Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 4:55 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Чет Ное 18, 2010 10:28 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 6:06 pm
Мнения: 75
Oggy написа:
Делтаклубът Птеродактилите е също готов и скоро ще обявим летателния план за 2011 г, както и състезанието, което смятаме да организираме.


Еееей, станах ви кръсник на клуба!!! Най-накрая нещо и от мен :D


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Чет Ное 18, 2010 10:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 1:56 pm
Мнения: 410
Местоположение: Coфия
Име: Димитър Халачев
Че и мен ме кръстиха - Милион Мераците :)

_________________
www.deltaclub.bg
"Всеки полет е важен!"


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Пет Ное 19, 2010 10:09 am 
THE KITE за модератор тук - че този се и обожестви :) :) :)


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Пет Ное 19, 2010 11:02 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 08, 2006 6:44 pm
Мнения: 841
Местоположение: чака Годо
Име: Пешо
Господа, качете по някой хубав траклог, че доскуча.

_________________
YouTube facebook


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Бля бля
МнениеПубликувано на: Пет Ное 19, 2010 3:13 pm 
За сбруята се разбери с Георги. Аз съм направил поръчката за нови сбруи и крила и ги очаквам за Коледа. :wink:

В обучението на прелетните пилоти има упражнение "летене срещу вятъра" - и прелета от Пъстрина до Ерден е точно такова летене. И не един, а доста повече прелитахме до Ерден, за да кацнем на зелено, да пием по бира и се цопнем в басеина. А и крилата ни са по-качествени от твоята "туриндика", а и имаме многогодишен опит с прелетите. :)

Все пак си иска време, преценка и умение да летиш срещу вятър от 7-8 м/с.
Когато кръжиш в силен вятър - отнасянето назад е голямо. И трябва друг чалъм. Ама някои ден може и да те светна, ако тръгнеш на прелети срещу вятъра.

Това лято излетях в 10-12 м/с и ми отне повече от час да пробия до Ерден. По късно вятърът падна, за да излетят парапланеристите и друг пилот да ми тества Дисkуса. Сега си поръча Дисkус Ц.

Прелетните пилоти тук разбират наи-добре за какво става дума, не знам парата може ли да лети срещу вяръра и какви са и скоростните ограничения?

Тук са описани летните полети, на 2ра страница е и денят, за които пиша по-горе.

http://hanggliding-bg.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=103

Ние летим, а не се захласваме po пролетно, лятно, есенно, зимни картини
:lol:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Пет Ное 19, 2010 4:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 1:56 pm
Мнения: 410
Местоположение: Coфия
Име: Димитър Халачев
Айде сега пък ти преча че снимам - куку
Зор да не летя, бил съм опасен, какви ли не ги измисляш. Поне правиш сеир на хората, та цъкат по компютрите. И да, разбрахме http://www.hanggliding-bg.com/ е мястото където представяш старателно изопачена историята на делтапланеризма. Само че нито ще заблудиш някой, нито на някой му трябва тази история, защото си има написани книги. А ако летите, ще се види на баира - ама ви няма. Ден година храни - литнал веднъж и после цяла година раздува. Не става така тая работа.

_________________
www.deltaclub.bg
"Всеки полет е важен!"


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Пет Ное 19, 2010 7:07 pm 
Ти си като конска муха бе :evil:

А бе малкия, ти срещу мен да летиш - не можеш ме стигна. :D

23 полета имал - страхотно!
Всичките мацки превозил! Бравос!
Стани и Боби от 2 години ги влачи - едва сега литнаха от високо! Супер си!
Наи-добрият пилот на Републиката - :D :D :D !
Шампион - тандемаджия! Шапки - долу!

Бе ти моите 52 часа за този сезон не можеш ги прелетя за петилетка с твоито тандемно летене.
Добре че не живея в постоянно в БГ, та да срещам такива измислени фигури като теб!

Аиде, чети теория, лети си туриндиките и се сравняваи със световните шампиони!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Пет Ное 19, 2010 7:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 1:56 pm
Мнения: 410
Местоположение: Coфия
Име: Димитър Халачев
Не се ядосвай сега. Просто прецених, че няколко учебни крила и тандемно крило ще спомогнат повече за развитието на делтапланеризма за момента. С никой не се състезавам, щото няма с кой. Айде чупка.

_________________
www.deltaclub.bg
"Всеки полет е важен!"


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 8:13 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Колеги намерете начин да обуздаете старите и настоящите си вражди. Една шепа сте, а сякаш делите федералния резерв. Това ли ни чака и нас парапланеристите след 20 години? Не давайте лош пример. Минавате границата на етично отношение помежду си:

@ Оги - когато някой отвори дадена тема (в случая "Ноември 2010"), се предполага че ще се пише по нея (в случая за полети извършени през ноември). Оги ти често превключваш темата.

@ million miracles - когато модерираш, мисли и за последствията (в случая използването на правокативни заглавия като "Бля, Бля")

Мисля, че всички много добре знаете границата на търпимост на другия, но умишлено я престъпвате.
Моля положете малко усилия да погледнете от гледната точка на другия и ни спестете целият този цирк.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 12:55 pm 
niki написа:
@ Оги - когато някой отвори дадена тема (в случая "Ноември 2010"), се предполага че ще се пише по нея (в случая за полети извършени през ноември). Оги ти често превключваш темата.

Този модератор е напълно безпринципен - в темата ноември - се е изтъпанил със снимка от някакво състезаниице през 2003 г - и си пише коментари за това, които не е за темата ноември, а моите отговори ги премества в някаква измислена от него тема.
Този човек не е модератор, а манипулатор.

И сега веднага ще манипулира (модерира) темата, за да не видиш ти неговата безпринципност.
Тои така си модерира/манипулира саитчето си - аз ти бях изпратил помията, която беше написал по мои адрес там. Ако желаеш публикуваи я тук, за да разберат колегите парапланеристи що за комплексар е този недообучен измислен "делтаинструктор".
С появата си миналата година този човек раздели делтапланеризма в БГ - нещо каквото през годините дори на социализма нямаше.
Такава отврат!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 2:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 1:56 pm
Мнения: 410
Местоположение: Coфия
Име: Димитър Халачев
niki написа:
@ million miracles - когато модерираш, мисли и за последствията (в случая използването на правокативни заглавия като "Бля, Бля")


Сложих това име на темата, за да могат да се съберат всички постове на едно, да си каже кой каквото има, но да се знае, че са несериозни. Против съм всяка тема да се превръща в цирк. Аз като модератор съм против това. А докато има циркаджии, ще има и цирк - то е ясно. Но това не значи, че сутрин обед и вечер ще е цирк.

_________________
www.deltaclub.bg
"Всеки полет е важен!"


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 2:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Защо бре цирка е хубаво нещто света е отселиял защтото се е смиял

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 2:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 1:56 pm
Мнения: 410
Местоположение: Coфия
Име: Димитър Халачев
THE KITE написа:
Защо бре цирка е хубаво нещто света е отселиял защтото се е смиял

Ти не си ли във въздуха в този хубав ден?!?

Като модератор, мога съвсем безпристрастно според правилата да модерирам форума, но това значи мненията, в които има лични нападки и обиди, неистинна и заблуждаваща информация, неподтвърдени съждения и обвинения да заминават директно в коша.
Има членове, които 99% от мненията не минават прага на елементарна култура. Но явно, все още е необходимо време, за да се самоосъзнаят. Затова съм толерантен към и не им трия мненията.
За цирка - и аз обичам да се смея, но не съм съгласен делтапланеризма да се превръща в това.

С това приключвам обясненията. Мисля, че нещата са пределно ясни.

Отивам малко на фрък кац :)

_________________
www.deltaclub.bg
"Всеки полет е важен!"


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 4:20 pm 
А така, тренирай, докараи ги до към 30 полета - и да ти повишим реитинга :)

Ако Боби беше мои ученик - нямаше да го пусна с тази стара туриндика от високо. Така страховито осцилира ще се разпадне сама във въздуха, но на теб какво ти пука - нали си разделил бензина с Боби и Стани. Тези стари дрипи за по 200-300лв. въобще не са безопасни, но задоволяват твоите панаирджийски мераци-какво ти пука за момчетата

По-голям цирк от твоя не съм виждал.
Видяхме те и на Петрохан а и на Сопот. Наистина човек да се обърка цирк ли е или селски събор.
Направил знамена турил чадърите, наредил разголените мадами - a като пилоти - няма никой. :shock:

Стефан, горкият, бил път от Благоевград до Сопот да ти направи масовката, та да имаш някое и друго крило за декор за филма. :lol:

И като отиде на лифта какво стана бе "инструкторе" - не знаеш дори къде да си оставиш крилото. :lol:
Хвърлил си Антон в музиката като си сложил крилото напречно в площадката на лифта да не могат хората да слизат, че си му държал и тон като ти е казал да го махнеш от там.
Ами как няма да го хвърлиш, като не знаеш как се качват крилата - ти никога не си виждал как се прави това.

Ще ми говориш за делтапланеризъм точно ти. :shock:
Ти елементарни навици на делтапланерист нямаш бе отворко. Единственото нещо което се върти в главата ти е, как да се представиш за такъв какъвто не си.
Естествено сега като модератор, можеш да си правиш каквото си искаш и то се вижда, че точно това правиш. Използваш други акаунти за да провокираш или умаловажаваш това което правят колегите ти, триеш им постингите и се подиграваш с труда им.

Ти ще ми говориш, че си безпристрастен.

Ти си страна - администратор си на сайт в който насаждаш омраза в младите хора срещу други пилоти.

Ти не можеш да бъдеш безпристрастен модератор.

Делтапланеризмът в България е разделен благодарение на теб.

Най-малко ти си човекът, който трябва да модерира този общ за цяла България форум


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Бля бла
МнениеПубликувано на: Съб Ное 20, 2010 7:41 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 6:06 pm
Мнения: 75
Злоба, завист и омраза !!!
Българино, какво прави 20г. в Швеция ?
И ти си писал преди 20 г. в списание "Криле"?
"Боже, колко мъка има по тоя свят, боже !"


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов