Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 8:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Литература
МнениеПубликувано на: Чет Окт 28, 2010 6:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 12:15 pm
Мнения: 129
Изглежда съм пропуснал да постна линк с книжки. Получих лс от Нимбус за някакво инфо. Гут! Ето линка http://www.arsov.com/books/ . Това е малка част от колекцията, която имам. Няма място на уеб сървъра. В пълния списък както писах в една от темите можете да намерите инфо как да построите космическа станция, така също и да придобиете умения за нейното финансиране. Разбира се трябва да прегледате тези, които Ви интересуват по обстойно. Има много ненужна информация. Някои от различнио автори се допълват, а за други въпроси има само обща. Ако някой разполага с нещо различно ще съм благодарен ако сподели. Ако някой се интересува конкретно от някаква книга по предназначение или строи нещо мога да му препоръчам да не си чупи главата да чете. Мисля, че имаше и софтуер за аеродинамични профили и пр....Надявам се да не откажа ентусиазираните...
Тъй като "Мнението Ви съдържа 426260 знака. Максималният позволен брой е 60000." линка е същия като горния. Списъкът е в books_tree.txt.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Литература
МнениеПубликувано на: Пон Ное 15, 2010 1:36 am 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 11:52 pm
Мнения: 368
Местоположение: Пловдив
Име: Димитър Димитранов
Az puk popadnah na tova i mai 6te usymna pred kompa http://vr.ffwpu.eu/?p=693

_________________
"Най големия грях, е да пазиш щастието само за себе си" Димитър Димитранов Пловдив Skype: Dikitar73 Тел.0884427483


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Литература
МнениеПубликувано на: Пон Ное 15, 2010 9:33 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Жила, моля ти се браточка, чети здраво, но в живота се придържай към конвенционалния парамотор или най-много паратрайк. Не експериментирай с летящи чинии и антигравитация! ... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Иначе мерси за линкчето. Много интересно! :-)

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: малко теория..
МнениеПубликувано на: Пон Ное 15, 2010 10:32 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 01, 2010 10:53 am
Мнения: 11
Местоположение: 088 220 3427
Един линк с доста препратки -- http://ibis.experimentals.de/links/soft ... tware.html
Аз лично съм ровичкал по XFOIL на Марк Дрела. Програмка смятаща разпределението на наляганията по крилния профил и разни други неща. Интерфейса е доста тромав, пише се като на ДОС. Но за без пари толкоз. Уви истинските софт пакети за аеродинамични симулации са скъпи играчки.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов