Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Проблеми с модератора
МнениеПубликувано на: Вто Фев 19, 2013 10:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 03, 2012 9:08 am
Мнения: 106
Име: Огнян Угринов
Viper_Weasel написа:
Оги - официално ти бях предложил да станеш модератор ако искаш. Всеки може дастане модератор ако бъде безпристрастен и спазва правилата на форума!
За момента няма нарушения на правилата от настоящите модератори!
Ако искате смяна на модератор пуснете анкета за отнемане на правата и друга анкета за избиране на нов модератор!
Ако искате мога аз да започна да модерирам и делтапланеризъм - не мисля обаче че ще ви хареса!
Честно казано леко абсурдно ми изглежда цялата тази врява да е за това кой е модератор на даден раздел във форума!


Има нарушения как да няма.
Мишо за какво мислиш, че си изтри темата и иска да изтрие и акаунта си. Течо защо мислиш, че се изтри от тук. Ралев защо мислиш че не пише тук, не е заради този модератор, но е заради аналогични причини. И повечето делтапланеристи, защо не искат изобщо да отварят този форум, как мислиш.
Вие си мислите, че няма делтапланеристи, но не е така. Промити сте и облъчени от "модератора".

Казваш, абсурдно да е заради модератора. Кое му е абсурдното? Ти как ще се чувстваш, ако твоите постинги ей така просто изчезват или заминават някъде в забравени и неизвестни теми, само защото не се харесват на "модератора", само защото го няма на снимката или мнението в постинга не му харесва. В същото време неговите "Мисли" плуват необезпокоявани във форума Делтапланеризъм

Как да бъде сменен чрез анкета, как според теб може да стане това. Как след като има 20 акаунта, които по команда натискат минуси или плюсове. Само krassi има два, Гошо има 5-6.
Тук няма нищо демократично, тук има окупация от модератора и неговите симпатизанти, които са навързани като свински черва.
Няма делтапланеристи тук. От тях сме само аз и Антон. Тук сме за да разбирате, че има все пак делтапланеризъм.

Смяна трябва да има, но не чрез анкета. Смяна чрез анкета може да предлагаш там където все още вярват в Дядо Коледа. :)

vassy написа:
И само искам да добавя - ако погледнете протокола от създаването на новата комисия ще видите, че изобщо не става дума за членството на Светльо Соломаха в Монтанския клуб. В протокола той е посочен като член на "Старозагорския делтаклуб" и на БНД. Представител на Делтаклуб "АВА Спорт" Монтана е г-н Огнян Угринов.
Протокола е качен на страницата на БНАК. Който иска може да го прочете.


Тъй като виждам и моминско присъствие в Модераторството на Million Меракs, ще дам отговор и на асистeнтката, която като Зоя Kосмодемянская покрива с гърди амбразурата от неприятелския огън :)

Соломахата е член на три клуба но няма закон който да забранява многочленството. защо да не членува в три клуба какъв е проблема? Аз съм член на 5 делтаклуба и сега като пролетя отново на парапланер и почна да внасям изгодна параекипировка - кой закон или правило ще ми забрани да стана член и на параклубове, в които летят приятели?

Протоколчик е Димеца който е написал едно от членствата на Соломаха.
Важното е тук не от кой клуб е, а какво може и с какво ще бъде полезен за делтапланеризма. Не ни интересува нейния Адам, който се чуди какви интриги да създаде в комисията, за да не върви работата
Момата да си гледа обучението и да не се занимава с интригите на възлюбления си. Да обърне внимание на кацането, да махне "пергелите", че чупят рамки и струват пари. 8)

_________________
www.hanggliding-bg.com

Летене му е майката :)


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -17 
 
 Заглавие: Re: Проблеми с модератора
МнениеПубликувано на: Вто Фев 19, 2013 11:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 1:44 pm
Мнения: 335
Местоположение: Велико Търново
Име: Димитър Байчев
Абе, ти май няма да се усетиш, ама не знам защо още не си изтрит. Като си толкова кадърен, да беше направил нещо последните 15 - 20 години, тук в България, а не да зяпаш под юрганите и в портфейлите на хората, и да интриганстваш.


Върнете се в началото
  Профил    +13 / -4 
 
 Заглавие: Re: Проблеми с модератора
МнениеПубликувано на: Сря Фев 20, 2013 12:39 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Ако имаш обвинения за изчезнали постове и теми кажи кои са те конкретно - ако наистина са изчезнали, то това не е без следа - има администраторски логове и там си пише всичко -кой кога къде как и защо е имал нещо общо с мнения.
Ако има такива нарушения без те да са отчетени като модераторска дейност - модератора на раздела ще бъде сменен или отстранен, ако обаче просто си говориш ей така и не си си направил труда да видиш къде е преместено дадено мнение или тема и по каква причина - ще започна да отправям официални предупреждения за интригантстване.
Ако имаш информация за потребители с повече от един профил кажи кои са те (изброй ги по имена и ще проверим за съответствие на адреси)!
Ако не пуснеш анкета сам, няма кои друг да го направи, ако знаеш че резултата от анкетата няма да ти хареса значи се притесняваш от обществено настроение, ако не се съобразяваме обаче с него това си е преврат а аз такива нямам намерение да правя (бих се радвал само на държавен).

Да наричаш Митко Халачев "милион мераци" го намирам за леко неуважително, малко грозно и доста инфантилно! Нямам нищо общо с Димитър, дори не го познавам официално виждал съм го само няколко пъти, както и теб, но това не ми пречи да спазвам нормално приличие!

Напоследък Делта подфорума ми създава много излишна работа - нямам време и желание да разрешавам безмислени спорове между пораснали деца. Може на много от потребителите да не се хареса, но ако не спрат заядливите и безмислени теми в които няма грам съдържание свързано с делтапланеризъм, аеродинамика, техника на летене и тн. Ще изтрия всички смърдящи теми от форума (не се притеснявайте - нищо не се трие всъщност, просто отива в скрито Кошче) или всичко ще отиде в Маняна. Съгласен съм със всички които са за свобода на словото, но простотии и безмислици не търпя!!! Форума е за дискусия която да носи знание - не за парламентарен контрол и махленски скандали! Събирайте се на кафенце и си е плюйте колкото си искате!

Честно казано ми хареса сравнението с офроуд форума и наистина бих искал и работил за създаване на такъв форум и за пара средите - ако се налага да се правя на полицаи - ок. Форума трябва да е пълен със съдържане а не с безмислени оплювания и спорове кой е по-по-най!

Някой спомена че трябвало да се научим да живеем и с хората които създавали безмислиците (най-общо казано) защото такъв бил реалният свят! Ако исках да съм в реалният свят нямаше да съм пред компютъра! Идиотизма в реалния свят не подлежи на модерация, затова пък аз смятам че не трябва тя да се спестява във виртуалния!

Стана малко дълго но мисля че казах всичко което имах да кажа!

Благодаря и лека вечер на всички!

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +14 / -0 
 
 Заглавие: Re: Проблеми с модератора
МнениеПубликувано на: Сря Фев 20, 2013 2:03 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
Изображение
http://www.youtube.com/watch?v=2JSDvaTUHzc


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -5 
 
 Заглавие: Re: Проблеми с модератора
МнениеПубликувано на: Сря Фев 20, 2013 8:19 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 11:23 pm
Мнения: 30
Име: Иван Бахчеванов
Огнян Угринов . Oggy написа:
Как след като има 20 акаунта, които по команда натискат минуси или плюсове. Само krassi има два, Гошо има 5-6.
Тук няма нищо демократично, тук има окупация от модератора и неговите симпатизанти, които са навързани като свински черва.


Тоя е добър, признавам. Толкова е добър, че или е природно надарен или е научен да бъде. Последното няма да ме учуди, като му чета изявленията стил "тържествен пленум на ЦК на БСП". Само ми е чудно колко доноси е писал против негови колеги на времето...

Другарю Угринов, отдавна е време да си ходите !!!


Върнете се в началото
  Профил    +16 / -4 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов