Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: ОТКРАДНАТА Е ЕКИПИРОВКА Flying equipment stolen!
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 7:49 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
Открадната е екипировката ми !
Тя включва, жълта раница на GIN в нея има - крило син Gradient Bright dhv 1, 24 kv. m, сбруя - sup'air Profeel XC2 черно,сиво и синьо (такъв модел за сега все още няма в българия) с запасен парашут от дясната страна, и леко скъсана седалка., черен шлем на Laser с лепенки на градиент по него., варио - синьо AV PILOT 2, забележителното е че му липсва капачето за батериите отзад.
Много моля всички летящи, ако видите субект който притежава ако не всичко, поне нещо от горе споменатите вещи, да ми се обадите на телефон
0886 051949
в групата: 0899 982574
Светлана Пешева

екипировката е открадната в сопот.

Благодаря предварително!

Flying equipment stolen!

There are stolen:
- yellow rucksack GIN
- blue paraglider Gradient Bright DHV 1, 24 sq. m
- blue/grey harness Sup'air Profeel XC2 (there is other harness of this model in Bulgaria yet), rescue parachute on the right, slightly torn seat
- black helmet Laser with Gradient stickers on it
- blue variometer, AV PILOT 2, the battery cap on its back side is missing

Please, anyone who see a person, who possess anything of the stolen equipment, call +359 886 051949

group; 0899 982574
or e-mail at: spesheva@gmail.com Svetlana Pesheva

Equioment is stolen in Sopot.


Последна промяна pesheva на Пет Яну 26, 2007 10:49 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 8:22 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Отвратително деяние!!!!
Нямаш ли някакви предположения? На кацалката ли е станало? Кога? На полицията обади ли се?
Като си помися само, колко често си оставям раницата с екипировката някъде и отивам на друго място да правя мохабет......

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 9:36 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 10:35 am
Мнения: 20
Местоположение: София
Който се ебава със цветето на Скайномад, Скайномад ще го ...
Много моля всички летящи - ако видите въпросния субект бъдете брутални


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 10:06 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
Това е много лошо :x :evil: :cry:
Като се замисля как съм си оставял екипировката на поляната по цял ден без надзор...

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 10:10 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 1:44 pm
Мнения: 335
Местоположение: Велико Търново
Име: Димитър Байчев
От поляната ли е открадната екипировката или от автомобил или друго мято, където има вероятност да я прибере някой, който няма ясна представа какво е това, макар че това е малкo вероятно?


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 11:30 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
ВладиЧ написа:
Отвратително деяние!!!!
Нямаш ли някакви предположения? На кацалката ли е станало? Кога? На полицията обади ли се?
Като си помися само, колко често си оставям раницата с екипировката някъде и отивам на друго място да правя мохабет......


izvinete za latinicata mi.
ekipirovkata mi e izcheznala ot kluba na skynomad!
podozrenia niamam nikakvi. pitah vsichki letiashti i ne letiashti v sopot. hodih do policiata, i ja objavih v svetovnite forumi za paraplanerizum.
ako vse pak njakoi vi ja predlaga za prodan molja da mi suobshtite!!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 12:51 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 3:48 pm
Мнения: 111
4e kak taka ot kluba,ne se li zakliu4va?


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 4:33 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
ico написа:
4e kak taka ot kluba,ne se li zakliu4va?

Понеже Клуба е централното и обществено място, където се събират пилотите в Сопот (и не само летящите), всеки си влиза и излиза все едно е у тях. Има демокрация и никой не се игнорира. Но понякога последствията не са добри, както в случая. :wink:

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 6:41 pm 
male male male ada6 nqkoi se bazika steb spokoino 6te se nameri far4iloto ti spokoino ....


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 8:16 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 15, 2004 2:26 pm
Мнения: 392
Местоположение: Sofia
Провери дали нямаш записани някъде фабричните номера на екипировката - така шанса да се открие се увеличава многократно!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 10:01 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 15, 2005 2:45 pm
Мнения: 535
Местоположение: Ямбол/Бургас
Име: Александър Рунев
Я всички с торби на GIN да си проверят дали това в торбата е тяхното крило...

Някой да не се е объркал и да е метнал чуждата торба на гърба си...
Дано да е това, защото иначе никак не е хубаво.......

_________________
Александър Рунев
GIN Carrera+

Човек няма крила и по отношение на теглото му
към теглото на мускулите му е 72 пъти по слаб от птица...
Но аз мисля, че ще лети,
но не заради силата на мускулите му,
а заради силата на своя ум...
Н.Е. Жуковский


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 19, 2006 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
надявам се просто да изкочи от някъде ... което естествено е твърде оптимистично ... може би следващата година ще започна флай живота си отначало?! :D


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 20, 2006 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
4e kak taka ot kluba,ne se li zakliu4va?[/quote]
Понеже Клуба е централното и обществено място, където се събират пилотите в Сопот (и не само летящите), всеки си влиза и излиза все едно е у тях. Има демокрация и никой не се игнорира. Но понякога последствията не са добри, както в случая. :wink:[/quote]

мдам Красьо, някои някога е казал - Това може би е за добро! ... понеже съм твърдо оптимист и аз в случая ще кажа това - може би, това е за добро! :P :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 20, 2006 11:34 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Крилото е било оставено в двора на клуба, а самия клуб е обществено място и не се заключва често както офиса.
На нас също от време на време ни изчезват разни дреболии като карабинери и други но тях ги разглеждаме като разходни материали. Изчезването на крило е нещо сериозно и уврежда духа на клуба ни. Нядявам се всички които се радвахте на широко отворените врати на клуба ни и демокрацията ще разберете и приемете промените в реда и контрола които ще направим. Също ще ви помоля да не разчитате на клуба ни като място за временно съхраняване на екипировката ви (вече платих едно оставено за продан крило от джоба си, което изчезна в мяняна хаоса).
Изчезването на крилото на Пешева е вероятно и да е по наша вина т.е. щом се развиваме автоматично си създаваме врагове (напр. местни неосъществени хотелиери, завистници, крадци, конкуренти и др. Още поради публикациите ни във форума - пресен случай е този с брадвата и още доколкото чух Пешева и имала да доизплаща крилото си на небезизвестния Димитър Вълков, който често прибягва до брутални и криминални похвати за да защити интересите си. Друг възможен сценарии е някой обиден любовник да е откраднал първото срещнато крило в клуба в знак на отмъщение. Местните хора не се кефят когато парапланеристи закачат сервитьорките и им отмъкват гаджетата. Вече има случаи на разправии, закани, рязани гуми и други. Местните все още считат че Скайномад представлява парапланеризма в Сопот и е естествено покрай сухото да гори и мокрото).
Дано полицията направи чудо и намери крилото на Пешева. Докато е тук при нас ние ще и осигуриме екипировка за летене.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: хм,
МнениеПубликувано на: Пет Окт 20, 2006 12:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
надявам се крилото на Светла да се намери. Много е възможно крадците да го предложат на някой на добра цена (200-300 лева), както бяха предложили крилото на Кольо на Стоил преди години. Ослушвайте се. Може да го оставят в заложна къща - аз съм виждал крила (стари парцали, довлечени отнякъде) в софийски заложни къщи.
Да си призная, и аз си помислих за Митке, но не исках да го казвам преди да имам доказателства. Поради факта, че преди време аз запознах Светла с него, той ме държеше отговорен за всички пари които е имала да му дава, при положение, че му казах да се договорят помежду си и да не ме занимава. Той продължава да твърди пред трети лица, че му дължа пари от екипировката на Светла, което е лъжа. Последния път като си говорих с нея, той и казал, че му дължи пари за обучение. В този ред на мисли е напълно възможно това, но все пак докато нямаме някакви доказателства, не можем да твърдим, че е така.
За обидения любовник или местен крадец - много е възможно, тогава се ослушвайте, такъв човек ще сбърка и ще се похвали някъде със сигурност.

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Последна промяна petar g на Пет Окт 20, 2006 11:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов