Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Авиошоу "Габрово"
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 19, 2009 1:28 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 13, 2009 9:57 pm
Мнения: 2
Заповядайте на първото Авиошоу "Габрово 2009", организирано от Българската Асоциация на Леката Авиация и Фондация "Приложни изследвания и комуникации". Ще се проведе на 26 и 27 септември на летателната площадка в м. Делибрямско, с. Драгановци, общ. Габрово.

Програмата на Авиошоу Габрово 2009:
26.09.2009 г. Събота
Долитане (пристигане) 07.00 - 10.00 ч.
Предполетен брифинг 10.00 - 10.30 ч.
Официално откриване 10.30 - 11.00 ч.
Полети 11.00 - 20.00 ч.

27.09.2009 г. Неделя
Полети 08.00 - 16.00 ч.
Закриване 14.00

за повече информация: 0887607845 и 0886047081


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Летище Драгановци
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 19, 2009 8:46 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 13, 2009 9:57 pm
Мнения: 2
http://www.hinkov.com/Airport_Default.aspx


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Авиофест "Габрово 2010"
МнениеПубликувано на: Съб Юни 12, 2010 12:03 pm 
Авиофест "Габрово 2010"
Ще се проведе на 3 и 4 Юли 2010 година на Летателна площадка Драгановци, Габровско за втора поредна година.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 20, 2010 12:27 pm 
Авиофест "Габрово 2010"
От БАЛА съобщават за интересни лекции по време на авиошоуто. Дано времете е добро и да не провали празника, както в момента става в Казанлък?


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 20, 2010 8:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 07, 2010 10:35 pm
Мнения: 19
Дано дано .. Дано и да се навият да дойдем и ние от Севлиево да полетиме :)

_________________
skype:increal
тел.:089 46 23 397
гр.Севлиево


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 20, 2010 10:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Marko написа:
Авиофест "Габрово 2010"
От БАЛА съобщават за интересни лекции по време на авиошоуто. Дано времете е добро и да не провали празника, както в момента става в Казанлък?


Абе Марко, откъде изрови тая информация бе? Кое по-точно ти дава правото да говориш, че Казанлък в момента се провалял? Вчера беше най-страхотния ден, на който съм бил свидетел откакто ходя по такива места. И първият летен ден откакто летя (вече повече от десет години), в който става за летене от сутринта до вечерта без секунда празно. Всички, които бяхме вчера на летище Кълвача се скапахме от летене. Вечерта една се дотътрихме до кръчмата да изпием полагащата се серия от бири ..... :lol:

Хора, администратори на този форум, не е ли време да изхвърлите тоя тиквеник, дето със сигурост цял живот не си е отлепил мазния задник от земята, а тук се прави на виден летателен анализатор и информатор?

Само питам.

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 20, 2010 10:23 pm 
Hacko написа:
Marko написа:
Авиофест "Габрово 2010"
От БАЛА съобщават за интересни лекции по време на авиошоуто. Дано времете е добро и да не провали празника, както в момента става в Казанлък?

Абе Марко, откъде изрови тая информация бе?

Тази сутрин разговарях с колеги от Казанлък. Казаха, че през нощта е валяло. Господине, нямате никакво право да ме обиждате, без дори да ме познавате. Ако ще си отправяме заплахи, знайте, че килограмите са ми два пъти повече от вашите. Така, че не е етично от моя страна да се състезавам с вас, в който и да е спорт. :D


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 20, 2010 10:42 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Твоите килограми, господинчо, са ми през оная работа, както и ти самия ... Обаче това че "през нощта е валяло" не мисля че ти дава основания да дрънкаш глупости и да лъжеш хората ...

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 20, 2010 10:52 pm 
Hacko написа:
Твоите килограми, господинчо, са ми през оная работа, както и ти самия ... Обаче това че "през нощта е валяло" не мисля че ти дава основания да дрънкаш глупости и да лъжеш хората ...

Господине вижте, кога е написан поста и ставаше ли за летене в този момент.... Понеже ви познавам задочно по физиономия от първите ви идвания на авиационните сбирки, на следващото авиационно събитие, ще ви се обадя, за да разбера, от какво сте недоволен. Напомням ви, че съм администратор на този форум по волята на собствениците и държа да не нарушавате правилата му.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 20, 2010 11:05 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
От "ставаше ли за летене в този момент" до "празника е на път да се провали" има известна разлика, пич. И ако не я усещаш, проблемът е много твой ...

И като си администратор, трий бе ... да не би да ме питаш дали може? Може, давай! Вече изобщо няма да се занимавам с теб. Обещавам. А ти си пиши, не ми пречиш ... Имам само една молба: изобщо не ми се обаждай на никакво авиационно събитие, защото от контакта с такива като теб получавам уртикария и ще ми се развали кефа ...

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 21, 2010 6:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 11:48 pm
Мнения: 301
Местоположение: haskovo
Извинете, но кой е Марко - ни профил, ни снимка, лети, лежи ... , от къде е, що е ..??? Всички други админи и модератори си ги познаваме. Представи се пич !

_________________
недей да летиш по-бързо от твоя ангел пазител (бяло-син Aspen)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 23, 2010 7:49 am 
Габрово е домакин на национално авиошоу
На 3 и 4 юли Габрово ще бъде домакин на Национално авиошоу на леки самолети и мотоделтапланери „Габрово 2010”. Организатори на проявата са Българска асоциация на леката авиация и фондация „Приложни изследвания и комуникации” в партньорство с Община Габрово. Авиошоуто ще се проведе на летище Драгановци.
Освен летателни апарати от цялата страна, участие ще вземат и самолети от съседни страни. Всички гости ще имат възможност да полетят с избрания от тях хеликоптер, самолет или мотоделтапланер. За любителите на силни усещания са предвидени скокове с парашут.
Авиошоуто ще бъде придружено от редица съпътстващи прояви. Сред тях са семинар за летателната годност и лицензиране на пилотите, както и срещи с бизнеса. Предвидени са също изложби и демонстрационни полети.
Сред официалните лица на събитието ще бъдат представители на Министерството на икономиката, енергетиката и туризма, Българската асоциация на леката авиация, Агенцията за малки и средни предприятия, Технически университет – София.
Събитието ще премине под патронажа на министъра по управление на средствата от Европейския съюз Томислав Дончев.
http://www.gabrovo.bg/index.php?c=304&i=1097


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 23, 2010 9:37 am 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 11:52 pm
Мнения: 368
Местоположение: Пловдив
Име: Димитър Димитранов
jivo написа:
Извинете, но кой е Марко - ни профил, ни снимка, лети, лежи ... , от къде е, що е ..??? Всички други админи и модератори си ги познаваме. Представи се пич !

Марко който и да си ти това на провал ли ти прилича http://www.vbox7.com/play:bbbe35b0 а и помни "Не казвай хоп, преди да си скочил." Нее хубаво да се говори кой е взел мача докато не свирни съдията. За организаторите също нее добре и тн. Въздържай се малко както ме съветват и мен. А относно анонимноста ти можеш да пуснеш анкета дали, или но в днешно време май се говори за прозрачност. Щяла да се развали магията. Каква магия всички сме равни тук. Или летиш и имаш мнения по разни въпроси или не литиш и само отразяваш събития. Но ако не летиш нямаш право да даваш акъл на никого, аз лично не приемам уроци от хора които са слушали как на дядо им приятел летял някога..............

_________________
"Най големия грях, е да пазиш щастието само за себе си" Димитър Димитранов Пловдив Skype: Dikitar73 Тел.0884427483


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 23, 2010 10:15 am 
Програма
3 юли 2010 година
10:00-10:30 Откриване
10:30-11:00 Лекция на Юлиан Николов - Директор на дирекция „Икономическа политика” в Министерство на икономиката, енергетиката и туризма.
11:00-12:00 Лекция на Ивайло Василев (ДП РВД) "Правила за полети във въздушно пространство клас G на Република България".
12:00-13:00 Лекция на доц. Дилян Гешев- ТУ София "Особености в аеродинамиката на моторния делтапланер"
14:00-15:00-Лекция на Саша Живков - ГД ГВА.


Последна промяна Marko на Чет Юли 01, 2010 5:21 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 23, 2010 10:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 23, 2010 10:03 pm
Мнения: 1
Местоположение: Нова Загора
Темата е за предстоящо събитие, а вие се драчите за това какво било времето? На човека поста му е от неделя, а аз доколкото знам в неделя наистина е валяло.

Много по-важно в случая е не да се карате ами да качите някоя снимка на летището, за да знае човек, който не е ходил там какво да очаква. Знам, във форума сигурно има снимки от стари събития, да ходя да гледам там.

Поздрави,
Тодор Бошнаков

_________________
SUBARU Power!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов