Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Ное 22, 2019 9:48 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Продавам Ozone Buzz Z5 MS 75-95 kg
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2019 5:55 pm 

Име: Йордан Метларов
Здравейте летящи хора :D ,

Крилото е купено чисто ново и беше доставено края на Януари 2019. Произведено е на 24-ти Декември 2018. Цветовете са customized.

Общо е летяно 32 полета и има 26 часа във въздуха. Без никакви ремонти, повреди и т.н. Не съм бил на SIV, не е правено акро, винаги се е излитало или кацало на трева :D Винаги е прибирано в концертина. Като цяло състоянието е като чисто ново, предвид че крилото е на няколко месеца.

Като обратна връзка мога да кажа, че крилото е доста сигурно (това беше и причината да го избера). Допълнителен плюс е, че в слаби условия се представя доста добре и се получават много приятни полети, а в силни условия пасивната сигурност определено го отличава от доста други крила. Според мен изключително подходящо крило за прогресиране, тъй като дава голяма увереност и баланса performance/safety е супер.
Забележка: По-горното е само моето скромно мнение, и разбира се може някой да не е съгласен :)

Причината да го продавам е, че мисля да си подменям екипировката с по-лека и ще му бъда около долна граница на тегловия диапазон. В тази връзка в зависимост от това дали (не) желаете концертина(SupAir), раница(140л на Ozone) и т.н. може да коментираме и цената.

Снимки:
https://drive.google.com/drive/folders/11Wv-CI7Y7hZqOFBdkf-LtEa6dczW53Jl?usp=sharing

За всякаква друга информация, въпроси, снимки, оглед(в София) и т.н. тел: 0879- 69- 08- 08

Цена: 1850 ЕВРО (Аз го закупих за 2550+65 за концертината)

С пожелание за много и приятни полети,
Данчо

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: