Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 4:33 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Резньовете и Черни връх
МнениеПубликувано на: Нед Юли 16, 2023 5:48 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 20, 2012 12:04 pm
Мнения: 608
Име: Милен Димитров
Малко инфо за лифтовете, защото когато миналия уикенд се отзовах на Лале1, лифтаджийте ме гледаха, като извънземно и ме питаха, кой ти каза, че работим :)

Преди това, на касата на кабинката, жената не знаеше цената на картата и трябваше да и подсказвам :)

Щом е обявено на сайта им и продават билети, значи е така. Качиха ме веднага, беше към 12 и бях първия човек за деня на Лале1. На Лале 2 бяха предупредени, че се качва някакъв парапланерист. Един от лифтаджийте се качи заради мен до станцията на Черни Връх, за да се кача. /Горе няма никой/.

От над 15:години, ги пускат за пръв път през летните уикенди.
Има някои подробности:

Еднопосочния билет до върха е 15 лв.
Картата за парапланеристи е 25 лв за ден. Попълва се декларация и я купуваш.
Питах по телефона им, дали картата важи и за слизане с лифтовете /ако не излетиш например/. Отговора е да, важи.
Проблема е, че на горна станция на Лале 2 няма никой! Тогава, когато се качих, имаше един турист, ако не бяха го пуснали за да се кача, щеше да слиза пеш.
Може би ще трябва да звъним, ако сме на горна на Лале2 и искаме да слизаме.

Теоретично можем да си купуваме и само еднопосочен, а да слезем от върха и без да сме имали билети / по телефона ми казаха, е мога да ги закупя от Алеко като сляза да се прехвърля на кабинката
Отново остава проблема, че няма лифтафжии на горна на Лале2 и може би ще трябва да се звъни на официалния им телефон. Работи и уикендите и жената е много любезна и е в час..

_________________
https://www.facebook.com/Paragliding4Fun?ref=hl


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов