Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:36 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Изненадаха ме , ASCENT h1
МнениеПубликувано на: Чет Окт 15, 2015 9:57 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 3:03 pm
Мнения: 69
Местоположение: Пловдив
Име: Христо Ангелов
Реших да споделя невероятното отношение на екипа на Ascent.
http://www.ascentvario.com/pdf/instruct ... ian_h1.pdf
Да споделя предимствата му и да го препоръчам на хора които мразят големите раници.
От няколко години използвам този уред и много си го обичах. Не се задълбочавах за възможностите му, бях свикнал от преди да използвам само скоростомера, за звук си имам прекрасно звуково варио на Brauniger. От половин година го закачах на карабинера виждах го добре , смятах , че там му е мястото. За нещастие или не, забравих да го откача след кацане, нещо настъпих карабинера и счупих лошо дисплея. Разглобих го набързо с надеждата да открия някакъв надпис, очаквах дисплея да е сериен и да си го закупя от някъде. Нищо не открих и написах няколко реда за ситуацията на сайта на ascent.
След няколко часа имах отговор, че няма да мога да го сменя сам и да го изпратя на адрес в Германия ще ми бъде сменен и върнат срещу 50 долара. Опитах се да ги убедя , че сам ще си го сменя , приеха поискаха ми 20 долара за части и 10 за пратка. Бях готов да платя и 100, уреда е скъп.
На другия ден частите бяха изпратени , получих една страница лични препоръки, как да си сменя дисплея. Този човек е загубил един час да пише всяка стъпка която да извърша. Първата изненада - свикнал съм всеки да пази знанията за себе си.
След 16 дни получих пратката, нов корпус , ново предно стъкло , LCD дисплей, още едно предно стъкло сложено да защити дисплея и резервни винтчета, комплект специално фолио да залепя за допълнителна защита на стъклото - втора изненада, чаках само дисплей.
След споделяне от моя страна на успешния монтаж,чрез снимка и изказани благодарности. Жената от Ascent e забелязала че софтуера на на уреда ми е стар, и ми изпрати още една страница обяснение как да си кача нов. След като го направих открих един куп нови възможности. За които може да прочетете от ръководство на страницата поставена отгоре.


Върнете се в началото
  Профил    +10 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов