Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: ПРОДАВАМ ПАРАМОТОР wallkerjet-XC130 -ПРОДАДЕН
МнениеПубликувано на: Вто Фев 05, 2013 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 23, 2009 11:29 pm
Мнения: 15
Продавам парамотор wallkerjet-XC130. С машината имам около 10 полета и около толкова са направени преди да я купя от Венелин Стайков преди няколко месеца. В идеално състояние е.Сбруя - да. За смяна е само жилото за газ. Цена 3500лв. Продавам поради здравословни причини. Няма да мога скоро да нося тези килограми. Труден ми е достапа до интернет затова при интерес тел.:0887925273 - Милчо - http://snimki.be//store/1/171360099199.JPG , http://snimki.be//store/1/871360099066.JPG , http://snimki.be//store/1/971360099315.JPG , http://snimki.be//store/1/211360099678.JPG


Последна промяна врабче на Вто Яну 28, 2014 3:40 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +1 / -3 
 
 Заглавие: Re: ПРОДАВАМ ПАРАМОТОР wallkerjet-XC130
МнениеПубликувано на: Пон Фев 25, 2013 8:07 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 29, 2004 5:06 pm
Мнения: 32
Ей Врабчо машината си я бива сам се уверих не ми се ще да я изтезавам с мойте кила,но ще ми се ще скоро да ми правиш компания.


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: ПРОДАВАМ ПАРАМОТОР wallkerjet-XC130
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 7:39 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 31, 2012 2:01 am
Мнения: 3
Име: Damian Paunov
Dobre e da napravish detailni snimki na problemite i da gi opishesh, zashtoto te ne sa samo perkata i jiloto! Taka horata nqma da harchat naprazno pari za transport samo za da se rahodqt i da razberat za tqh na mqsto, kogato go vidqt. Za vsqko edno neshto, kolkoto i da e malko to, e dobre da se znae i da se pokazva,a ot tam-natatyk veche ako nqkoi reshi da se razhodi i da go vidi najivo kak e... si e negovo reshenie, no da go predstavqsh, che e v idealno systoqnie i da ne kazvash v opisanieto i v predvaritelnite razgovori kakvi sa mu zabelejkite.. ne e CHESTNO!!! Vse pak trqbva da se ceni vremeto i sredstvata na vseki !!!
Byrzo ozdravqvane i dano skoro pak da si otnovo vyv vyzduha!!!


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -2 
 
 Заглавие: Re: ПРОДАВАМ ПАРАМОТОР wallkerjet-XC130
МнениеПубликувано на: Съб Мар 23, 2013 10:10 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 23, 2009 11:29 pm
Мнения: 15
ЧЕСТНО! Кое нечестно видя? Че не ти свалих от цената? В кое си излъган? Кое не видя на снимките? Два разговара имаме предварителни-единия има ли коментар по цената и и другия за идването ви. В първия те попитах искаш ли още снимки на e-mail. Кои забележки са скрити? Дойдохте, видяхте, понаплюхте Венко, търсихте причини, не хареса ти и си тръгна. Кое нечестно видя, кое е скрито?.............Благодаря за пожеланията!


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: ПРОДАВАМ ПАРАМОТОР wallkerjet-XC130
МнениеПубликувано на: Съб Мар 23, 2013 2:00 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 29, 2004 5:06 pm
Мнения: 32
Поздрави на всички летящи.
Нека този отговор бъде за "Dam"Сигурно съм последния човек който би помогнал на Врабчо да си продаде екипировкатаи ще ти кажа лично съм направил въпросните снимки които са качени в форума и бих ти ги изпратил в оригинал за да видиш каквото те е интересувало. Нали знаеш ,че купуваш ли стока втора ръка винаги има забележки тук драснато,там леко огънато ама то е от употреба.Знам къде има нови Парамотори без забележки ама там цената е 3000Е и пазарлък за цената няма .Лично бих те посъветвал да изтриеш тая пумия дето я изля по Врабеца.Лично ще монтирам новото витло и Жило и ще го скъсам от летене тоя парамотор.
Мн поздрави от Тетевен.


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов