Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:23 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Инструкция по делтапланеризъм
МнениеПубликувано на: Чет Юни 16, 2011 6:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Хубаво нещо са лицензите. Ако видя, че таксата за някое състезание е по джоба ми. както стана преди 3 години в Байраморен(Турция), отивам и си летя за кеф като се виждам с много хора. Летя на нови места. В група човек винаги може да научи още нещо. А за да участваш трябва да имаш лиценз. А лиценза хората го искат за да са сигурни, че знаеш правилата за летене в група.
Отивам в Австрия с жената и си нося тандема. И на старта някой примерно ми казва да си покажа лиценза за тандемен пилот за ПАРАПРО или ДЕЛТАПРО. В един момент, ако го нямам се оказвам в необрано лозе, а лозето било на кмета примерно. :shock:
Така че, хубаво нещо са лицензите и струват един изпит и няколко лева дето хората ги дават за цигари или пиене за една седмица. Само че хората ги мързи да прочетат малко теория и да знаят защо това нещо дето е над главата им лети и за какво служи метеото. Дребен проблем ако прочетеш няколко реда и попиташ някого на старта, ако не разбереш нещо.
Абе аз си ги имам и са ми от полза.

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -2 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов