Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Сеп 21, 2018 6:14 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 53 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Продавам пълно оборудване
МнениеПубликувано на: Сря Юни 06, 2018 3:21 pm 

Име: ludmil markov
УРААА....!!!
Всички като един да се наредим при Милен за стока!
Само си пригответе парички и търпение, да го изтраете защото той всичко знае. Кой, къде, кога, с какво, абе всичко в България, по цялата Земя, че и по-нататък. Горко им на учениците ти, ако имаш такива! Аз не бих ти пратил!
Край на диспута!

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -7 

МнениеПубликувано на: Сря Юни 06, 2018 8:48 pm 

Име: Милен Димитров
Както писах по-горе, ако беше пилот, а не някакъв /няма да пиша определението/, щеше да знаеш, че сме първите и единствени дилъри на UP в БГ. Просто имам записани като номера и собственици всички над сто продадени UP-та в БГ и тези, които сме тримовали или ремонтирали.

P. S. Няма как да разбереш, каква простотия е да предлагаш крило DHV 3 в комбинация с учебници /явно с идеята нЕкой ще чете и се обучава с това нещо/. Само пълен профан, може да си мисли, че това е възможно. Да речем, че даваш ей така, крило като бонус /както си писал/. Само пълен идиот би дал 500 лв. за дедото на уредите. Ново звуково варио е около 80$!....

Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 

МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2018 10:07 am 

Не виждам по- сигурен начин да посетиш ортопедията, от комбинацията дърта тройка с учебник.

Върнете се в началото
  Профил    +10 / -0 

МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2018 10:41 am 

Явно отново не си схванал каква е идеята. А тя е: Не летя отдавна /всяко нещо с времето си - това със сигурност ще се случи и с теб, колкото и да се напъваш/ и давам всичко, но не на начинаещ, а на някой, който просто не може да си позволи "дребните парички", които ти искаш. Изглежда не си в състояние да схванеш от първия път каквото и да било.
За това ти казвам втори път:
Край на дебата!

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -8 

МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2018 11:37 am 

Име: Милен Димитров
Силно се съмнявам да си летял някога. Няма пилот, който да иска пари за над 20 годишно "дърто" състезателно крило, няма и такъв, КОЙТО И БЕЗ ПАРИ ЩЕ ГО ВЗЕМЕ ЗА ЛЕТЕНЕ!!! От цялата обява, можеш да искаш 70-90 лв. за вариото /така се "казва" уреда/. От тях си остави 10 лв. за студена вода!

Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 

МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2018 12:02 pm 

Име: Виктор Иванов
Мен нещо този спор взе да ме натяга, затова и аз ще си кажа каквото мисля:
От скоро летя, но вече ми е писнало от търговци опитващи се да продават боклуци на малко информирани кандидат парапланеристи. В тази връзка моля колегата IGM да спре да се опитва да пробутава "пълно оборудване". Вместо това да вземе да го пенсионира (дари/рециклира/"да си завие доматите"/... да си избере сам). Нямам никакъв комерсиален интерес от това - аз съм само един прост уикенд пилот. Хайде със здраве ;)

*** Моля админите (ако има останали) да закрият темата. Или да я преместят в нов раздел "Битак" заедно със сходните теми идващи от съседна Македония. Благодаря!

Давайте минусите насам ;)

Върнете се в началото
  Профил    +5 / -2 

МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2018 4:09 pm 

Още един колега с ясновидски способности.
Без да сте видели дори, априори решавате, че оборудването е боклук.
Да не говорим, че предлагате темата да бъде изтрита, независимо, че това е раздел "Para Shop", а не раздел за мнения и съвети.
Щом сте решили да се правите на оценители на оборудване, направете си собствен оказион и в него се упражнявайте
колкото си искате.
Оборудването е за човек с опит! Такъв пилот може сам да прецени дали си струва и едва ли са му необходими Вашите безсмислени, дистанционни и напълно хипотетични излияния.
Темата се затегна именно заради колеги, които смятат, че могат да раздават акъл без да им е поискан /сигурно сте чували максимите: "Непоискан........" и другата: "На всяка манджа - мерудия"/.
Със здраве и късмет!

П.П. За сведение на загрижените, вече го отказах на няколко човека, които бяха толкова не наясно, че даже не знаеха що е това DHV-3 и питаха дали могат да се учат на него. Така, че хайде стига с тези македонски, индийски, тъпанароамерикански и др. многознайковски хуморески.

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -13 

МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2018 5:01 pm 

Име: Христо Димитров
lgm написа:
Оборудването е за човек с опит!

Човек с опит никога няма да се качи на такова крило, камо ли да го купи. Интересно ми е щом вс е толкова коректно от твоя страна защо не си написал кога е произведено?

Върнете се в началото
  Профил    +6 / -0 

МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2018 6:29 pm 

Име: Димитър Миладинов
Аз ти предлагам 100 лева - точно колкото струва един тандемен полет. За да отидем на Сопот и към 12-13 часа в един от следващите хубави летни дни да излетим заедно. Аз с моята екипировка, ти с тази, която продаваш и не е боклук и е безопасна. Като двама лекари-общественици, които летят без излишно хусарстване.

После може да я продаваш пак, за колкото искаш. Аз ти плащам за усилието и удоволствието да я литнеш веднъж.

Върнете се в началото
  Профил    +10 / -0 

МнениеПубликувано на: Съб Юни 09, 2018 8:35 am 

dimitar.miladinov написа:
Аз ти предлагам 100 лева - точно колкото струва един тандемен полет. За да отидем на Сопот и към 12-13 часа в един от следващите хубави летни дни да излетим заедно. Аз с моята екипировка, ти с тази, която продаваш и не е боклук и е безопасна. Като двама лекари-общественици, които летят без излишно хусарстване.

После може да я продаваш пак, за колкото искаш. Аз ти плащам за усилието и удоволствието да я литнеш веднъж.

Миладинов, внимавай какво пишеш! Ще си позволя да цитирам чл. 127 от Наказателния кодекс:

Чл. 127. (1) (Изм. - ДВ, бр. 26 от 2010 г.) Който по какъвто и да е начин подпомогне или склони другиго към самоубийство и последва такова или само опит, се наказва с лишаване от свобода от една до шест години.

Върнете се в началото
  Профил    +11 / -0 

МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2018 11:48 am 

Изглежда сред летящите има и такива комплексирани на тема "многознайство", а пък и крайно невъзпитани.
Нека да припомня, че аз съм пуснал обява в раздел за продажби.
В обявата никъде няма и намек, че искам мнение, съвети или празнословене от когото и да било.
Очакванията ми бяха да разговарям с хора заинтересовани от закупуване на оборудване /и те да си го преценяват/, а не с невъзпитани комплексари, които се самопоканиха /а по-точно самонабутаха/ като последни навлеци в обявата.
То вярно, че интернет пространството е отворено за всички, но явно има хора, които се тикат навсякъде и за всичко, на принципа "на всяка тенджера-похлупак". Не съм Ви канил в обявата нито като специалисти, нито като манекени и най-малко се интересувам от Вашите виждания, съвети и разни глупави разказчета за Вашите преживявания с американски тъпанари от гаражни разпродажби, индийски балъци, македонски тарикати, юридически познания и какви ли не още глупости. Не ми е необходимо и да бъда информиран кои са най-големите дистрибутори в България! Не ми е необходимо да участвам в някакво псевдосоциално общуване с разни комплексари на тема "колко сме велики, че да ни чуе целия Свят"! Просто не сте ми интересни!
За такива неща си има други теми и други групи слушатели. Щом имате толкова голяма (по)нужда да се изявявате/изхождате/, вървете там, а ако предпочитате вървете "на майната си". :mrgreen:
Точка !

П.П. Извинявам се на коректните потребители на форума за изострения език, но не виждам по какъв друг начин да кажа на хора с очевидно голям дефицит на възпитание, че не е етично да присъстват там където не са поканени.

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -10 

МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2018 2:03 pm 

Име: Александър Шопов
Чакай, ти наистина ли се опитваш да продадеш това? До сега все си мислех че просто тролиш появилите се напоследък обяви за много стара екипировка, която се рекламира като "само на 5 часа в перфектно състояние" с възможно най-абсурдната комбинация от антични крило/сбруя/уред, която си могъл да измислиш. Сериозно ли се оптиваш да продадеш това крило ?

Върнете се в началото
  Профил    +4 / -0 

МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2018 3:21 pm 

Чакай, Lorde! А ти наистина ли също не разбираш, че не си поканен. Или и ти на принципа "събрали се няколко каки да си хортуват". Интересно, как сте се захванали със спорт, който изисква поне някаква интелигентност.

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -4 

МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2018 3:31 pm 

Име: Михаел Манолов
Здравей,
аз съм склонен да ти купя само крилото за 100лв.
Ако си навит - казвай да ти кажа къде да го пращаш. :D

Върнете се в началото
  Профил    +1 / -1 

МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2018 4:50 pm 

:D :D :D

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -3 

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 53 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на: