Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 5:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: ЗАЩО ПАРАПЛАНЕРИСТИТЕ СЕ НАМЕСВАТ В ТЕМИТЕ НА Д.П
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2012 12:27 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 11:07 pm
Мнения: 23
Откривам тая тема по повод намесата на личности които нямат нищо общо с делтапланеризма, а именно няколко Парапланеристи, хем некомпетентни, хем нагли. Йотов това не може повече да се търпи вземи мерки тоя сайт е с авторитет така, че си помисли !

Това са личностите които имат благословията на поставени лица за интриги и плюене против СПОРТА.. ИВАЙЛО ,ИВЕЛИН и Иван Бахчеванов. Моля за тяхното отсраняване от темите по Делтапланеризъм и постовете им да бъдат изтрити. Обосновката им няма нищо общо с темите отделно, че не са запознати технически по тоя СПОРТ


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -10 
 
 Заглавие: Re: ЗАЩО ПАРАПЛАНЕРИСТИТЕ СЕ НАМЕСВАТ В ТЕМИТЕ НА Д.П
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2012 1:45 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Тони, мнението което взех по предната тема беше чисто от позицията на модератор. Това също е такова.
Темата която си пуснал е честно казано безмислена.
Потребителите които си посочил не са нарушили правилата на форума. Мнения не се изтриват - това не е моя измислица а част от правилата.
Понеже съм сигурен че не си ги чел и няма и да ги прочетеш затова и не модерирах мнението ти по предната тема което стана хит :).
Който не те познава може да сметне че се заяждаш, но повярвай аз нямам нищо против теб или който и да е.
Няма глобален заговор срещу делтапланеризма - форумът е отворен и немога да изключвам хора от дискусии при положение че спазват првилата на форума - противното би било цензура!

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: ЗАЩО ПАРАПЛАНЕРИСТИТЕ СЕ НАМЕСВАТ В ТЕМИТЕ НА Д.П
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2012 7:45 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Тони,
веднъж един тандемен пилот от Търговище реагира защото го споменах за нещо във форума.
Много хора желаят да правят каквото си искат, но същевременно да останат незабелязани / необезпокоявани от другите. За съжаление (или за щастие), ние живеем в някакво общество, където оставяме някакви следи дори само със съществуването си и не можем да изискваме по-специален статут (на невидими или некоментирани).
Форумите са достъпни за всички регистрирани потребители и всеки е свободен да изказва своето мнение, стига да спазва някакви общи правила.
Ако ти имаш претенция затова, че парапланеристи коментират делтапланеристи, то аз или други потребители на форума може да имаме претенция че във делта форума на БНД се коментира мене или skynomad форумите като цяло.

Все пак ако силно желаеш изолирането на форума "Делтапланеризъм", то във форума "Относно skynomad.net" можеш да отвориш анкета, където всички потребители да гласуват дали форума "Делтапланеризъм" да остане само за потребители делтапланеристи. Естествено ще трябва да формулираш какво е делтапланерист и начин по който да се определи кои потребители наистина са делтапланеристи.

Тъй като форума "Делтапланеризъм" все пак поражда конфликт и поляризация, то нека направим следния експеримент за неопределено време:
- Моля НЕделтапланеристите да се въздържат от участие в този форум
- Моля модераторите да спрат да го модерират (и без другото е изморителен ангажимент и все са криви на някого)

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -0 
 
 Заглавие: Re: ЗАЩО ПАРАПЛАНЕРИСТИТЕ СЕ НАМЕСВАТ В ТЕМИТЕ НА Д.П
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2012 8:37 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 6:56 pm
Мнения: 404
Име: Димитър Миладинов
Цитат:
- Моля модераторите да спрат да го модерират (и без другото е изморителен ангажимент и все са криви на някого)


Отивам за пуканки :D


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -0 
 
 Заглавие: Re: ЗАЩО ПАРАПЛАНЕРИСТИТЕ СЕ НАМЕСВАТ В ТЕМИТЕ НА Д.П
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2012 6:27 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
anton antonov написа:
Откривам тая тема по повод намесата на личности които нямат нищо общо с делтапланеризма, а именно няколко Парапланеристи, хем некомпетентни, хем нагли. Йотов това не може повече да се търпи вземи мерки тоя сайт е с авторитет така, че си помисли !

Това са личностите които имат благословията на поставени лица за интриги и плюене против СПОРТА.. ИВАЙЛО ,ИВЕЛИН и Иван Бахчеванов. Моля за тяхното отсраняване от темите по Делтапланеризъм и постовете им да бъдат изтрити. Обосновката им няма нищо общо с темите отделно, че не са запознати технически по тоя СПОРТ

Ако не ми посочиш къде съм плюл против спорта делтапланеризъм, ще имам повод да те съдя за клевета.
Точно за това се меся, защото смятам, че по този начин допринасям за развитието на спорта, защото, повярвай ми, това е единствената ми цел.
Както виждаш, опитах се да преместя спора с теб на лични съобщения, защото едва ли на другите им е интересно. Отговор от теб не дойде, а вместо него се появи тази тема. Наистина ли смяташ, че това е правилния начин?

Все пак ще се съглася с Ники Йотов и ще спра да пиша за известно време в раздел "Делтапланеризъм". Ако видя обаче че пак си започвате старите игрички леко и тактично да плюете Халачев, мен или някой друг, който ме засяга, повярвай ми, няма сила на тоя свят, която да ме спре да си изразя мнението.


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -5 
 
 Заглавие: Re: ЗАЩО ПАРАПЛАНЕРИСТИТЕ СЕ НАМЕСВАТ В ТЕМИТЕ НА Д.П
МнениеПубликувано на: Пет Ное 09, 2012 8:40 am 
Offline

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 6:50 pm
Мнения: 68
Местоположение: София
http://www.youtube.com/watch?v=rHRwu4PgMCc

_________________
airwolf

We do not need better wings, we need better weather conditions!

Assen


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -0 
 
 Заглавие: Re: ЗАЩО ПАРАПЛАНЕРИСТИТЕ СЕ НАМЕСВАТ В ТЕМИТЕ НА Д.П
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2012 12:04 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 08, 2010 6:26 pm
Мнения: 12
преди време , прочетох някъде тук написано лично от Антон, че повече няма да посещава този `гнусен` форум. и ето сега, спокойно се разхождам по темите. но хоп! ИЗНЕНАДА! стария приятел пак е тук, че и правописа си е подобрил.
ТА, искам да го попитам. тъй като летя и на пара, дали ще разреши да пусна едно Делта мнение? А?
по повод на не-леко и не-тактично дежурно плюещите, не-летящи не-спортисти. А?


Върнете се в началото
  Профил    +9 / -2 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов