Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 12:47 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: ГРЕШКИТЕ...
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 09, 2009 11:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Май 02, 2008 8:34 am
Мнения: 21
Местоположение: SOFIA
Е,и аз днес разбрах че тази история е била с Кольо ,който за мен е железен,и всичките ми полети с мото са с него.А за грешките-два случая: През лятото на 1990 г./или 1991 /Митьо Михайлов от БГА беше купил от Франция мото с поплавъци с цел да вози туристи на морето.Събрахме се : Кольо,Митьо,Боян Бобев,аз,и няколко души от други клубове.Отидохме на Панчаревското езеро. Сглобихме го ,и-във водата.Митака май пръв се качи да го пробва. Газ,пръски вода,и крилото набра скорост и...не можа да отлепи!Бре,мамамустара,какво ставаше?После опита и Кольо,бръмча напред-назад и се виждаше че му трябва още една ;идея; скорост ама нямаше от къде! Оборотите бяха максималните,а пилотът беше сам! Ами двама? Много бръмчене падна онзи ден,но крилото се беше заинатило и не искаше да излети! Какви ли не догадки имаше.Накрая Митака реши че са го прецакали.На всички ни сговни настроението,а аз се простих мислено с обещаното кръгче над вода.Няма да казвам и колко псувни отнесохме от отчаяните рибари. Решихме да си ходим,и събрахме багажа.По едно време Боян ме дръпна и рече; гледай как водата е олюпила частици боя на атакуващия ръб на витлото; Беше ми много криво,и не ми беше до люспите боя,но погледнах за да не го обидя. Сещате се вече че люспите бяха на ИЗХОДЯЩИЯ РЪБ ! Витлото беше ОБЪРНАТО!Изревах на Кольо,а той на Митьо,и след 10 мин. крилото беше във водата и излетя с невероятна лекота,Всичко си дойде на място,само дето ни се свърши бензина и за мен нямаше кръгче :D :twisted:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов