста е трудно да свържа вече "познатия" ми от форума човек, с пилотите които срещам на баира. За много от участниците във форума съм си изградил мнение, за това колко са компетентни и колко не. Много от тях ще се радвам да срещна на живо. Със сигурност съм виждал почти всички участници, но си нямам на идея кой кой е.

Затова, и във връзка с постинга на LZ5FM (Бисер) и на Ники Йотов относно анонимността на форума, предлагам анкета - доколко трябва да сме анонимни и доколко не.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: .
МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2006 8:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 3:20 pm
Мнения: 352
Местоположение: Пловдив
Сори, изглежда се дублираха анкетите ;-)! Аз защото се въодушевих от идеята, а през това време бисер е пускал същата анкета! Оставям на администраторите....


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 01, 2006 9:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 10:33 pm
Мнения: 133
Местоположение: Правец
Име: Бисер Ликов
Ти си се аргументирал по-добре. :wink: Ей сега ще махна моята. :)

_________________
MAC PARA - INTOX
UP-Blues


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 09, 2006 8:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 10:14 am
Мнения: 81
Местоположение: ROTOR - UAE
Г-н Селенски, това че си си написал името въобще не означава, че те познавам например.. така, че май е все едно...

А на който му е много напрежение да знае кой се крие зад някой прякор все ще си намери как да разбере who the f**k is this a*s*o*e и да изпрати терминатор в миналото да свети маслото на родата му :) ....


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 10, 2006 9:25 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 3:48 pm
Мнения: 111
Да те поправя:
А на който му е много напрежение да знае кой се крие зад някой прякор все ще си намери как да разбере who the f**k is this a*s*o*e и да изпрати терминатор в миналото to light the butter на родата му .... :twisted: :evil: :D
Да си е в същия стил :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 10, 2006 10:12 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 10:02 am
Мнения: 129
Местоположение: Казанлък
Име: байРос
Моето скромно мнение е че, името на потребителя трябва да е написано. Използването на прякор може би има смисъл за да не се дублират имена, но едва ли присвоява нови свойства на собствениците му.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 10, 2006 11:33 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 07, 2004 9:45 pm
Мнения: 63
Местоположение: Pleven - sega Sofia
Мисля, че всеки може да си изкаже мнението абсолютно свободно, без да се притеснява, че ще има някакви последствия за него, така че анонимността е излишна. Всеки има право да си избере някакъв прякор/nickname/ в което няма нищо лошо!:-) За това предлагам просто имената на човека отсреща, дори да не излизат когато изказва мнение, а да излиза някакъв nick, то когато му посочиш личния профил, покрай информацията за професия, къде живее и др. да пише и името му.:-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 10, 2006 12:18 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 11:35 am
Мнения: 677
Местоположение: София
Име: Христо Джамбов
няма смисъл да има името
1. може да се попита на бележка самия човек
2. може да се попита друг


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 10, 2006 12:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 07, 2004 9:45 pm
Мнения: 63
Местоположение: Pleven - sega Sofia
Всичко това е свързано с време, а тъй като живеем много динамично то не винаги ни стига! Много по лесно е като натиснеш едно бутонче да имаш необходимата информация, а ако искаш да обсъдиш нещо с него то тогава може вече с лични съобщения. Забелязал съм, че обикновено на анонимните съобщения, тъй като незнаеш от кого са, не се обръща много внимание!:-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 10, 2006 4:52 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 8:18 am
Мнения: 153
Местоположение: Варна
Име: Радослав Савов
Мисля че е по добре да се виждат имената защото така на някои хора ще им бъде по неудобно да се обиждат един друг.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 10, 2006 7:04 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 3:40 pm
Мнения: 498
Местоположение: BG Bankya
този форум е на хора с общи интереси и служи за обмяната на идеи ,мнения и информация...
от анонимност(според мен) се нуждаят комплексирани личности които искат да се показват такива ,каквито не са.....
В парапланеристки форум това е смешно,безсмислено и излишно.....

_________________
Летете ниско и бавно!
Голям кеф е,вервайте ми!
До среща във въздуха!
Венко


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :) venelin
МнениеПубликувано на: Сря Май 10, 2006 9:01 pm 
venelin
baravo bate perfektno iskazvane po temata kakto bi kazal fozi da me pro6tava the best nali si fen zariben mnogo dobre kazano ot tvoia strana
\.. aa za vsi4ki koito ne znaiat koi e toq uligofren Xvar4ilotoo tova e svetlio po nastuq6temu jive6t vav simitly nai bezdarnia nekaderen i kalpav ako moje teka da se nare4e paraplanerist v Balgaria e tova sam az pro6tavai te me vsi4ki za latinicata za negramotnosta mi v bl.ez. no tolkova mi e kulturata i obrazovanieto pro6tavaite otnovo ........ badete zdravi vsi4kite ''ako slu4aino nqkoi me zabeleji na nqkoi start molia krite troikite 4e na men edenica mi e mnogo no si mislq 4e troikata mi e labava'' bravo veni triabva da se znae koi koe isxojdaiki ot fakta 4e govorim za xvar4ila a ne za tui kak se praviat deca vpreki 4e i tam si ima 4alami ihaihaihihihihihaihaiihaihaaiihaihihaihiha..........


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 10, 2006 9:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
много ми е интересно дори и да решите форума да не е анонимен как това ще се реализира :D :D :D :D :D


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 10, 2006 10:39 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 06, 2004 10:50 pm
Мнения: 42
Местоположение: sofia mladost 4
az lichno polzvam user name poneze e po kratko i taka sum si sviknal sa da pisha ime i familia seki put kato se logvam e nai malkoto ne udobno


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 11, 2006 7:23 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
DVD написа:
много ми е интересно дори и да решите форума да не е анонимен как това ще се реализира :D :D :D :D :D


ами с добра воля Дидо :idea:

предлагам всеки да си сложи името в автоматиния подпис след постингите си. След него може да си сложите мотото или да изразите любовта си към роторите и Цб-тата :twisted:
ей сега си сменям подписа от "Ники" на "Николай Йотов"

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов