Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 8:57 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 7:56 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Оги, от прочетеното тук мога да кажа само едно: ти посрамваш не само себе си, а и всички стари делтисти у нас ... Жалка и тъжна история ... Наистина много жалка ...

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 8:31 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 5:44 pm
Мнения: 18
pile написа:
Злоба, завист и омраза !!!
Българино, какво прави 20г. в Швеция ?
И ти си писал преди 20 г. в списание "Криле"?
"Боже, колко мъка има по тоя свят, боже !"

г-н,г-жо Пиле ти пара пилот ли си или делта пилот?
Делта пилот не си със сигурност защото като те чета хал хабер си нямаш какво е Делтапланер!!!
Споменаваш името Оги 8 пъти за последните си няколко поста маи имаш някакъв проблем :) :) :)
да не би нещо в детството а???
Познавам и Течо и Оги и до сега не съм забелязъл да са злобни завистливи и т н.
Винаги когато съм се интересувал от нещо са ми помагали БЕЗВЪЗМЕЗНО...
Ако мислиш,че те не разбират или немогат си се заблудил жестоко.
По големи маняци от тях на тема Делтапланеризъм не съм срещал,няма въпрос на които да не могат да ти отговорят или да кършат ръце,като някои съфорумници :P ....
Ако не ми вярваш направи справка саита на Течо
http://www.hanggliding-bg.com/...
По оригинален и изчерпателен саит на тема Делтапланеризъм не съм срещал в пространството...
И те уверявам,че те са единствените хора които се опитват да възродят този спорт със всички сили!!!
Аиде със здраве жив/а и здрав/а :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 10:04 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 6:06 pm
Мнения: 75
г-н,г-жо jimiabv,
Ако си чел/а наистина постовете ми, както аз направих с твоите, щеше да разбереш, че летя с парапланер!
И ако си чел/а добре, щеше да видиш, че за делтапланери нищо не съм писал, което пък не ти дава основание да си мислиш, че "хал хабер си нямам" от делти!!
Четеейки постовете ти тук и там, разбирам че около 20 декември 2009 се наричаш начинаещ / виж http://hanggliding-bg.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=41 /. Честита годишнина!!
Дано за една година си научил/а нещо за "какво е Делтапланер!!!"
Айде със здраве жив/а и здрав/а

А, забравих да ти кажа:
оправи си клавиша за буквата "й"
ако си чел постовете ми, щеше да видиш че и на @Oggy съм му писал да си оправи клавиша за "й"


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 10:22 pm 
Ники, моля те махни тази проскубана нелетяща мисирка от делтапланеристкия саит. Да кудкудяка другаде, докато пролети :D :lol:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 10:25 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 5:44 pm
Мнения: 18
Oggy написа:
Ники, моля те махни тази проскубана нелетяща мисирка от делтапланеристкия саит. Да кудкудяка другаде, докато пролети :D :lol:

:lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 10:44 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 5:44 pm
Мнения: 18
Да де разбрах,че летиш с парапланер,но не разбрах защо пишеш в делта форума :lol: :lol: :lol:
И още pile,ако си забелязъл всичко започна от темата ноември в която оги даде съвет на мерака и онзи започна да се заяжда а не Оги.
милион меракълс започна да се изтъква като някакъв опитен пилот а точно със опитен ветеран като Оги не трябва да се държи така, не му прави чест!!!
Проверих ти всички постове пили и виждам че в повечето от тях си в услуга на милион миракълс и обикновено предизвикваш и обиждаш и в повечето случаи ти си в основата на всички конфликти които се създават в този форум.
Това не е коректно и не достойно освен това си анонимен и си позволяваш да дразниш и обиждаш хора които пишат с истинските си имена!!!
А за мен,аз се обучавам в момента. Изкарал съм теорията и в момента съм на практиката :D ...
Чест и поздрави....
И още нещо :lol: :lol: :lol: й й й


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 11:02 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 6:06 pm
Мнения: 75
Ок, Jimi !
Всичко е започнало много по рано, чети още!
Аз и ти сме анонимни тук, но "мерака" си има име и то се знае от всички във форума. Така че, обидите са твои. Аз, разбира се, не се обиждам от "проскубана нелетяща мисирка ".
Въобще не съм в услуга на никакъв милион миракълс и нямам нищо лично и към двете страни. Виждал съм ги и двамата, но не се познавам с тях.
А конфликтите ще ги има и без мен, ама ме дразни как никой не обръща внимание на постовете на oggy.
Бъди здрав Jimi....и ако летиш в България все някога ще се видиш и с "мерака" и с останалите.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Нед Ное 21, 2010 8:35 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Няма да трия темата за да остане за поука, но ще я заключа да потъне в забвение.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов