Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Да се премахне ли Милен (4pilotsonly) като потребител на форума?
Анкетата свършва на Нед Яну 30, 2011 5:34 pm
да 73%  73%  [ 43 ]
не 27%  27%  [ 16 ]
Общо гласове : 59
Автор Съобщение
 Заглавие: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Нед Яну 16, 2011 5:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Няколко потребителя предложиха премахването на Милен (4pilotsonly) като потребител във форума.
Нека през следващите две седмици мнозинството на форума да реши.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Нед Яну 16, 2011 6:27 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 1:44 pm
Мнения: 335
Местоположение: Велико Търново
Име: Димитър Байчев
Дай му един червен нос, перука и шарени гащи с тиранти да ходи да забавлява и тези, които не влизат във форума.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Нед Яну 16, 2011 6:47 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Ное 10, 2007 9:38 pm
Мнения: 152
Местоположение: Добрич
zabaven e :lol: :lol: :lol:

_________________
Васил Спасов - Element Water 2
gliders: K-8B , ASK-13 & SZD-50 Puchacz


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Пон Яну 17, 2011 12:40 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
И мен са ме гонили :lol: :lol: :lol: нияколко пати

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Последна промяна THE KITE на Пон Яну 17, 2011 11:49 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Пон Яну 17, 2011 10:30 am 
Мислех си че приемането в офроуд форума след препоръка,и баннване е малко пресилено за днешно време,но явно са прави защото многото потребители и една рязка промяна във взаимоотношенията изцяло променя идеята за създаване на форума,но за съжаление са прави и трябва да има контрол върху правилата на Форума.Едно време преди да стане чак толкова комерсиален бизнес обучение и тандеми,обнощността беше много задружна,но после дойде конкуренцията и направянето и всичко тръгна надолу. Вече дори си мисля да се правят нови регистрации само след препоръка от надежден потребител,което ще запази и повиши качеството на информацията. Късмет


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Пон Яну 17, 2011 1:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 03, 2009 12:15 pm
Мнения: 20
Местоположение: София
Име: Лозан Миладинов
Форумите-дали по парпланеризъм или "Боина слава" са информационни общности от хоро с еднакви в дадена област интереси и със сходно един към друг интелектуално ниво! Когато тези две изисквания се изпълняват от членовете то информацията която членовете на форума обменят помежду си е обективна и градивна.Когато някое лице желае да влезе в даден форум и да участва в неговия"живот" то тои трябва да се съобрази с тези условия,които пак ще повторя са-еднакви интереси ,еднакво интелектуално ниво!ако то не отговаря на тези критерии ,то просто няма място в този форум-нека да опита някаде другаде! Въпроса "-Да бъде ли изтрит Милен? "е направо излишен,със своите слабоумства той не отговаря на тези две прости правила и сам се изолира от този форум. Оставането му превръща това информационно общество в проста говорилня,която е далеч вече от идеята за форум!!!Ако мога да посъветвам модераторите- за напред подобни умственно изостанали индивиди със свободно време и достъп до интернет , още в началото на регистрацията им да бъдат блокирвани!!! Общноста на летящите не е толкова голяма ,че да не се познаваме


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Пон Яну 17, 2011 11:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 03, 2010 7:59 pm
Мнения: 440
Име: Георги Джамяров
В тоя форум цирка стана пълен ...
моля делнете ме
Лозане много си агресивен .. малко по спокойно че ми приличаш на милен

_________________
Ссса


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Сря Яну 19, 2011 10:29 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 7:30 pm
Мнения: 283
Местоположение: Ботевград
Име: Иван Ценов
не. заради свободата на словото и демокрацията.

обикновено форумите имат правила, които потребителите трябва да спазват (не онова писание общото, при регистрация). Тук няма. Какви правила са нарушени в настоящия случай?

_________________
Щастие за всички даром и никой да не бъде пренебрегнат. Редрик Шухарт
http://www.redmine.org


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Нед Яну 30, 2011 6:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
JWalker написа:
не. заради свободата на словото и демокрацията.
обикновено форумите имат правила, които потребителите трябва да спазват (не онова писание общото, при регистрация). Тук няма. Какви правила са нарушени в настоящия случай?

освен умишленото спамване на теми, агресивно поведение към други потребители, в следния пример Милен ни демонстрира отношението си към жените, в противоречие с правилата на форума за дискриминация:
4pilotsonly написа:
Да знаеш, че един човек, който ходи по малка нужда клекнал и си слага оная си работа между два ху., като се бъзикат-проси си еб.. :) :) :)


Аз също съм за свободата на словото и демокрацията, но защо Милен да се облагодетелства от тях, когато е против тях?
Пример: преди половин година коментирах мнение на Милен. След 10 минити ме бомбандира с телефонни обаждания и заплахи. Когато не подействаха, почнаха да тормози и заплашва мои колеги. По тяхна молба изтрих коментара си. Сега го отчиитам като грешка, защото така Милен си е повярвал повече.
...

Ако пред кофата ви за боклук се засели един клошар и всеки път когато го подминавате почне да ви псува пред децата ви какво ще направите? Например викате полиция и полицая ви казва че човека има право на обществената улица и че има право на свобода на словото.
Въпреки, че парапланеристите се правиме на много широко скроени и свободолюбиви, ние също сме социални същества и щем нещем си поограничаваме свободите и се съобразяваме с другите.
На мен също не ми харесват някои решения на форумното мнозинство, но бидейки социално същество аз пак се връщам към форума за да общувам, за да науча истината на някой друг или за да излагам своята (както и всички вие четящи това)

В случая мнението ми съвпада с това на мнозинството, което реши Милен да не участва в този форум.

Между другото почвам да си мисля, че този форум ни учи повече на общуване и демокрация, отколкото на парапланеризъм.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Пон Фев 07, 2011 3:04 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 21, 2006 1:22 pm
Мнения: 456
Местоположение: Sofia
niki написа:
Няколко потребителя предложиха премахването на Милен (4pilotsonly) като потребител във форума.
Нека през следващите две седмици мнозинството на форума да реши.

ha ha ha
ediniq e Niki Jotov, drugite koi sa?


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -5 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Пон Фев 07, 2011 7:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Въпреки че съм лично заинтересован, като модератор не мога да си позволя подобно предложение.
Лозан и Светльо предложиха писмено Милен да бъде отстранен от форума, а резултатите от гласуването показват че и други са на същото мнение.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -2 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Пет Фев 11, 2011 2:00 pm 
Защо ми се струва ,начина на писане на Морски_08 и Милен много си приличат.Може би е само заблуда от моя страна. :?:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Пет Фев 18, 2011 12:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Деактивирах акаунта на Даниела Димитрова - dandi, защото го предоставя за ползване на Милен, а това противоречи с решението на мнозинството потребители на форума Милен да бъде изключен.
Преди няколко дена разговарях с Даниела по въпроса и тя заяви че Милен и е приятел и може да му предоставя акаунта си, но също така обеща да говори с него да не използва.
Тъй като Милен продължи да използва акаунта dandi (не вярвам Даниела да се е ангажирала да му публикува мненията и филмчетата от Непал), то деактивирам временно dandi.
Ако някой има нещо против, то нека го заяви и ще го решим с гласуване.

Преди години Димитър Вълков си бе докарал изолация от болшинството парапланеристи. За да възстанови имиджа си и за демонстрира, че не е само лош, той организира Национален Шампионат. Тази година кандидатсва да организира Световен Пара Шампионат на Сопот.
Изглежда че Милен следва неговия път. Арогантното и агресивното му поведение във форума доведоха до неговата изолация, но вече почна да демонстрира, че съществува по заобиколен начин под предлог, че прави нещо полезно за другите (аз лично не виждам нищо полезно в неговите филмчета показващи тандемните му полети в Непал).

Изолацията и игнорирането са най-тежките наказания за човека (особено ако е навикнал да се показва).
Ако Милен желае да се върне във форума, то първо трябва да се промени и да свърши малко добринки за "булгаристанския" парапланеризъм.
И да не очаква че за 1-2 години ще забравим какъв е бил.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -4 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Нед Ное 27, 2011 10:03 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 08, 2011 2:44 pm
Мнения: 24
Име: И. Радев
niki написа:
......

Преди години Димитър Вълков си бе докарал изолация от болшинството парапланеристи. За да възстанови имиджа си и за демонстрира, че не е само лош, той организира Национален Шампионат. Тази година кандидатсва да организира Световен Пара Шампионат на Сопот.
Изглежда че Милен следва неговия път. Арогантното и агресивното му поведение във форума доведоха до неговата изолация, но вече почна да демонстрира, че съществува по заобиколен начин под предлог, че прави нещо полезно за другите (аз лично не виждам нищо полезно в неговите филмчета показващи тандемните му полети в Непал).

.......

Да обобщава от частен случай може само комплексар при който липсва елементарна логика. В случая частния случай са твоите отношения с Митака. По същото време което визираш той имаше перфектни отношения с Варненци, Шуменци, Асеновградци, Благоевградчани, Врачани, Ботевградчани, Бургазлии и всички пилоти в София. Както и с тези в Драма, ходеше при Мицо всеки месец по 2 пъти. Имаше перфектни отношения с братята Валич, Гаспър Превц, Юри Видич, Примош Подобник и Суша. Със всички пилоти от Словения, Хърватия, Сърбия, Македония, Гърция и Турция. Много добри отношения съм виждал между него и Франк Браун, Семи, Матиас Ротен (лека му пръст и много други супер добри пилоти). И то какво остана-че е бил изолиран само в средата на България и то само от няколко човека които постоянно му гризат зад гърба и убеждават хората колко лош бил Митака. Само че историята показва, че тебе Ники те изоставиха основните ти партньори и приятели-Емо Тандема, Ицо Сливков (напуснал след големи разправии и скандали с тебе за пари), твоя най-добър приятел-Фози. Как не те е срам да използваш името на Митака във връзка с това на Милен? Ама като виждам как мразиш Митака и постоянно му говориш зад гърба и във Форума, няма какво да питам! Бил направил добрър Национален Шампионат, за да видели хората че правил нещо добро. От къде го измисли това? Сигурно и Световния Шампионат заради това е спечелил...ха-ха...за да гледа после как му копаят зад гърба! Каквато ни е бедната държава, такива са и хората като тебе! За жалост! Прав е Митака като те разобличава постоянно...няма да спечелиш от разправиите си с него!


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -7 
 
 Заглавие: Re: Милен/4pilotsonly ?
МнениеПубликувано на: Пон Май 20, 2013 10:04 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Потребителят Милен е активиран отново.

Моля потребителя да спазва правилата на форума.

Възползвам се да напомня че вече изключвани потребители няма да минават процедурата по гласуване за изключване отново и при нарушаване правилата на форума могат да бъдат деактивирани без предупреждение!

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов