Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 12:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Съб Дек 18, 2010 1:45 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 15, 2010 9:10 am
Мнения: 721
Местоположение: Дупница
Име: Петьо Кюркчийски
Действй, действаи, като гледам се е заринало от пилоти в Бг, или ти за Швеция говориш, еми тохава си пиши в шведските форуми бе.
Единствения, който прави нещо по въпроса в България е Митко Халачев, ако те е толкова яд, прибери се и направи и ти нещо! !!
И стига с тези комунистически глупости "ние взехме решение" това не ти е конгрес на БКП, дето ор всички поразий дето е направило, можеби еди ственото хубаво нещо е че са давали пари за спортовете като Алпинизъм,Парашутизъм и Делтапланеризъм, че да може сега д се правиш а голям! !!

_________________
"Там, където има авиация има дух, има българщина!" Ген. Румен Радев - Президент на България

http://www.skyhike-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Съб Дек 18, 2010 2:54 pm 
Ники, твое мисля бе решението да смениш модератора и да поставиш правила, които пишещите е добре да спазват. Че този като конска муха се залепи да показва колко е добър ...
... в лайнометствотo :) :lol:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Съб Дек 18, 2010 5:47 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 15, 2010 9:10 am
Мнения: 721
Местоположение: Дупница
Име: Петьо Кюркчийски
Оака се, пък сега друг да ти пере гащите........

_________________
"Там, където има авиация има дух, има българщина!" Ген. Румен Радев - Президент на България

http://www.skyhike-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Съб Дек 18, 2010 6:47 pm 
Какъв пилот си ти бе, малкия, като само си виждал делтапланер. Ми ти не си се научил да летиш още бе. Нямаш никакъв опит а имаш самочувствие и си тръгнал да определяш ти, , кои е наи-добрия инструктор и кои е наи-добрия баир за летене и кой е и кой не е. Има хора в България които могат да кажат кой е инструктор и кой не е, но вашата групичка не е тази която ще определя тези неща. Таман се създаде затишие и започвате пак с интригите. Тоя форум не е за интриганти , а за хора които летят и знаят да летят. Объркали сте форума за интриги. Спрете се най после. Излагаме се пред цяла България с ваште простотии. Слушай мойто момче аз от 15 години не бях летял но пак пролетях. И сега като ви чета интригите направо ви съжалявам, че сте млади хора и вместо да се учите от нас вие създавате интриги във форумите които нямат нищо общо с летенето. Дразните се със хора много по-опитни от вас и само се заяждате. Ако наистина имаш желание да се научиш - ела, и аз ще те науча или ще ти кажа къде да отидеш. Тогава ще разбереш кои става за инструктор и кои не.
Ники, последно предупреждение за този господин(небесния турист) - започнаха пак да загрубяват нещата. Това не са пилоти делтапланеристи, а само интриганти. Да си интригантсва в техния саит. Скайномад е утвърден форум в цяла България и в цял свят. Да си интриганстват в друг сайт.
Моля те да ми изпълниш молбата Ники и изтрий всички простотии които пак започнаха да пишат. Крайно време е да ви дойде акъла в главите.
м.с.по делтапланеризъм Антон Антонов - Сопот


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Съб Дек 18, 2010 8:12 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 15, 2010 9:10 am
Мнения: 721
Местоположение: Дупница
Име: Петьо Кюркчийски
antonov anton написа:
Какъв пилот си ти бе, малкия, като само си виждал делтапланер. Ми ти не си се научил да летиш още бе. Нямаш никакъв опит а имаш самочувствие и си тръгнал да определяш ти, , кои е наи-добрия инструктор и кои е наи-добрия баир за летене и кой е и кой не е. Има хора в България които могат да кажат кой е инструктор и кой не е, но вашата групичка не е тази която ще определя тези неща. Таман се създаде затишие и започвате пак с интригите. Тоя форум не е за интриганти , а за хора които летят и знаят да летят. Объркали сте форума за интриги. Спрете се най после. Излагаме се пред цяла България с ваште простотии. Слушай мойто момче аз от 15 години не бях летял но пак пролетях. И сега като ви чета интригите направо ви съжалявам, че сте млади хора и вместо да се учите от нас вие създавате интриги във форумите които нямат нищо общо с летенето. Дразните се със хора много по-опитни от вас и само се заяждате. Ако наистина имаш желание да се научиш - ела, и аз ще те науча или ще ти кажа къде да отидеш. Тогава ще разбереш кои става за инструктор и кои не
Ники, последно предупреждение за този господин(небесния турист) - започнаха пак да загрубяват нещата. Това не са пилоти делтапланеристи, а само интриганти. Да си интригантсва в техния саит. Скайномад е утвърден форум в цяла България и в цял свят. Да си интриганстват в друг сайт.
Моля те да ми изпълниш молбата Ники и изтрий всички простотии които пак започнаха да пишат. Крайно време е да ви дойде акъла в главите.
м.с.по делтапланеризъм Антон Антонов - Сопот

Антоне, моите уважения към теб и твоите постижения в Делтапланеризма.
Нещо си ме разбрал погрешно, не аз казвам кой става за онструктор, а Оги казва, кой не става. При това не директно, ами по един долен и подъл начин, подмятаики разни забележки и критики, от които лъха негативизъм.
Аз никога не съм твърдял че съм пилот на Делтапланер, нито пък че съм кой знае колко добър пилот на Парапланер, въпроса е че летя и смятам да продължавам да го правя.
Опраядавам негативното ти изказване към мен с това че с Оги сте стари приятели и е нормално човек да защитава приятелите си. Точно това се опитвам да направя и аз.
И само да вметна, няма такова нещо, като "Нашата група", всичко написано от мен е продиктувано от моето болно и изкривено съзнание и твърдо стоя зад думите си...
Единствено съжалявам, че се наложи да използвам някой обидни епитети, което до колкото си спомням ми се случва за първи път от както съм във форума, но не успях да намеря други по подходящи и приемливи ;)
Сега като забогатея тука, обещавам да дойдана Сопот и да ми покажеш туй онуи за летенето с Делта, не се шегувам или подигравам. !!!!
Айде со здраве и се привардувайте. (ФЪРЧИ)

_________________
"Там, където има авиация има дух, има българщина!" Ген. Румен Радев - Президент на България

http://www.skyhike-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 12:41 am 
Огнян и такива като него могат и са задължени да казват кой става и кой не и това е съвсем нормално. Излекувай болното си съзнание (както си го определяш сам) и прави това което ти казват по възрастните и опитни пилоти. Като не си пилот на делтапланер кой ти дава право да оценяваш качествата на някой който лети с делтапланер. Огнян никой не предизвиква и това е факт. Ти го предизвикваш и това е факт. Целта ти е да стане интрига и да пробуташ пак името на твоя приятел. Точно това правиш.
и ако си спомняш по горе което писах да престанеш но мисля че си корава глава невземаш от дума сори пич разбрах че можеш само да пишеш ....... БРАВО !
И още нещо! Официалния език на форума е българския, а не македонски

Прочети внимателно по долу написаните правила от Ники Йотови и се старай да ги спазваш защото не знам Ники дали ще те изгони, но аз ще го направя :

1.Без вулгарни изрази и псувни!

2.Без лични нападки! *
Грубо и неуважително отношение към останалите участници няма да се толерира!

3.Пишете само по темата. Ако трябва, създайте нова тема !

4.Не се разрешава публикуване на персонална информация!


Ако забележите че някой участник нарушава правилата, не го атакувайте във форума, а напишете л.с. до модератора и оставете на него да прецени дали са нарушени правилата !

*(иронични подмятания, обидни сравнения, епитети, или каквито и да е изразни форми, които биха наранили други участници във форума)

Всеки участник носи отговорност за собствените си изказвания !

При първо нарушение-предупреждение !
Второ нарушение- изключване за 10 дни.
Трето нарушение-изключване за 1 месец.
Следващо нарушение-перманентно изключване във форума.

_________________
Николай Йотов

а доколкото да ти покажа някои неща - няма проблем само ако се държиш прилично във форума .. ок?

Наслука за добър берекет!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 5:45 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 15, 2010 9:10 am
Мнения: 721
Местоположение: Дупница
Име: Петьо Кюркчийски
Като гледм до разбирателство няма да стигнем, така че спирам да пиша.
Нали знаете, по умния отстъпва ;)

_________________
"Там, където има авиация има дух, има българщина!" Ген. Румен Радев - Президент на България

http://www.skyhike-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 6:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Х А Р И написа:
Малеее, в тази тема взе вече да ЦБясва.


и затова я заключвам
опитайте отново

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 7:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:20 pm
Мнения: 42
А така, Йотов! Заключи тези старци-разбойници! най-мразя некой дето не е летял от 15 години, акъл да ми дава! То преди 15 години и компютрите бяха различни.


Последна промяна dent на Нед Дек 19, 2010 7:45 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 7:40 pm 
Еее Коце Коце, нелетящите келеши те заядоха и теб! :) :) :)
да ти се чуди човек що започна да летиш пак :) :) :)


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 7:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:20 pm
Мнения: 42
ha.......е нали Йотов е заключи тая тема бе... пишете на друго място!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 8:13 pm 
Слушай бе МИШОК не се крий а си напиши истинското име да те видим . Аз И 100г. да не летя ще ти скъсам гъза ясно ли ти е ПЛЪХ, истинските пилоти се пишат с истинските си имена, а не се крият с измислени анонимни акаунти. СЪСЕЛИ КАТО ТЕБЕ се крият и треперят да не ги разпознае някой по баирите, а иначе по форумите са най големите писачи.
Шест ей такива като тебе отворковци дето не искат акъл съм ги изпратил под земята щото сте много велики. Преди 15 години не само компютрите бяха различни ами и ти си бил в друго агрегатно състояние

КРАЙ НА ТЕМАТА


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: За този, който желае да си изгуби времето :)
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 9:23 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 15, 2010 9:10 am
Мнения: 721
Местоположение: Дупница
Име: Петьо Кюркчийски
antonov anton написа:
Слушай бе МИШОК не се крий а си напиши истинското име да те видим . Аз И 100г. да не летя ще ти скъсам гъза ясно ли ти е ПЛЪХ, истинските пилоти се пишат с истинските си имена, а не се крият с измислени анонимни акаунти. СЪСЕЛИ КАТО ТЕБЕ се крият и треперят да не ги разпознае някой по баирите, а иначе по форумите са най големите писачи.
Шест ей такива като тебе отворковци дето не искат акъл съм ги изпратил под земята щото сте много велики. Преди 15 години не само компютрите бяха различни ами и ти си бил в друго агрегатно състояние

КРАЙ НА ТЕМАТА


Съжалявам Ники, не се въздържах.... може да ме изключиш за десет дни ;D
Мишок, Плъх, Съсел? ?? WNF

Прочети внимателно по долу написаните правила от Ники Йотови и се старай да ги спазваш защото не знам Ники дали ще те изгони, но аз ще го направя :

1.Без вулгарни изрази и псувни!

2.Без лични нападки! *
Грубо и неуважително отношение към останалите участници няма да се толерира!

3.Пишете само по темата. Ако трябва, създайте нова тема !

4.Не се разрешава публикуване на персонална информация!


Ако забележите че някой участник нарушава правилата, не го атакувайте във форума, а напишете л.с. до модератора и оставете на него да прецени дали са нарушени правилата !

*(иронични подмятания, обидни сравнения, епитети, или каквито и да е изразни форми, които биха наранили други участници във форума)

Всеки участник носи отговорност за собствените си изказвания !

При първо нарушение-предупреждение !
Второ нарушение- изключване за 10 дни.
Трето нарушение-изключване за 1 месец.
Следващо нарушение-перманентно изключване във форума.

__________________
Николай Йотов

_________________
"Там, където има авиация има дух, има българщина!" Ген. Румен Радев - Президент на България

http://www.skyhike-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 11:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:20 pm
Мнения: 42
antonov anton написа:
Слушай бе МИШОК не се крий а си напиши истинското име да те видим . Аз И 100г. да не летя ще ти скъсам гъза ясно ли ти е ПЛЪХ, истинските пилоти се пишат с истинските си имена, а не се крият с измислени анонимни акаунти. СЪСЕЛИ КАТО ТЕБЕ се крият и треперят да не ги разпознае някой по баирите, а иначе по форумите са най големите писачи.
Шест ей такива като тебе отворковци дето не искат акъл съм ги изпратил под земята щото сте много велики. Преди 15 години не само компютрите бяха различни ами и ти си бил в друго агрегатно състояние

Объркал си се Антоне. Не искам да се занимавам с теб, приемам обидите ти като реакция на усещането ти, че вече не е същото както преди 15, нали?. И те съжалявам!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Ноември, 2010
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Ное 10, 2007 9:38 pm
Мнения: 152
Местоположение: Добрич
Престанете да пишете глупости
с това с нищо не помагате за развитието на спортта

_________________
Васил Спасов - Element Water 2
gliders: K-8B , ASK-13 & SZD-50 Puchacz


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов