Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Българско републиканско по делтапланеризъм
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 12:26 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 15, 2012 2:47 pm
Мнения: 18
Име: Georgi Georgiev
Българско републиканско по делтапланеризъм

Нова тема за това състезание, най-сетне делтаджиите се организираха.
Информация за състезанието има в техния сайт.
Напишете тук, летяли сте с парапланеристи.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -2 
 
 Заглавие: Re: Българско републиканско по делтапланеризъм
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 9:42 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 15, 2012 2:47 pm
Мнения: 18
Име: Georgi Georgiev
Републиканското по делтапланеризъм е организирано от Националния Делта Клуб и Българския Национален Аеро Клуб.
Събират се много от ветераните на делтапланеризма в България, както и състезатели от националния отбор на България през миналите години. Има и млади състезатели, като Найден Кочев успява да постигне височинен рекорд на Добростан.
Създала се е чудесна приятелска атмосфера и взаимопомощ между пилотите от различните страни.
Руснаците са летяли най-агресивно и печелят отборно, шведските пилоти са държали на сигурното летене и стигат до 3то място.
Шведите са продължили с лагер школа след състезанието и са имали силни летателни дни от Беклемето, Пъстрина и Околчица.

Нова делта комисия ще подбере и организира състезания през 2013 година.
Информация за това ще се публикува в сайта на Националния Делта Клуб
Оттам подбрах и горната информация, за състезанието, която предлагам на парапилотите.


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -3 
 
 Заглавие: Re: !
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 10:46 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
Уважаеми Антон Антонов и Огнян Угринов (до колкото разбрах това е въпросният анонимен Догана),
С цялото ми уважение към вас, наясно съм колко сте допринесли за развитието на делтапланеризма в България (и Швеция), както и летенето като цяло и съм ви благодарен за това.
Срамно е, обаче, да чета подобни нападки и откровено казано безпочвени заяждания.
Обръщението към Чичо като "дърто" какъв пример трябва да ми дава на мен, един 28-годишен пикльо, как трябва да се обръщам към вас?
Не съм делтапланерист още, летя от скоро с парапланер, но повече от всичко искам развитие на летенето в България в положителна насока. Крайно време е да погледнете обективно на нещата, а не само от вашата кула "а тия другите се опитват да ни изместят от спорта". Никой не иска да ви измести, всички сме ви благодарни, но всички искаме развитие на летенето, пък било то с делта или парапланер.

Това, което прочетох от Чичо Янчо - "двама директори, ръководител, жури,председател", ако е вярно ми звучи точно като състезание в комунистически стил - "има едни пари, дето трябва да се разпределят, майната му на спорта".

Извинявам се за острия тон от един 28-годишен пикльо, ама имах чувството, че трябваше да ви кажа как изглеждате от страни.


С УВАЖЕНИЕ,
Ивайло Александров (съвсем не-анонимен)


П.П. Защо са изтрити първите мнения? Така ли си държим на думата?


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -3 
 
 Заглавие: Re: !
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 12:26 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
За следващи състезания препоръчвам да се публикуват след всеки състезателен ден таблиците от скоринг програмата - в тях се виждат реално измеримите параметри на полетите (прелетяно разстояние, време). От тези реално измерими параметри се вижда до какви точки за съответния ден са довели и накрая като се сумират точките се вижда до какви места в класирането се достига.

В сегашните резултати директно се дават позициите в класирането (при това не за всички състезатели) и по този начин всеки има повод да се съмнява в достоверността на тези резултати!

Най-добре ще е ако отделите още малко време и публикувате всичко това за изминалото състезание! :)


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -3 
 
 Заглавие: -
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2013 11:16 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 7:34 am
Мнения: 22
Име: Pesho dtm Peshev
:mrgreen:


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -3 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов