Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Продава се Мотоделта
МнениеПубликувано на: Пет Мар 15, 2013 10:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 15, 2013 12:24 pm
Мнения: 2
Име: Наско Иванов
Здравейте,преди няколко години бях започнал един проект по построяване на мото делта при производител.Ако някой желае да го довърши и да стане горд собственик на двуместен моторен делта планер ето какво бих му предложил.Всичко е чисто ново.
1.Кило Атлант 21.-Оборудвано и окомплектовано. Vmin 45km/h - Vmax 90/100. Тегло 65-70 кг.
2.Мото количка "Космос"-Не оборудвана.С мото рама за Субаро 1.8 боксер.
Ето това е сайта на който има снимки и по-подробна информация: http://www.motodelta.webs.com

Цена 6700 лв . За контакти E-mail: nasko_extreme@abv.bg


Последна промяна nasko_extreme на Сря Юли 31, 2013 11:37 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Продава се Мотоделта
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 8:06 am 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 4:21 pm
Мнения: 34
Наско една поправка крилото е АТЛАС 21.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Продава се Мотоделта
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 9:34 am 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 9:16 pm
Мнения: 36
Местоположение: София
Име: Георги Гълъбов
Митко това не е съвсем вярно. Има ги и 2-та варианта. И аз не знам вече кои от кои копира, но ако е взето от пловдивчаните примерно си е Атлант 21. Доказвам -> http://www.plovdivair.com/wings.html
Моето изглежда по същия начин като това, но двете централни лати са хванати със един колан отзад за кила, при това гледам плата е събран по средата. Дали е нова версия или това отличава атлант от атласа нямам идея.
Както и да е, на наско крилото е със събрания плат (виж снимките), което е 1:1 със това на пловдивчаните.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Продава се Мотоделта
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 7:02 am 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 4:21 pm
Мнения: 34
Мерси за поправката ,но мисля че това си е чисто търговско наименование всички крила от този вид са копирани от Атласа21 на Тевано,да Тонката направи доста подобрения по тях основно по опъването на напречката и по съйдинения плат отзад отам може да се каже че има промяна в концепцията и името е Атлант 21.При мен на Сливница има и от двата вида .


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Продава се Мотоделта
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 12:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 15, 2013 12:24 pm
Мнения: 2
Име: Наско Иванов
Здравеите,радвам се че вече има коментари по темата.Разликата е в захвата на основните въжета,напречната тръба е изнесена нат кила и частично прибрана в долнота повърхност.Плата в средата на крилото е събран.Ако питате мен това са конструктивни промени извършени от Авиоинж.с доста опит в производството,ремонта и експоатацията.И сега ако г-н Сергов чете коментарите съм сигурен че ще се зарадва.Лично аз уважавам и подкрепям неговите идеи и проекти.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов