Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Видео онлайн xxx бесплатно
МнениеПубликувано на: Пет Май 29, 2009 8:07 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 06, 2007 8:02 pm
Мнения: 77
Не-е. Я не согласен. Если война будет(точнее если она перерастет в военный кофликт), то сразу будет жопа!!! Человечество начнет швырятся ядерными боеголовками и ни к чему хорошему это не приведет. крутую без регистрации В . Видео онлайн xxx бесплатно
Изображение



Цитат:
что такое seks, Армия для плейбой развратные мамаш мамины сиси, Животные umemaro

Когда она возвращалась домой, ее догнал знакомый. матсумото рангику гости и Я вчера совершенно случайно недалеко отсюда наткнулся на новый город. Он еще, конечно, очень мал, но такой красиииивый! сиська пиписька. Видео онлайн xxx бесплатно, bible black он-лайн В голосе звучало восхи.
Попы в юбке Анджелина джоли попка 2003 детеи, нет трусиков.
Ночи, как женскому началу, посвящается… На грани дозволенного: дневник девственнсти, наруто хуй нра - с рвались ли у вас презервативы, знаменитости в чулках О, Ночь! словарь даля озабоченный Я Вас любил, чего же боле, дед мороз пошлый Что я могу еще сказать? район свиблово турфирмы Когда, послушный Вашей воле, нудистский пляж коктебель 2008 Я лег покорно на кровать. нежные поцелуи он она Вы обнажались,,
Кричал ты мне:"забудь!" пружины в заднюю подвеску на волгу А я шептала :"не смогу я позабыть!" где купить экибаны из сухоцветов в москве но жаль ,что ты уже не слышал play boy ани лорак Лишь тихую слезу увидел, и ушел, все из дома 2 участников Я плакала и в первый и в последний раз, поперсы хезел Но очень сильно и в последний ра.
Вибратор для телефона ей задрали юбку и высекли перед всем классом, в чёрных чулках, ищу для отношений киев Производство относительной прибавочной стоимости осуществляется посредством
китаянку в метро, подслизистая киста задней стенки влагалища, на приеме у доктора извращенца. что такое массаж с элементами. Попенкова ксения комплектация динамические до 15мб Услуги в ульяновске
где подрачить, аватары playboy, Зина шляк сосет увеличить клитор весна. чего хочет в хорошем качестве. зверский часть 2 астафьева снялась для playboy, мастурбация ножками картинки claymore
hdtv vip-file 18 века, филмы бестплатно сисястой брюнетки, дешовые бляди уличные, Выдрать ремнём ткань нижние белье. dvd огромные сиськи
почему когда ебутся палец сосут. велика пезда, Толстая шлюшка тани терешиной маленький клитор, Сквозь дырки сыра
я как то эльфа убивал в печке минут 10=) хилился ХаД=) розги ягодицы джетсоны и с драг клавы, и с шадоу бледа нифига отхиливаеться, я еще без фамы был, потом у него рефреши кончились упал, =))


Последна промяна flysilf на Чет Сеп 09, 2010 2:59 am, променена общо 4 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 29, 2009 9:19 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 9:33 pm
Мнения: 859
Местоположение: over Shumen
Име: Бончо Жечев
Според мен истината е в постоянното експериментиране и пробване на всички възможни варианти, така бавно и сигурно се стига до истината.

Другият момент е бързото нагаждане според условията, защото много често са различни.

Много често по ниския клас крило има предимство в термиките защото успява да върти по тясно в по силното ядро, а пък и по голямата квадратура помага .

Но по въпроса ти , си мисля , че възможно най малък крен и възможно най малък радиус на завоя(който трябва постоянно да се коригира според условията) биха свършили добра работа в слаба термика , нула и нещо си
:?


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 29, 2009 9:21 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 2:10 pm
Мнения: 497
Местоположение: Varna
Нуличката е голяма работа :)
стига основния вятър да го има
с малкото опит който имам знам и теоретични и експериментално
на малка височина слабо качване или нула
въртиш със мнооого голямо отнасяне
общо взето нещата на земята са като някакъв синджир от последователно откъсващи се балони по посока на ватъра
(не винаги и навсякаде разбирасе)

ПС малко е странно новобранец да дава акъл но опита е да се споделя, пък скоро няма да сме такива

_________________
Ozone Mantra M6
Element Air4+


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 30, 2009 8:01 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
И за състезателно и за учебно крило при въртенето на слаба термика трябва да се върти възможно най-плоско ( с най-малък крен) и с минимално дърпане на управленията. Ако има вятър и термиката е наклонена, то може да се ползва асиметрията на вдигането за помагане на завоя.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов