Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:43 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Доставка на крила
МнениеПубликувано на: Съб Яну 22, 2011 5:41 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:20 pm
Мнения: 42
:)


Последна промяна dent на Вто Дек 13, 2011 11:32 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Доставка на крила
МнениеПубликувано на: Съб Яну 22, 2011 6:33 pm 
Е така трябваше да започнеш още отначало и нямаше да има проблем и недоразумения. За безплатната екипировка трябва да ти кажа, че си се заблудил, всеки си я плаща от джоба. И крилата и уредите са си закупени лично от всеки . Няма подаръци. Единствено тандема е закупен от спонсори и с него се разпорежда Течо. Това е положението . Безплатно имаше преди много години, сега няма .


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Доставка на крила
МнениеПубликувано на: Съб Яну 22, 2011 10:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Тони, ако някой те дразни с нещо извън форума няма нужда да го изразяваш многократно и публично тук, защото разпалваш конфликт във форума. Успокой се малко и преместете споровете си във въздуха. За това има състезания, рекорди, приключения.
Също така не забравяйте че летенето е непрекъснат учебен процес и не мислете че приключва с 20-30 годишен стаж.
Споделяйте грешките си градивно и вървете напред.

извинете че се отклонявам от темата, но на мен също не ми е приятно да ви гоня по темите за да ви укротявам.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Доставка на крила
МнениеПубликувано на: Нед Яну 23, 2011 10:17 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Тони
тази тема започна с хвалбата на някой че идвала доставка на нови крила.
Друг го поздравява за това и след това останалите без повод се нахвърлят върху него, защото явно им пречи неговото съществуване.
Ти виждаш ли нещо нередно в това?

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Доставка на крила
МнениеПубликувано на: Нед Яну 23, 2011 1:04 pm 
Ники ти гледаш на нещата в делтапланеризма повърхностно и това е разбираемо - не си делтапланерист. Като администратор на форума те интересува спокойствието преди всичко и затова не вникваш в това което пишем, ако се зачетеш по-внимателно може би ще разбереш нещо.Това го разбрахме, че не ти е приятно да ни гониш по темите на форума и на мен както казах по-горе ми беше спокойно когато не летях, но летенето е сериозно нещо и когато човек се занимава с това , трябва да е сериозен и отговорен. Аз тези неща не ги пиша за да се заяждам с някой с жълто по устата, нито пък целта ми е да ти развалям спокойствието. Искам сериозните читатели на този форум да си изградят една по-вярна представа за събитията които се случват в нашия спорт , а не да си мислят че подмятанията и глупостите които ръси въпросния субект са истината за нашия спорт.

И аз като тебе нямам време да го гоня този от тема на тема и да следя къде и каква простотия ще изръси затова мисля че съм подбрал правилно темата в която да кажа някои истини.
Това че някой поздравявал някой си а друг пък не го разбрал че се нахвърлил трети пък не пил сутринта кафе изобщо не ме вълнува. Кое от къде започнало и как започнало кой се бил обидил. Ами ще се обижда как няма да се обижда като вижда, точно това е манията за величие. ТОЙ ни бил поздравил видите ли. БРЕ ами сега, да му направим по една ... тогава. Аз никога не съм се месил в форума на парапланеристите нямам и намерение защото не ми е работа там - ок? Тук гъмжи от мнения на пара и няма нищо лошо, че хората се интересуват но те трябва да знаят че има места където има качествено обучение има хора които разбират и летят истински. Вече се появяват разни писания и по други сайтове, че там при това лице било единственото място на което имало обучение по безмоторен делтапланеризъм - ТОВА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ там не е мястото където ще се научите на нещо качествено. Мястото където може да се научите е там където има хора които знаят и могат да летят а не да правят циркове. И точно тази е най-подходящата тема да се каже това, защото се вижда тук, че нещата се развиват и това е само началото.
АНТОН АНТОНОВ - СОПОТ


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Доставка на крила
МнениеПубликувано на: Нед Яну 23, 2011 3:51 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 08, 2006 6:44 pm
Мнения: 841
Местоположение: чака Годо
Име: Пешо
antonov anton написа:
...има хора които разбират и летят истински.


Чичо Антоне, тук аз отново ще поискам един "истински" делта траклог, да разгледам.

_________________
YouTube facebook


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Доставка на крила
МнениеПубликувано на: Нед Яну 23, 2011 4:38 pm 
Mитак, много" траклогове" ще има само че не през ЯНУАРИ бре по нашенски много си се разбързъл ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow: :idea: :wink: :wink: А и когато ме научиш как се работи със GPS -ок. :shock: :shock: :shock: :D :D :D шегувам се еййййй.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Доставка на крила
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 8:33 am 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 1:56 pm
Мнения: 410
Местоположение: Coфия
Име: Димитър Халачев
Тандема на Делтаклуб вече втора година цепи въздуха и споделя делтапланеризма с различни хора в България, което помага за разпространението на спорта.

Преди година в България беше внесен втори тандем от Огнян Угринов, спонсориран от Димитър Кочев и пилот евентуално Стоян Стоянов. Така и не видях този тандем да се използва в тази една година по предназначение, което не е добре. За съжаление в момента тандема е пуснат за продажба в сайта на DHV и най-вероятно ще се продаде извън България!

От друга страна Делтаклуб остава с единствения реално действащ тандем в България, който се е доказал с многобройни полети от склоновете на планините, влек с динамична лебедка и влек с мотоделтапланер!

_________________
www.deltaclub.bg
"Всеки полет е важен!"


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -2 
 
 Заглавие: Re: Доставка на крила
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 7:55 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Яну 06, 2009 8:14 pm
Мнения: 178
[img][/img]


Последна промяна Georgiev на Пон Авг 20, 2018 9:16 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Доставка на крила
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 8:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Наистина минаха годините на безплатния обяд, но е кофти, когато някой ветеран не предаде знанията и уменията си на младите. Само, че те трябва да се сетят, че няма безплатен обяд.

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов