Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 10:30 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Хайде да съм Ви честит! :)
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 8:38 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 04, 2010 10:24 am
Мнения: 152
Местоположение: София
Най-после се отлепих сам от пистата! Делтата Марс-17 с количка и двигател ЕТЗ-251 се оказа много по-лесна за управление отколкото преполагах. А пистата до с. Крайници е супер! Сега трябва да понатрупам опит, само в тихо време:) http://www.wix.com/dmitrev/alpine-mars#!mars-fun
Благодарности на Ангел, който търпеливо обучаваше един позастарял мераклия, Антон, който макар и само с 2 часа полети ме увери, че ще стане работата, и Венко, който в съвсем кратък разговор ме убеди, че това с автожира няма да стане, и ако искам да летя ми трябва мотопара или мотоделта:)


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -1 
 
 Заглавие: Re: Хайде да съм Ви честит! :)
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2012 9:49 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 04, 2010 10:24 am
Мнения: 152
Местоположение: София
Ето и първите документирани тренировки http://www.youtube.com/watch?v=h4oPDSDEwLM http://www.youtube.com/watch?v=MuNQoyivNvQ
На 26.05 следобед, времето на пистата край Сапарева баня беше добро. Не можех да повярвам, че навсякъде наоколо вали, а там и тревата бе суха :) Даже разпъвах делтата с големи съмнения и бавно, предвид черните облаци откъм Витоша. Успях все пак да полетя малко и най-важното - да кацам:)

Най ме кефи тая делта как пикира - след пикиране кацам по 2 пъти докато и падне скоростта :)))


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие: Re: Хайде да съм Ви честит! :)
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 5:24 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 4:21 pm
Мнения: 34
Колега незнам кой те е учил и колко часа имаш във въздуха но ако продължаваш да летиш без каска дано не се случва ама ще имаш големи проблеми с главата ,а също и подбирай си внимателно времето/метеорологичното/ като летиш защото и от това боли глава.Не ти давам акъл сигурно имам малко повече опит и затова си позволявам да ти пиша.


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Хайде да съм Ви честит! :)
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2012 5:02 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 04, 2010 10:24 am
Мнения: 152
Местоположение: София
Mitko92 написа:
... колко часа имаш във въздуха ...


час - час и нещо самостоятелно и само над пистата :) Но кофата с късмет засега е пълна :) Малко далечко ми иде Сливница, но сигурно ще дойда, много съм кът с времето засега. Ще трябва да проверя колко мин ми е пътя и да преценя къде да се уреждам с хангар(ако е дал Господ)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов