Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 5:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Искаме да има парапланеризъм в Боровец
МнениеПубликувано на: Вто Авг 16, 2011 2:29 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 457
Местоположение: София, etc.
Да, прав си, Еленко. Пълното име на Мисията която споменах е, "Мисия за оглеждане на дръвчетата и обмисляне как ще изгният естествено с годините, а преди това ще излитаме на слалом между тях" :wink:

It's under control :wink:

Поздрав.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Искаме да има парапланеризъм в Боровец
МнениеПубликувано на: Вто Авг 16, 2011 3:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 8:01 am
Мнения: 63
Не виждам проблем, просто трябва някой да им каже на Боро, че парапланеризма съществува .. вижте с байк парка какво направиха - http://borovetsbikepark.com/ тази година имаше няколко състезания по „Downhill“, които бяха на супер ниво.. трасетата за спускане са страхотни, подържат се от хора запалени доста по МТБ-то, а пък лифта на червено знаме работи от 8,30-18.00!!!!!! просто невероятно място за каране! Почнаха да идват и чужденци в курорта с идеята да карат ДХ, със радост ще прегърнат идеята за парапланеризама особено като се има в предвид, че инвестицията ще е доста по малка от инвестираното в Байк парка. Ако направят и 1-2 състезания по парапланеризам в комбинация с вече доста посещаваните състезания по МТБ, шефовете ще скалпят некой лев.. :D


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -0 
 
 Заглавие: Re: Искаме да има парапланеризъм в Боровец
МнениеПубликувано на: Пет Авг 19, 2011 10:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 5:48 pm
Мнения: 399
Местоположение: Самоков
Viik на мен ми се изтърка устата да им казвам. Ако искаш може и ти да им кажеш в офиса намира се на 50 м. по нагоре след лифта от ляво на пътя. Каза ха ми че миналата седмица са идвали от София на оглед. Благодарение на официалната петиция организирана от мен.Какво има да му гледат то си е зле полужението и без да се гледа? Нека гледат! Притеснява ме да стане някой инцидент преди това . Някой параджий от мързел да не ходят на долния старт излитат от началото на пистата до кабината в посока срещу въжето на лифта и на същата височина на 5 м. разтоятие. Да не се закачи някой на лифта че тогава стартове ще има на куково лято.
Въздържайте се да излитате от този старт не трябва да се допускат инциденти това ще провали хубавата инициатива и без това старта е само камънаци най много да си протриете върви и съдерете крилото.

_________________
Nivuk Artik 6 ---- Gin Carrera +


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов