Leonardo | ФОТО
Дата и час: Нед Юни 16, 2019 2:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Продавам Gin Atlas, 105-125kg, 75 часа - нова цена
МнениеПубликувано на: Съб Мар 23, 2019 6:57 pm 

Име: Тихомир Иванов
Продавам крило Gin Atlas, ниско EN-B, размер XL (105-125кг) с цвета на трикольора - бяло, зелено, червено. Крилото го купих чисто ново от Ясен февруари 2014г като за петте сезона нередновно летене съм му направил малко над 75 часа (точно 76:32 часа според уреда), всички полети са в Leonardo. Крилото няма никакви дефекти, никога не е мокрено, не е правен SIV нито пък акро. Съхранявано е винаги в отворена концертина в сухо помещение на стайна температура без пряка слънчева светлина. Напълно подходящо е за начинаещи както и за първи наченки в прелетите и особено за нередовно летящи какъвто съм аз. Излиза невероятно лесно при излитане, супер лети в термика и е с много висока пасивна безопасност. Летял съм го в силни условия без да съм се притеснявал в горната половина на тегловия диапазон. В редките случаи, когато съм изяждал по някой колапс никога не е проявявало тенденция да се завърта и се е възстановявало с минимум помощ. Много лесно му се правят "големи уши", с които бързо губи височина и се възстановява моментално след пускане на въшните А-линии. Недостатъците са му много тежката и супер неефективна спийд система (на пълен спийд повече от двойно увеличение на пропадането и незначителен прираст на скорост), поради което и почти не съм я ползвал и съответно човек няма работа във въздуха при силен вятър с Атлас-а според мен. Малко дълги ми идваха и управленията, но това може и да е и до сбруя.

Причината да го продавам е, че в края на миналия сезон съвсем случайно се възползвах от уникалната оферта на Ясен за Skywalk и се сдобих с Chili 4. Не бързах да пускам проверения Атлас за продажба, защото исках да видя що за животно е Чили-то и след няколко полета включително в турболентни условия се харесахме. Та Атласа ми идва в повече и след последния му полет септември миналата година не виждам кога пак ше го разпъвам по стартовете. За това реших, че вместо да ми стои по-добре някой да го лети, още повече че сезонът тепърва почна.

Крилото се продава с чисто нова 3-метрова концертина Gin с колан, както и с оригиналната си вътрешна торба, която никога не е ползвана. Също така и оригинална торбичка с велкро колан и ремонтен комплект лепенки - зелена и червена. С бялата услужих на познат за един полеви ремонт преди 2 години.

Цената на крилото в описаната комплектация е 1950лв.

За контакт - О882 881 О45, Тихомир.

Снимки:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Skywalk Chili4 / Limited edition "Yellow"

Последна промяна RvE на Пон Апр 29, 2019 12:13 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 

Заглавие: Re: Продавам Gin Atlas, EN-B, размер XL (105-125kg), 75 часа
МнениеПубликувано на: Пон Апр 29, 2019 12:10 pm 

Христос Воскресе!

Великденско намаление - 1700лв. При сериозен интерес е възможен и по-нататъшен пазарлък.

Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 

Заглавие: Re: Продавам Gin Atlas, 105-125kg, 75 часа - нова цена
МнениеПубликувано на: Нед Юни 09, 2019 10:11 pm 

Нова цена - 1500лв. Опцията за пазарлък остава, но не задълго. Ако до края на месеца няма интерес го свалям от продажба и ще си го държа за резервно.

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на: