Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 12:57 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Пон Фев 07, 2011 9:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Сегашния модератор на форума - Димитър Халачев е обект на лични нападки и повечето му действия се оценяват като злоупотреба и манипулиране от неговите опоненти.
За спорните случаи, където е замесен той е необходима намесата на независим модератор.

Аз се включих временно, но почнах да изнемогвам с модерирането на делта форума. Четенето на мнения и оценяването на границата между разрушителните обиди и конструктивните критики ми отнемат твърде много време и енергия, с които не разполагам.

Има ли независим и безпристрастен желаещ за миротворец?

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Пон Фев 07, 2011 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 1:21 pm
Мнения: 140
Местоположение: Varna
Четох, четох,и конструктивна критика не видях. Не виждам какво трябва да се разграничава.Има си правила с които всеки се съгласява при регистрацията си във форума ,а после не спазва.За съжаление не прекарвам достатъчно време в нета,но се кантидатирам да трия,ще го правя безпристрастно,и то не само в делтапланеризъм.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Вто Фев 08, 2011 12:44 am 
Браво Калояне , аз съм заааааа....... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Представисе защото много нете познават от ДЕЛТАЖИИТЕ...... ОК .... :?: :?: :?:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Вто Фев 08, 2011 7:34 am 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 31, 2007 6:05 pm
Мнения: 223
Местоположение: Шумен
Име: Станислав Велчев
Ники, ти даде местенце във форума за делтапланеризма, понеже не са много пилотите, нито полетите, един вид помощ за възраждането на възраждането на този красив спорт, но мисля, че не само според мен всичко жестоко се обърка...

Ще ме нападнете, че се бъркам в делтапланеризма, а пък съм пилот на чаршаф.
Но тука не става въпрос за това, какъв пилот си, колко опит имаш и т.н. тука е какъв човек си и колко голям човек си!

Всяка една дискусия се изражда в грозен спор и нападки и започват да се вадят кирливите ризи на някой от преди N години, когато даже още не съм бил роден.
Да... млад пилот съм, нямам опита на великите и можещите делтапланеристи, но е гнусно когато всяко второ мнение започва с "под достойнството ми е", "ние можещите" и други подобни "Аз" и "Ние" разграничения.


П.С. Търся опция да не ми излиза Делта раздела във форума вече.

Оффтопик е знам...


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Вто Фев 08, 2011 8:32 am 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 4:21 pm
Мнения: 34
Колеги ,аз не твърдя че съм летял много но от 84 година до сега не съм слизал от летящи те апарати ,освен за 3 гоини когато имах здравословен проблем,за тези години съм започнал като всеки от аероклуба в София с парашутизъм,след това полетях на делтапланер към комсомола но тогава трябваше много време да преминеш подготовката и ме взеха в казармата ,после дълго време летях на парапланер и след него вече 5 години летя на мотоделтапланер.Моето мнение е че в спора се ражда истината но тук вече се прекали,когато не се заяждаме с малдите пилоти се заяждаме със старите колеги а когато и те не отговарят пускаме по някоя обидна и заядлива думичка и към парапланеристите.
А и още нещо защо си мисля че в подфорума Делтапланеризъм един човек пише от името и на други лица.
Този форум не е за водене на словесни битки/война/ а за споделяне информация,как се развива този спорт в БГ.

P.S. Но да си призная тъй като познавам доста от хората които се разгорещиха последно време тук ,и се казаха доста неща а и аз съм от старото поколение ми се изясниха доста работи за миналото на делтапланеризма.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Вто Фев 08, 2011 8:44 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Благодаря Калояне - вече си модератор.
Ако има и други желаещи нека да заповядат.
...
Станиславе - не само ти поставяш под въпрос съществуването на делта форума. Не само ти се отвращаваш от разправиите в него.
Въпроса за делта форума е като въпроса за възпитанието на едно дете. Иска се много търпение. Иска се прошка за грешките.
Иска се да правим каквото трябва, пък да става каквото ще става.
....
Мисля че група модератори дебили могат да вразумят дори най-закостенелите мозъци.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Вто Фев 08, 2011 8:49 am 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 31, 2007 6:05 pm
Мнения: 223
Местоположение: Шумен
Име: Станислав Велчев
Дано да се постигне желания резултат в такъв случай! :)
От всичките знам само Оги и Антон, и дори за миг не бях си представял, че може да имат такова поведение и мнения в интернет.

Успех на Калоян!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Вто Фев 08, 2011 1:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 1:56 pm
Мнения: 410
Местоположение: Coфия
Име: Димитър Халачев
+1
Подкрепям идеята!
Като делтапланерист, ми е трудно да трия мнения, в които има и 1% полезна информация за делтапланеризма.
Аз също бих желал да се запозная Калоян.

Тони, за да бъдеш модератор на форума, не е задължително да си добър делтапланерист, достатъчно е да си на ТИ с летенето. Желателно е и да си добронамерен и умерен, да преценяваш и балансираш.

_________________
www.deltaclub.bg
"Всеки полет е важен!"


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Вто Фев 08, 2011 1:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 1:56 pm
Мнения: 410
Местоположение: Coфия
Име: Димитър Халачев
Мен две седмици ме нямаше, и веднага си е проличало, като гледам последните вълнения в делта-раздела.

_________________
www.deltaclub.bg
"Всеки полет е важен!"


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Вто Фев 08, 2011 7:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 1:21 pm
Мнения: 140
Местоположение: Varna
Някой искаше да се преставя,та:
казвам се Калоян,живея във Варна,летя от време на време с парапланер,летял съм няколко пъти с делтапланер, балон и мотопарапланер.
Случвало ми се е и да напускам Ан-2 с парашут на гърба.Напоследък за съжаление не летя често и реших поне да следя във форума как другите летят.Цъкам наляво-надясно и нагоре-надолу с мишката, и що да видя:

ами то тук вече не става дума за летене.Сякаш само някакви хора избиват комплекси,раздуват локуми и спорят кой е по-по и най.И това не само в подфорума ''Делтапланеризъм''.Естествено в това само по себе си лошо няма, ако форума се казваше ''Бай Ганьо- Великия Копмплексар'' примерно.
Даже си мисля че в така озаглавен форум и аз често щях да пиша.Да де ,ама форума Скайномад е доста популярен и е озаглавен ''за Летене''.Четат го и хора които тепърва биха искали да полетят.И най-вероятно си развалят мнението за любимия ми спорт.С което вече се чувствам лично засегнат.
Затова си мисля без да се обяснявам да ви затривам ако трябва цели теми,в които освен за летене има опити за заяждане и деградивни мнения, с които пак повтарям вредите на всички занимаващи се с пара,делта и всякакъв ''зъм"' хихи.

Конкретно за случая ''Делтапланеризъм" за да няма лично обидени бих искал да кажа,че съм чел статии от Огнян Угринов преди повече от 20 години в списание ''Криле"
а Антон Антонов ми даде първата каска с която и досега летя,която при едно от първите и слагания ми спаси дебелата глава.
От благодарност мисля да им изтрия почти всички постове. :D


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 4:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:20 pm
Мнения: 42
:)


Последна промяна dent на Вто Дек 13, 2011 11:20 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 4:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:20 pm
Мнения: 42
:)


Последна промяна dent на Вто Дек 13, 2011 11:19 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търси се още един модератор за делта форума
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 8:36 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
AZ

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов