Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 4:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Продавам едноместен мотоделтапланер
МнениеПубликувано на: Вто Юли 17, 2012 5:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 1:44 pm
Мнения: 335
Местоположение: Велико Търново
Име: Димитър Байчев
Продавам си мотоделтата, причината за това, е че искам да си взема двуместна машина. Количката е производство на Avio Delta, моделът се води Truster, двигателят е 28 коня Hirth, модел Ф33 с храповик, откакто машината е в мен документите и се водят изрядно и по думите на предходните двама собственици вмомента трябва да е на, около, 80 часа, мотоколичката има инструкция за експлоатация, инструкция за поддръжка и ръководство за експлоатация на мотора. Редовно съм водил летателният дневник на машината, в който са описани всички ремонти извършвани от мен. Най - голямото предимство на машината според мен е малообемността и - карам Опел Астра комби, в която количката влиза спокойно и се возят трима човека, преди карах Рено Меган хечбек и пак съвсем спокойно сам товарех, разтоварвах, сгъвах и разгъвах машината без нужда от чужда помощ. Масата на количката с транспортият и сак, без горивото е около 42 килограма. Така изглежда машината, като се натовари в колата, а на първата снимка се вижда червения транспортен сак:
Изображение
Изображение
Съдейки по профила и вида на сглобките на крилото, предполагам, че е някаква следваща модификация на моделът на Wills Wing Duck 2, но понеже крилото е подсилвано за моторно летене, преди придобиването му от мен и освен всички въжета, болтове и втулки е сменена и киловата тръба с по - дебела, а спецификациите са били нанесени на нея. Единственото, което знам, че площта му е 16.9 квадратни метра. Септември 2010 му смених всички болтове на трапеца, а юни 2011 Антон Сергов подмени основните болтове и постави осигурително въже в трапеца, основните въжета са сменени предходната година. Единственото хубаво, което мога да кажа за крилото, е че е безопасно, иначе вече на мен никак не ми харесва. Бавно, и много инертно, със скоростен диапазон като на Атлас 21. Разходът на гориво е около 3 литра на моточас, бях сложил за известно време винт 126 сантиметра, с които катереше много добре, но разхода на гориво отиваше към 5, защото и стъпката му беше по - малка, а и скоростта на машината ставаше още по - малка, затова се върнах на стандартния и винт. С машината съвсем спокойно може да се въртят термики. Старият чохъл на крилото беше скъсан на няколко места, така, че вече има нов, понеже не ми се занимаваше да шия стария. Цената на машината е 4000 лева, телефонът ми е 0883552222, ако някой има някакви въпроси нека да пита. Няма проблеми и за по - подробни снимки.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Продавам едноместен мотоделтапланер
МнениеПубликувано на: Сря Апр 03, 2013 4:16 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 1:44 pm
Мнения: 335
Местоположение: Велико Търново
Име: Димитър Байчев
Цена без крилото 2600 лева.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов