Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Дек 14, 2017 6:11 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Парапланер Firebird Raven DHV1-2 L 100 -125 kg.или заменям
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 11, 2017 1:38 am 

Крилото е произведено 2010 и купено 2013 като демо крило при последните крила останали на склад и част от тях влезли в БГ. Няма ремонти и мокрене. Часовете са не повече от Демо + мои 30. 2013 тенис травма и операция.За 2016 имам 15 полета и 15 часа документирани, предимно реене от естеството на острова където съм. Плата е уникален (new D20 silk scarf) и само ТАУРЕГ има посочен със същия дизайн и плат но защо ли с килограм и нещо по лек (вероятно за парашути). Тегловия диапазон остана доста над моите килограми след като отслабнах след смяна на местоработата и затова мога и да го разменя с подобно крило или DHV1 в по долния теглови диапазон. Зарибен бях от това видео https://www.youtube.com/watch?v=zR7RXmt9h1c - когато бях 80 кг. при мин. 95 кг. за Л и липса ма М размер, а крилото дойде с етикет 100-125 и с баласт бях на минимума. Идвам си в БГ за седмица 19-26 Септ. мога да го взема с мен и тест при Скай Номад като ми прескатават запасния. Цена 1000 лева (половината от тази платена за демо от мен) Коментари и оферти на лична.

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на: