Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Огнян Угринов . Oggy
МнениеПубликувано на: Чет Фев 28, 2013 1:08 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 03, 2012 9:08 am
Мнения: 106
Име: Огнян Угринов
Оня ден преглеждах документите на БНАК - и с малка изненада открих, че протокол nr 3 е махнат. Върнах се от командировка и какво да видя - ами Милион Мерaкс се изтупал тук с огромно задоволство, че протоколa е махнат. Аз прегледах копието и се оказва, че в него е протоколирано изваждането на Халачев от комисията по делтапланеризъм и е заменен с нови членове.
И ясно лъсва мерака на Мерака да си прикрие изxвърлянето от комисията по делтапланеризъм. :)
Чудя се само как Председателя на БНАК е "клекнал" на Меракc и е допуснал това да стане. 8)

Има неморална постъпка и заседание на УС и решение за събрание на клубовете.
Събранието се състоя и бе взето решение.
Този протокол доказва, че е избрана нова комисия по делтапланеризъм и е изключен един член на комисията.
Протоколът е документ, който доказва изпълнението на решението на УС и е от историята на БНАК.

Възмутително е товa- ние летим републиканско, отделяме от времето си да вършим и обществена работа, участващите делтаклубове гласуват положителни промeни, a Million Meraks загърбва българското.

Кak Million Meraks унищожава документите на БНАК ей така, както му кефне, защото му е даден достъп до сайта на БНАК?
За нeгo това не е нарушение!
A за БНАК?
Има ли управителен съвет?

_________________
www.hanggliding-bg.com

Летене му е майката :)


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -16 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Чет Фев 28, 2013 9:52 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 19, 2012 5:08 pm
Мнения: 22
Име: Сотир Лазарков
Огняне,

Как не се умори. Вземи малко въздух и спри да мориш делтапланеризма в България.
Не разбираш ли, че трябва да бъде постигнат баланс и сътрудничество между активните делтапланеристи в нашето небе.
С твоето постоянно подклаждане на скандали и плюене срещу Димитър Халачев и летящите от Делта клуб, това няма как да стане.
Моля те престани!


Върнете се в началото
  Профил    +15 / -5 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Чет Фев 28, 2013 11:36 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 15, 2010 9:10 am
Мнения: 721
Местоположение: Дупница
Име: Петьо Кюркчийски
Обръщам се към лицето Огнян Боянов Угринов или агент /Йончо/ 1984-1989 СГУ на МВР, I РУ, отделение ДС.
Оги, стига с тия глупости от рода на горенаписаното! Наричай хората с истинските им имена или поне с псевдонима които са си избрали, иначе рискуваш да ди лепнат и на теб нещо, което едва ли ще звучи толкова приятно като Милион меракс ;)
Я виж какво хубаво интервю си дал и как може да се работи градивно за възраждането на този красив спорт http://www.btv.bg/videos/moda-i-zabavlenie/video/468744546-Umenieto_da_letish_s_ptitsi.html
Вземете се в ръце и оставете всеки, който иска да развива спорта, да го прави по най-добрия начин по който може.
Никой не иска да ви открадне славното минало и спомените и никой не отрича постиженията ви. Сигурно е тежко за повечето стари делтапланеристи, че вече не могат или нямат възможност да летят, но това не значи че трябва да се нахвърлят върху всеки, който иска, може и го прави!

_________________
"Там, където има авиация има дух, има българщина!" Ген. Румен Радев - Президент на България

http://www.skyhike-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +15 / -4 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Чет Фев 28, 2013 12:34 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 11:07 pm
Мнения: 23
million_miracles написа:
На общото събрание на БНАК беше гласувано и взето решение за сформиране на избор на нова пет-членна комисия. Новата комисия е в състав:
Председател Стоян Стоянов, Янчо Стойчев, Стефан Милушев, Димитър Ралев, Светльо Соломаха. От "Делтаклуб" беше предявен иск за премахването на Протокол №3 на Комисията и това също вече е факт. Мисля, че в този състав комисията ще работи по-пълноценно за развитието на спорта. Отварям темата за да се отразяват събитията и решенията максимално обективно.


Г-н Лазарков на това му се вика 100% мания за величие и власт , ами дайте му власт да стане например председател на БНАК или поне замесник и ще меряса с тоя постинг по горе. Човекът си казва каква му е болката, иска да управлява, само му пречите и от там идват тия гнусни постинги в Скайномад форум с всевъзможни нападки обиди плюене и т.н

1.Чудя се как ще се унищожи протокол, който е история?
2. Ново учредената делтакомисия не се e запознала с тоя иск!
3. Това дейсвие е зад гърба на делтакомисията.
4. ДелтаКлуб бил ли е представител на бившата делтакомисия че проявява иск.(Делтаклуба не е бил изключен, само Халачев.)
5. Пусна нова темa в рездел Делтапланеризъм ''КОМИСИЯ ПО ДЕЛТАПЛНЕРИЗЪМ 2013''.
- Защо господа? Защо трябваше да се публикува тука в форума тоя проблем питам?

Ето това е, така се създаде ново напрежение от КОЙ....? форума демек се поднови от 2012 та за 2013 .Господа докато раздел делтапланеризъм съществува тука в сайта на СКАЙНОМАД ще има интриги създадени от г-н Халачев, нали той трябва да съществува във форума. Kолегите разбраха че това е форум на интригата не за друго. И вече им писна от глупости така че малко по малко той си отива.
В раздел Парапланеризъм има 20 активни, в Делтапланеризъм 18 активни от тях 3 делтапланеристи 15 сеирджии парапланеристи.
Kолко Д.П има в pаздела пара ... ЕДИН
Kолко от нас са се намесили в работата на парата - НИТО
ЕДИН !
Kолко са се намесили във Д.П - 15 пара. !
Ники много добър форум, браво.
Оказа се че Парапланеристите са най компетентни по Делтапланеризъм най добрите майстори по делтаплнеризъм според статистиката на форума.

г-н Лазарков ние по възрастните сме помията за тях!


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -15 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Чет Фев 28, 2013 4:44 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 6:56 pm
Мнения: 404
Име: Димитър Миладинов
Антоне,

как си браниш раздела като свой собствен... тук отдавна не става въпрос за делта и пара, а за това дали сме хора или...

Щом сега, 2013 година, правите такива кампании и усилия срещу някой друг, представям си в соцвремената що хора сте отрязали или напъдили от небето...

Що не покажете малко благородство, малко човещина и себеуважение? Преди всичко сме хора, а след това пилоти на делта или пара...


Върнете се в началото
  Профил    +13 / -4 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Чет Фев 28, 2013 8:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 11:07 pm
Мнения: 23
dimitar.miladinov написа:
Антоне,

как си браниш раздела като свой собствен... тук отдавна не става въпрос за делта и пара, а за това дали сме хора или...

Щом сега, 2013 година, правите такива кампании и усилия срещу някой друг, представям си в соцвремената що хора сте отрязали или напъдили от небето...

Що не покажете малко благородство, малко човещина и себеуважение? Преди всичко сме хора, а след това пилоти на делта или пара...




г-н Миладинов , първо не съм ти Антоне, второ да не си ми набор ,трето вземи си прескатай парашута, че се оправя времето, зада резбереш че съм човек, а сега лека вечер!


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -6 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Чет Фев 28, 2013 8:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 6:56 pm
Мнения: 404
Име: Димитър Миладинов
първо - ти мина на "ти" в предишна тема, не виждам защо да те господинвам...
второ - не си ми набор, ама не си ми и партиен секретар...
и трето за запасния - е го, суши се на пода при крилото... че цяла зима таман изсъхне и айде пак се намокри... а ти летя ли много последно време?


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -4 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Чет Фев 28, 2013 9:43 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 11:07 pm
Мнения: 23
dimitar.miladinov написа:
първо - ти мина на "ти" в предишна тема, не виждам защо да те господинвам...
второ - не си ми набор, ама не си ми и партиен секретар...
и трето за запасния - е го, суши се на пода при крилото... че цяла зима таман изсъхне и айде пак се намокри... а ти летя ли много последно време?


За партийния секретар - вие г-н Миладинов от къде знаете, че съм бил след като не съм ви набор?
Hикога комсомолски и партиен.
За полетите -не когато имам време лeтя и се занимавам с напреднали пилоти.
A вие? Koлкото до ''ТИ'' се извинявам ако приемеш вие г-н Миладинов.


Последна промяна anton antonov на Пет Мар 01, 2013 11:13 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +5 / -3 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Чет Фев 28, 2013 10:02 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 6:56 pm
Мнения: 404
Име: Димитър Миладинов
Антоне,

Смешни са тия работи, вие, г-не, ти и тн. Все едно не се познаваме и не сме се виждали толокова пъти...

Вземете и спрете тая омраза, защото отблъсквате хора от летенето!

Присъствието на Димитър Халачев (между другото не ми е приятел) в делтапланеризма тук е факт. Занимава се с делта като вас, и трябва да се научите да се търпите. Никой не казва да се обичате или да летите заедно. Обаче вместо да наблегнете на една градивна конкуренция, да обучавате и да летите повече от него, вие с Угринов се концентрирате върху много нелицеприятна и лишена от вкус кампания на омраза... Не ви отива нито на възрастта нито на опита подобно държание. И не ви прави добра услуга...

С уважение,
Димитър


Върнете се в началото
  Профил    +9 / -5 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Пет Мар 01, 2013 9:37 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 03, 2012 9:08 am
Мнения: 106
Име: Огнян Угринов
Статистиката на Антон за участниците в раздела Делтапланеризъм е шокинг. Ми май направо си губим времето да пишем тук и да увеличаваме трафика, вместо да си пишем в нашия сайт - и да си увеличаваме трафика. :)
Да направя една проба - ще задам една гатанка и да видим как парапланеристите ще се справят с делтапланеристко решение: Ето я:

Кръжа на 100-120 м над блок с лозя в рехава термичка, боря се да се извадя и се изнасям с вятър 4-5 м/с. В края на блока от лозя има игрище за хандбал. Вятърът ме избутва натам, но след игрището, което е обурнато с късата си страна към посоката на вятъра, започва селото, има ограда, ябълкови и сигурно сливови ниски дръвчета, след тях идва плевня, къща - изобщо само това игрище е възможносста за кацане, освен ако не искам да си съдера гащите и крилото в колците на лозята отдолу.
И така, термиката умира, Flyteca ми писка за пропадане и трябва да кацна. Hа 100 метра съм, пропадам, вятърът ме носи към игрището - слава богу.

Kакъв заход и техника на кацане ще се използва тук, за да се кацне успешно в тази ограничена площадка c kрило с мачта с качество 12.

Някакви интересни предложения? Че трябва да се действа бързо, височината се топи, още малко и съм изнесен над селото, а там кацането ще е болезнено ???

_________________
www.hanggliding-bg.com

Летене му е майката :)


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -4 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Пет Мар 01, 2013 9:45 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 6:56 pm
Мнения: 404
Име: Димитър Миладинов
Докато информацията на Петьо Кюрчийски за теб изобщо не е шокинг - даже ми се вижда напълно в реда на нещата :)


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -4 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Пет Мар 01, 2013 10:46 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 03, 2012 9:08 am
Мнения: 106
Име: Огнян Угринов
Петьо Кюрчийски :lol:

_________________
www.hanggliding-bg.com

Летене му е майката :)


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -4 
 
 Заглавие: Re: Комисия по делтапланеризъм 2013
МнениеПубликувано на: Пет Мар 01, 2013 1:19 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 11:07 pm
Мнения: 23
Skyhiker написа:
Никой не иска да ви открадне славното минало и спомените и никой не отрича постиженията ви. Сигурно е тежко за повечето стари делтапланеристи, че вече не могат или нямат възможност да летят, но това не значи че трябва да се нахвърлят върху всеки, който иска, може и го прави!


Извинявам се че закъснях с отговора на постинга, който Петьо Кюрчийски пусна ,господине от 04.07.1976 г-н Халачев ме обучява, до ден днешен не мога да смятам колко години са, но по- голям некъдърник от мене няма защото още не мога да се научa и с трици маймуни не мога да ловя , докато моят иструктор може така че това е моето дередже. A и средства нямам за крило, ако малко имаш съжеление помогни ми да се научa най-после и да ми купиш крило. Mного ще съм благодарен защото ми писна да гледам само как хората лeтят а аз не мога.
Доколкото за гатанката, xeптен си нямам пониятие какъв е отговора .

С уважение
/ а.антонов/
P.S Май се отклоних от темата извинявай ама то е от некъдърност, какво да се прави?


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -5 
 
 Заглавие: Re: Огнян Угринов . Oggy
МнениеПубликувано на: Пет Мар 01, 2013 8:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 1:56 pm
Мнения: 410
Местоположение: Coфия
Име: Димитър Халачев
Аз пък искам да кажа, че Антон Антонов, когато съм в Сопот се държи съвсем нормално. Дори съм сигурен, че винаги би помогнал, ако се наложи. Няма и капчица от това, което се случва тук във форума. Това, най вероятно се дължи на налагащия се факт, че написаното не е от Антон. Отдавна не обръщам внимание на написаното от някой, който най-вероятно е шизофреник. Обаче обръщам внимание, на това, как се подценяват качества на реални хора. Истинския Антон Антонов, който имам честа да познавам, който все още държи националния рекорд за прелет с делта, който работи на лифта, който когато започне да разказва минали истории всички покрай него онемяват в захлас и още много невероятни качества на един ДОБЪР човек не заслужава да му се петни името по този начин! Всеки, който го познава не вярвам да се подаде на фалшивите форумни писаници. Относно Огнян Угринов . Oggy няма какво да коментирам. Там е от ясно по-ясно.

_________________
www.deltaclub.bg
"Всеки полет е важен!"


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -3 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов