Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 6:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Привет парамотористи
МнениеПубликувано на: Чет Окт 05, 2006 6:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Знам че някои хора ще си помислят че отварянето на парамоторен форум може да изглежда като отстъпление от посоката на skynomad.net, но моля не съдете прибързано и бъдете с по-отворено съзнание.

Има две основни направления в авиацията - летене с мотор и без мотор. Философията на безмоторното летене се основава на използването на природата. Моторното летене се осъществава предимно с мотор, но също силно зависи от метеорологията. При моторното летене също има своеобразно "Високо и Далече" и рекордите на Венко го доказват.
Мисля че безмоторените и моторните пилоти има какво да научат един от друг и освен небето ще си споделят и преживелиците тук.
Късмет!

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Покана
МнениеПубликувано на: Вто Окт 10, 2006 8:17 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 7:35 am
Мнения: 57
Местоположение: Plovdiv
Поздравление Ники, тази нова тема е много готина, особено за зимния сезон.Надявам се, всички колеги, които нямат мотор зад или пред себе си, да не ни завиждат много.Затова всички, които имат идея или пък искат да се докоснат до моторното летене, да се чувстват поканени. Край село Маноле- Пловдивско, аз всяка седмица летя с моторния си делтапланер, който е и двуместен на всичкото отгоре. Услугата е безплатна, просто е необходимо да си осигурите бензина. Това е малък недостатък в моторното летене, но няма как.
Изображение

_________________
misho skynomad


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Вто Окт 10, 2006 2:16 pm 
sre6tu rakiq moje li ?
+ benzina estestveno :)) ili sre6tu makedonsko vino :))) 6toto besplatno ne e interesno :)


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 11, 2006 6:34 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 7:35 am
Мнения: 57
Местоположение: Plovdiv
За моя радост алкохолът ми е чужд и не пия по никaкъв повод.А относно интереса и поканата ми кам вас бе, че всички, които желаят да се докоснат, е не да се напият до моторната авиация.Между другото съвсем скоро ще разполагаме и с 4 местен самолет, който ще е не по-малко отдаден на хобито и на всчки нас, които бихме желали да летим.

_________________
misho skynomad


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: cfgh
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 10:53 am 
в4ера 5ти ноември Стефан Милу6ев и Илия Валканов летиая с пара мотори натд Благоевград полети им бяа трая по 20-тина минути на кацането бяа бая близо до xipotermiq така4е то тожа мотроно летене и изнасилжане на небото им го варна....


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 3:20 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
:lol: :lol: Абе Светльо, тия постинги специално ли ги мислиш, или ти идват хей така, отвътре, спонтанно? :lol: :lol:

Определено никой от нас не може да се мери с теб, колкото и да се мъчим... :lol: :lol:

rakiiiiaaaaaaaa

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ..
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 3:46 pm 
ne anadam ...


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 30, 2006 8:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 23, 2005 9:26 pm
Мнения: 13
Местоположение: bourgas
моторното и безмоторно летене са корено две различни неща.
имам честта и разбирасе удоволствието да изпитвам и двете за което сам на себеси завиждам и горещо препоръчвам на всички да опитат и от двете:))
неописуемо е да летиш вътре в каниона с водопади в него и крилото ти да е под нивото на земната поврхност, да следиш релиефа на два метра над него , да облетиш всичко около своят дом, да разгледаш от близо онова където не е стъпвал крак човешкии много други моменти които ти дава възможността моторното летене.
разбиресе безмоторното ти дава свобода и тишина в базата, истинската възможност да останеш на саме с себеси, да усетиш всичко единствено и само в твои ръце, да застанеш на върха и както всяка нормална птица да сеотлипиш от него и всичко да остане в краката ти...
с една дума , както казвам аз ; ЧОВЕК НЕ Е РОДЕН ДА ПЪЛЗИ...
И по какъв начин ще го прави решава единствено той самия;)
www.skydog-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 03, 2007 10:58 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
http://video.mail.ru/bk/sergey.d/125/135.html

:D :D :D

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов