Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Ozone, Buzz 5-Flight test report -официален и личен
МнениеПубликувано на: Сря Яну 27, 2016 10:24 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 7:01 pm
Мнения: 152
Име: gergana ilieva
Не знам как да кача един Flight test report, дето Боби ми изпрати по имейла(предполагам го има в нета, но не знам къде) -та накратко,
Buzz5 са му дадени А-та навсякъде без
"Change of course until re-inflation / Maximum dive forward or
roll angle
90° to 180° / Dive or roll angle
15° to 45°
B 90° to 180° / Dive or roll angle 15°
to 45°"
B е единствено тук.
Така, ако това крило не е за начинаещи, не знам кое е (мисля, че Брайта имаше повече В -та, нямам време да проверявам точно сега.)
Пиша това по повод коментара, че не било подходящо крило за начинаещи....

Но в добавка, това крило има невероятно добро качество -освен по параметри, като лично преживяване -то просто си лети или седи си кротичко във въздуха без да пропада -дори като няма нищо за качване -за летелите на Брайтове -това е уникално преживяване( просто не съм летяла на друго крило, затова сравнявам с предишното) :) :) :)
И разбира се, има Работеща Спиий Система -преживяването тук просто е отново уникално, ако не си имал никога истинска такава -това да ти се промени скоростта с 10км/час без да потъваш, усещането за скорост... е просто ....нямам думи :) :)
Няма да добавям колко леко се излита...и отново ново преживяване -стартираш и независимо какво има -няма на старта -крилото отива нагоре!
Ами може да са много субективни тези преживявания, не знам...пиша ги, защото дълго време си мислех, че на мен ми е нещо, че все затъвам на някъде и не разбирах как на другите не се случва толкова често....
Е. признавам, с Buzz5 не успях да кацна на един път както се бях прицелила, то няма кацане това крило :)
С тези приказки, бих искала да спестя на друг, това което аз съм преживяла- като просто си разучи и купи подходящото крило -в зависимост от това, което иска да прави в летенето...


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -5 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов