Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:43 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Търся съвет за Gin Genie Race II
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 7:38 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 21, 2011 6:12 pm
Мнения: 43
Някой лети ли с gin Genie Race 2 ? Интересувам се за качеството и удобството на сбруята.Имам естествено и други въпроси и моля завет!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търся съвет за Gin Genie Race II
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 9:58 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 9:33 pm
Мнения: 859
Местоположение: over Shumen
Име: Бончо Жечев
Не е никак лоша. Един път седнах в такава и ми се стори по комфортна от Адванс импрес 2.
Единствения недостатък е голямото тегло, без запасен тежи към 8,5кг, и големия обем, иска си носене :)
И аз съм се насочил към сбруите на Джин, но се двоумя между Рейс или Лайт


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търся съвет за Gin Genie Race II
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 21, 2011 6:12 pm
Мнения: 43
И аз така .Двуомя се между impress 3 и gin race 2 но четох не толкова добри неща за адванса свързани със изваждането на запасния и големината и дебелината на бек протектора,имайки предвид и по скъпата цена май ще заложа на повече носене и сваляненна личното ми тегло за да компенсирам теглото на gin-а :D .Но май не са много пилотите в бг които летят на gin за разлика от адванс.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търся съвет за Gin Genie Race II
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 1:41 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
Колега, ще споделиш ли цената на impress 3? Може и на лично...
Мен единственото на GIN което ме притеснява е качеството на плата - знам, че доста бързо избеляват, а дали се запазва здравината? Някой може ли да сподели дали държи след пригъзяване например, "отлежала" сбруя на gin?
Иначе не отдавай тоооолкова голямо значение на отзивите по форумите - advance impress е доооста разпространена сбруя и е нормално от 500 човека да се намери някой, на който космоса му е крив, че не му се отворил запасния на време...


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -4 
 
 Заглавие: Re: Търся съвет за Gin Genie Race II
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 11:25 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 9:18 pm
Мнения: 38
Местоположение: Kazanlak
Име: Stefan Dimitrov
Az polzvam GIN gingo ...... Vqrno 4e platat e malko izbilql no pak si e zdravi4ak, pregazqval sam q nqkolko pati ot koito dva pati na asvalt, i na plata ni6to mu nqma, daje ne se i razdarpal. Za men si e zdrava,udobna i izglejda nadejdna ;)


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търся съвет за Gin Genie Race II
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 9:20 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 21, 2011 6:12 pm
Мнения: 43
Да така е плата изглежда доста устойчив,но в крайна сметка ние летим не се пързаляме.Основните въпроси които касаят сигурността е back протектора който на gin е с два см по дебел както и обхваща и гърба на пилота,за разлика от advance.Другият проблем е трудното изваждане на запасния (в зависимост от вида му ) при impress 3.Естествено при опитен пилот който може да запази самообладание в критична ситуация това може да не е проблем но при съботно-неделен пилот който е заключен в спирала с 2-3g това вече може и да се окаже голям проблем!Не искам да разводнявам темата а просто търся обективно мнение на пилоти които ползват gin genie race 2 или impress 3 в Бг.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търся съвет за Gin Genie Race II
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 9:43 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 9:33 pm
Мнения: 859
Местоположение: over Shumen
Име: Бончо Жечев
Хм, ако смяташ да летиш като уикенд пилот, за какво ти е сбруя, която е предназначена основно за състезатели :)

Между другото, аз лично бих си взел Имрес 3 , ако не беше дебелата и цена. Там качеството на изработка и дизайна са на доста по високо ниво, според мен. Само ме притеснява, издръжливостта на по леките материали. Колкото по леко и тънко, толкова по лесно за късане и протриване. :)


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търся съвет за Gin Genie Race II
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 10:36 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 21, 2011 6:12 pm
Мнения: 43
Уместен въпрос! :D Просто старата ми сбруя не ми е толкова удобна вече при по дълги полети ме боли гърба и кръста а и фронт контейнера не стои по подходящия начин пък и искам да си направя подарък :D :D И аз бях решил за импреса но прочетох доста неща и малко се така да се каже на чист български възгещисах в този момент прочетох и за джин и така възникна дилемата в моята глава.И сега си страдам от любопитсвото тъй като не мога да направя обективен избор.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търся съвет за Gin Genie Race II
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 11:01 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 9:33 pm
Мнения: 859
Местоположение: over Shumen
Име: Бончо Жечев
Ами какво да ти кажа, според мен точно Джени Рейс не е за тебе. На нея, не и се маха чохъла, има голям обтекател , и е направена да летиш основно на спийд система. Ако питаш мене, вземи си нещо по леко, примерно Джени Лайт, нея можеш като поискаш да и махнеш чохъла и да си я направиш седяща. И дългото стоене с изпънати напред крака също изморява, краката почват да изтръпват след известно време :wink:
Много е важно да пробваш модела и размера преди да вземеш

А каква ти е старта сбруя ?


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов