Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 12, 2010 1:19 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:50 pm
Мнения: 20
Местоположение: Улм - Германия
От 2 години летя с Velvet 2 Airbag (WV) и съм много доволен (крилото ми е DHV-1). Бедрените колани се закопчават дирекно на гръдния и е много трудно човек да забрави да се закопчае. Няма нищо, което да се разхлабва или променя от самосебеси по време на полет.
За цена не мога да кажа, защото я взех от приятел, които си купи затворена.

_________________
http://www.bochev.de


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: С каква сбруя летите? Доволни ли сте? Колко$?
МнениеПубликувано на: Съб Яну 15, 2011 5:52 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 12, 2005 6:14 pm
Мнения: 108
Местоположение: Sopot
niqma ni6to po odobno ot Acro zbruiqta човека е исправен не легнал освем еди кога си ихаихахиахиихахииахаи всичко друго са глупости ама тиа подвенси на ХЦ-то направо е смехотворно полегнали издуваите си грабнаците браво на вас летите или си расите канапета а што не заболекарски стол ихаихаихаих
Защто акро сбруя :) Мендо (македония ко казва много просто ) човеко требе да е као кубче краката и грабначния сталб да склучват 90 градоса тека се пази грабнак ценрове на тежести бляля са по добре другото е мани мани нема смисал от коментар това е наидобрия контрол иначе забрави аа друг е факта ако се возите и спите в тия подвесни
Даниел ДВД има опит заспивал е :lol: :lol: :lol: :lol: по добре да си буден дане отвариаме работа на докитата иии сега е текова П.С прообал сам какви ли не ама какви ли не по колко ли пати не Сол Слаидер Акро две нищто друго ихаихаихахихааих


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: С каква сбруя летите? Доволни ли сте? Колко$?
МнениеПубликувано на: Съб Яну 15, 2011 7:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 11:48 pm
Мнения: 301
Местоположение: haskovo
летя с АВА акро с леко скъсено окачване - доволен , нямам оплаквания , супер удобна ми е

_________________
недей да летиш по-бързо от твоя ангел пазител (бяло-син Aspen)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: С каква сбруя летите? Доволни ли сте? Колко$?
МнениеПубликувано на: Нед Яну 16, 2011 11:04 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 12:03 am
Мнения: 559
Местоположение: Шумен
Име: (Хаджи) Северин Акерски
13 години летях с APCO - Contour. Комфортна сбруя тип "кресло". Имам дископатия на 3 прешлена и се чувствах комфортно в нея. Преди 2 месеца я замених с APCO - SPARK. Сбруя фантазия! Старите ми кокали се чувстват като в луксозен фотьойл. APCO са направили фантастична сбруя!

_________________
Парапланер - Windtech "Fenix"
Сбруя: APCO "Spark"

Изображение
ДИСТРИБУТОР

Kites Maker Olds looking good!
http://kites-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 30, 2011 2:50 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
DVD написа:
Impress 2 е по-скоро "седнала" отколкото "легнала" сбруя

освен това аз съветвам ВСИЧКИ ДА ЛЕТЯТ СЪС ЗАТВОРЕНИ СБРУИ!!! това с цел пазене на здравето - коленете много се прецакват от летене с голи крака колкото и да ви е добър гащеризона! изобщо съветвам всички да летят колкото се може по-добре защитени във всякакъв смисъл (и против вятъра и против удари) защото ЗДРАВЕТО Е НАЙ-ВАЖНОТО!!!! Запомнете го!


Даниеле,
искаш да кажеш че Импрес става и за начинаещи?


между другото, аз ако бих си купувала в бъдеще нова сбруя, бих се замислила сериозно за моделите с еър бег.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: С каква сбруя летите? Доволни ли сте? Колко$?
МнениеПубликувано на: Сря Окт 12, 2011 7:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 9:53 pm
Мнения: 62
Местоположение: Кипър
В същия ред на разсъждения и питане: ... може ли за първа сбруя(начинаещ, неделен пилот) да се "хвърля" на такава като Kamasutra 2(Kortel) или Impress имайки настроките за по високо окачване и предпочитаното ми по изправено положение и свален(или не) чохал за краката. Моля за коментари по същество от хора летели на такива.
p.s.
Офертата която ме заинтригува е Камасутра 2 + чохал ( началото на 2011 г. 650 Evro + 50 доставка до БГ.)
като цената на същата е 850 евро нова до БГ. Може коментари на Л.С.

_________________
Всички стигат върха-малцина продължават нагоре!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов